Studē un Tievē!

Autors: Kerstyna, 2017. gada 27. novembris, 14:00:34
Studē un Tievē!

Lai titulbilde jūs nebaida :D, dāmas. 

Un tā, kā jau dažos savos stāstiņos minēju mana dzīve ir veikusi pilnu apgriezienu spirālē ar virzienu uz augšu. Tā nu nedēļas 3-4 dienas esmu Rīgā, 2 darbā un 1 mājās.

Ko tas nozīmē man? Man tas nozīmē visāda veida plānošanu. Atklāti sakot - "besī ārā" , bet nekas, kaut kā jau  viss virzās uz priekšu. 

 Šoreiz ne tieši par studijām, bet par ēšanas paradumu maiņu, kas ir vistiešākajā saiknē ar studēšanu, jo studiju dienās dzīvoju "kojās". Tātad par šābrīža TOP produktiem un ātrām ēdienu receptēm, viena recepte nebūs vizualizēta, jo tad kad tā tika īstenota, man vēl nebija radusies doma par rakstudarbu. Kā arī daži citi, pieminēšanas vērti momenti. 

Dāmām manā vecumā nav veselīgi svaru nomest ar agresīvām diētām un izdzīšanos  sporta zālē, jo tad no iegūtā slaiduma prieka maz un tas tāds - pavisam neilgs prieks... diemžēl. Un arī veselībai kaitīgs, patiesībā. 

 Es esmu par slinku, lai skaitītu kalorijas, tas ir fakts un arī sporta zālē mani neredzēt, arī fakts. Bet svars, kas tuvojas trīsciparu kombinācijai , un kas liecina, ka esmu krietni par īsu savam svaram, tad  bija nopietna viela eksistenciālām pārdomām. 

Ēteriska būtne neesmu bijusi nekad, un 46. izmērs ir mans labākais izmērs. Un 3 mēnešus atpakaļ, tas vairs nebija mans izmērs :(.

Tātad - jauna dzīve, jauni izaicinājumi, jauni paradumi unnn - 7kg šobrīd. 

Ēšanas paradumu maiņa, staigāšana kājām uz 8. stāvu, konsekventa lifta neizmantošana,  staigāšana kājām ( pieļauju, ka mana svara  - auguma  proporcijas izmaiņas sākās ar to, ka man vairs nebija katru dienu daudz jāstaigā kājām) ir devusi , un jācer, ka turpinās dot rezultātu :)

Tālāk mazs bilžu stāstiņš. 

P.s. Varbūt kaut kas no tā  ir noderīgs :)