Studē un Tievē!

Kerstyna
Kerstyna 27. novembris 2017 14:00
1669
"Airans" - Vidusāzijā populārs skābpiena produkts. Skābena, mazliet sāļa, atsvaidzinoša garša, ar piparmētrām arī ir labs. Šis ir Igaunijā ražots. Mans favorīts, dzeru šo un Badaķirmis paliek rāms :)
Mans šābrīža brokastu biezpiena favorīts, vēl ir ar zaļumiem un sālītiem gurķiem. Brokastīs ar rudzu sausmaizi un kafiju... forši. Pie viena piebilstu - no maizes ēdu tikai rupjmaizi.
Ak, mana kalorijām bagātākā kaislība. Man garšo Džuigas siers, bet nu to pērku vai nu skaidiņās vai rīvētu, tā lai tas ir kā piedeva ēdienam, nevis ēdiens.
Āboli... Man vispār āboli lāgā negaršo, bet tā kā priekš mācībām daudz laika jāpavada pie datora, tad , pats par sevi saprotams, ka gribās kaut ko grauzt, saldie/sāļie gramšķi īsti nederēja, tāpēc izvēle krita uz āboliem, kaut ko iegrauz, un kaloriju, pieļauju, ka ābolā būs mazāk kā sāļajos riekstiņos :D Tā nu pērku lielos ābolus, katru dienu pa vienam nokopju.
Esmu kļuvusi par saldēto dārzeņu eksperti :D Šeit ir tikai divi paraudziņi, bet tas ir mans šonedēļas racions.
Lūk, šeit saldēto pupiņu maisījums ar olīveļļu, Vidusjūras garšaugiem un pa virsu Džiugas siers. Gadījumā, ja ir gaļa klāt, vai ola, tad siers izpaliek. Par pagatavošanu - mans Slinkums ir sajūsmā, tas ir tik ātri.
Šitā bilde nav mana, jo man vienkārši nav fotomodeļa pa rokai, bet tā apmēram izskatās mana Tomātu - pupiņu zupa, tikai pa vidu gozējas sierabumba, vai sadrupināta feta. Man zupa sastāv no apmēram glāzes ūdens, šķipsnas sāls, ķimeņu, sinepju sēklu, vienas bundžiņas 4dažādo pupiņu bez tomātu mērces un vienas bundžiņas Smalcinātu tomātu savā sulā. Uzvāru ūdeni ar garšvielām, pielieku pupiņas, tomātus uzvāru un zupa gatava. Var arī izvāŗīt vistas stilbiņu, vai pielikt apceptu vistas fileju.
Un vispār, arī videi ir nozīme :)
Nobeigumā - par saldumiem. Tā kā es tos nekad neesmu ļoti cienījusi, tad tagad es neesmu tiem pateikusi pavisam NĒ!!! Laiku pa laikam apēdu kādu labu kūku, šokolādi, bet citādi, labi iztieku bez saldumiem, laikam dzīve pati par sevi ir gana salda :D Bildē ir mana Jogurta - ogu želejkūka.

Lai titulbilde jūs nebaida :D, dāmas. 

Un tā, kā jau dažos savos stāstiņos minēju mana dzīve ir veikusi pilnu apgriezienu spirālē ar virzienu uz augšu. Tā nu nedēļas 3-4 dienas esmu Rīgā, 2 darbā un 1 mājās.

Ko tas nozīmē man? Man tas nozīmē visāda veida plānošanu. Atklāti sakot - "besī ārā" , bet nekas, kaut kā jau  viss virzās uz priekšu. 

 Šoreiz ne tieši par studijām, bet par ēšanas paradumu maiņu, kas ir vistiešākajā saiknē ar studēšanu, jo studiju dienās dzīvoju "kojās". Tātad par šābrīža TOP produktiem un ātrām ēdienu receptēm, viena recepte nebūs vizualizēta, jo tad kad tā tika īstenota, man vēl nebija radusies doma par rakstudarbu. Kā arī daži citi, pieminēšanas vērti momenti. 

Dāmām manā vecumā nav veselīgi svaru nomest ar agresīvām diētām un izdzīšanos  sporta zālē, jo tad no iegūtā slaiduma prieka maz un tas tāds - pavisam neilgs prieks... diemžēl. Un arī veselībai kaitīgs, patiesībā. 

 Es esmu par slinku, lai skaitītu kalorijas, tas ir fakts un arī sporta zālē mani neredzēt, arī fakts. Bet svars, kas tuvojas trīsciparu kombinācijai , un kas liecina, ka esmu krietni par īsu savam svaram, tad  bija nopietna viela eksistenciālām pārdomām. 

Ēteriska būtne neesmu bijusi nekad, un 46. izmērs ir mans labākais izmērs. Un 3 mēnešus atpakaļ, tas vairs nebija mans izmērs :(.

Tātad - jauna dzīve, jauni izaicinājumi, jauni paradumi unnn - 7kg šobrīd. 

Ēšanas paradumu maiņa, staigāšana kājām uz 8. stāvu, konsekventa lifta neizmantošana,  staigāšana kājām ( pieļauju, ka mana svara  - auguma  proporcijas izmaiņas sākās ar to, ka man vairs nebija katru dienu daudz jāstaigā kājām) ir devusi , un jācer, ka turpinās dot rezultātu :)

Tālāk mazs bilžu stāstiņš. 

P.s. Varbūt kaut kas no tā  ir noderīgs :)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies