Super Heavy - mūzikas pasaulē svaigākais jaunums

27. oktobris 2011 07:30
1278

Laiks ir paskrējis garām nemanot.. šoreiz gan vairāk pilns ar darbu un praksi, nekā foršām izklaidēm, taču, lai cik es nemīlētu mūziku, apzinos, ka nav iespējams katru nedēļu apmeklēt koncertus.. 

 

Atkal vēlos pateikties lasītājām.. kā arī atbildēt uz jūsu jautājumiem.. Tātad, ivetta Palladiums tik tiešām ir ļoti foršs, it īpaši tāpēc, ka atrodas centrā un tam ir ērta piekļuve.. Man tas ir svarīgi, jo parasti izmantoju sabiedrisko transportu un savas kājas, lai nokļūtu, kur man vajag.. Par ērtībām invalīdiem, ja nemaldos problēmām nevajadzētu būt, jo sēdvietu nav, bet pirmais stāvs ir ļoti pārredzams, vienīgā vieta ar pakāpieniem vijās un pārvēršās  nevis rampā, bet slīā celiņā jau nu noteikti, man šķiet, ka ar ratiņiem tur var mierīgi visur tikt..  Par grupām ko pieminējāt..

 

Ir bijuši brīži, kad esmu klausījisies un baudījusi visu šo mākslinieku talantus, taču „dzīvajā” no šiem esmu redzējusi tikkai mazliet Prāta Vētras,  kautkad sen,  un Hurts tieši šovasar Positivusā ..  ligucci83 , ja tev patika U2, nav šaubu ka par Hurts tu būtu vēl lielākā sajūsmā, jo lai gan viņu publika ir tiešām milzīga, viņi māk radīt iespaidu, ka tu esi īpaša, ka viņiem rūp un viņi mīl savus klausītājus.


Šodien gribu pastāstīt jums par pilnīgu jaunu mūzikālu apvienību, kuras oficiāla debija bija tikkai 19. septembrī.. Grupas nosaukums ir SUPER HEAVY, es to vēlos saukt par apvienību tieši tāpēc, ka katrs grupas dalībniekss pats par sevi ir atzīts mākslinieks.. 

 

 

Grups pamatsastāvā ir Miks Džegers, Deivs Sjuarts, Džosa Stona, Demiāns „Jr Gongs” Mārlejs un A.R. Rāmans. SUPER HEAVY radās Džegera un Stjūarta diskusijas, par to, kā varētu skanēt grupa no dažādu, pilnīgi atšķirīgu mūzikas žanru pārstāvjiem.

 

 Mūziķu eksperimenta rezultāta ir radies pavisam jauns mūzikas žanrs, kuru ir grūti pievienot, jau zināmajie, kaut gan katrā dziesmā ir jūtama priekšroka vienam vai otram no plaši zināmajiem mūzikas virzieniem, tās tomēr mazliet pārstiedz klausītāju ar balsi, istrumentiem vai vienkārši izjūtām ko tās rada.. Katrs var atrast kautko savu klausoties SUPER HEAVY, jo pateicoties Džegera pieredzei ar grupu Rolling Stones, Džosas Stonas soul mūzikas mīlestībai, Demiāna Mārleja regeja saknēm, Deiva Stjūarta leģendārajai pieredzei ar dažādiem popa un roka mūziķiem un Rāmana autoritātei mūsdienu Indijas mūzikas jomā, kā arī lieliskam instrumentālajam sastāvam, grupa ir spējīga aptvert plaša mēroga klausītāju intereses.. 

 

Protam interesanti ir arī redzēt viņus izmēģinām ko savādāku, nekā pierasts, piemēram, dziesmā „Satyameva Jayate” Džegers dzied nevainojamā urdu valodā.. Izrādās, ka dziesmas nosaukums nozīmē – patiesība viena, pati par sevi triumfē..Bet būtībā, man šī grupa ir tik mīļa tāpēc, ka tās mūzika liek justies labi un iekustina mani, vai liekot dejot, rakstīt vai vienkārši atmosties..

 

Ir dziesmas , kas tikkai rada darbīguma sajūtu, ir tādas, kas atļauj atpūsties, tādas, kas rada interesi par kultūras izpēti un tādas, kas vedina sentimentālas domas un raisa atmiņas..Viens no grupas dibinātājiem D.Stūarts uzskata, ka tā ir: „Traks, alķīmijas tipa eksperiments!”, es vēlos piekrist tādā ziņā, ka tā ir brīnišķigs, pārsteidzošs ģenialitātes sprādziens, kas izceļas un kopējā pēdējā laika mūzikas fona ar to ka necešas pārlieku sarežģīt, vai elektronizēt savu skaņu, taču dod mums to, kas viņiem dabiski un nepiespiesti sanāk, necenšoties izpatikt, kādai konkrētai klausītāju grupai un neiekļaujoties standarta kategorijās sniedz mums neaprakstāmu mūzikas baudu.. Varbūt es rakstu pārāk dramatiski, bet man šķiet, ka šī grupa ieies vēsturē un būs leģendāra..

 

Pat ja vēl neēsmu Latvijas radio dzirdējusi viņu dziesmas, nedomāju, ka paies ilgs laiks līdz brīdim, kad mēs varēsim ieslēgt jebkuru rādio staciju un dzirdēt hitus no SUPER HEAVY! Vienīgais mīnuss tam ka grupa ir tik jauna ir tas, ka pie mums nav iespējas aiziet uz dzīvo uzstāšanos, jo grupas pirmā tūre ir paredzēta 2012. gada sākumā, pa Amerikas Savienotajām Valstīm..

 

Man liekas, ka viņu koncerti būs iespaidīgi, vismas kopējā fīlinga ziņā, ja var vadīties pēc viņu pirmā hita video(Miracle Worker), tad saskarsmē ar publiku un uzstāšanās ziņā, viņiem ir neaptverama harizma un labs garstāvoklis garantēts visiem, vairāku mēnešu garumā..:)


Vairāk informācijas par grupu, iespēja sekot jaunumiem un dzirdēt viņus :

 

http://www.youtube.com/artist?a=AYMcY2vx8GT3HNVaqEs9FEEXJiiw8k1y&feature=watch_metadata ;

http://www.facebook.com/SuperHeavy ;

http://www.billboard.com/news/mick-jagger-s-new-group-superheavy-unveils-1005261152.story#/news/mick-jagger-s-new-group-superheavy-unveils-1005261152.story ;

www.twitter.com/superheavy ;

www.last.fm/music/SuperHeavy ;

http://www.superheavy.com

 

 

 

Ko jūs domājat par manu jaunatklājumu? Vai tik tiešām Miks Džegers ir tas, kas nepieciešams, lai mūzika būtu sensacionāla? Kā jums patika roka vijole „Miracle Worker” videoklipā? Vai jūs zināt kādu jaunu vēl mazzināmu grupu, kuru ir vērts sākt klausīties? 

 

 


ar sirsnīgiem sveicieniem, Katrīna Cinīte

 

Super Heavy vienu no videoklipiem skaties šeit>>

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ivetta 27. oktobris 2011 15:10

Viss protams viņiem vēl priekšā :)

cate 27. oktobris 2011 13:25

lūdzu..
var jau būt ka nav.. taču viņiem katra dziesma pilnīgi savādāka.. man patīk tas ka iegūstu pozitīvu lādiņu.. pluss zinu, ka viņu mūzika vēl attīstīsies..

Ivetta 27. oktobris 2011 12:01

Patīkams pārsteigums no Tavas puses par sniegtajām atsauksmēm, ko katra esam komentējušas. Tas ir feins apliecinājums, ka esi pamanīta :)
Bet ja par jauno apvienojumu. Gluži nav mans mūzikas stils :)

cate 27. oktobris 2011 11:32

paldies tev arī.. :) man nemaz nav grūti, jo tiklīdz kautkas mani iedvesmo, man ir ko stāstīt.. (F)

kintijasieviesuklubslv 27. oktobris 2011 11:03

ļoti forša jaunā grupa! jāgaida, kad tā viesosies LV! Paldies Tev, Katrīna, par to, ka turi SK dāmas uz pulsa un ļauj mums iepazīt visu jaunāko un aktuālāko :)