Stilistes Kristīnes Pridanovas autorlekciju cikls: Stila skola

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 1. februāris 2018 12:16
1365

Stiliste Kristīne Pridanova aicina uz autorlekciju ciklu: Stila skola

Kursu veido 14 noteiktā secībā ieplānotas lekcijas, kas papildina iepriekš apgūto, ļaujot soli pa solim sasniegt kursa mērķi – attīstīt prasmi strādāt ar savu individuālo stilu

Tiek komplektētas divas grupas līdz 10 personām katrā

Nodarbības vada Kristina Pridanova - stiliste, imidžmeikere un personal shoper ar desmit gadu pieredzi. Savās lekcijās un konsultācijās Kristīne viegli uztveramā veidā dalās ar instrumentiem un tehnikām, kas ļauj gan amatieriem, gan modes industrijas speciālistiem no nepieredzējušiem fast-fashion patērētājiem kļūt par veiksmīgiem sava individuālā stila veidotājiem. Kurss tiek veidots tā, lai tā dalībnieki nodarbību laikā varētu pakāpēniski un sistemātiski noformulēt un izkopt savu individuālo stilu.

Kursa beigās tiek izsniegts sertifikāts!

PROGRAMMA:

11./12. februāris
1.LEKCIJA: IESKATS MODES VĒSTURĒ. 20. gadsimts – modes attīstības zelta gadsimts. Katras desmitgades īpašais šarms, unikāls tērps un tēls. Mūsdienu mode regulāri citē pagātni. Lai orientētos modes tendencēs 21. gadsimtā, jāiepazīst pagātne. 

18./19. februāris
2.LEKCIJA: MŪSDIENĪGA IMIDŽA TEHNOLOĢIJA. Stila, modes un imidža jēdzieni. Kas ir kas? Imidža struktūra. Pieci imidža elementi un to savstarpēja mijiedarbība. Nodarbības uzdevums – saprast, kāpēc individuālā stila veidošana neaprobežojas tikai ar veiksmīga tērpa izvēli. 

25./26. februāris
3.LEKCIJA – PSIHOLOĢISKAIS TIPS UN TAM ATBILSTOŠA STILA IZVĒLE. Kā noteikt savu psihotipu un vizuālā tēla atbilstību savam raksturam? Pašportreta veidošana kā pamats sava stila izveidei. Iekšējā un ārējā harmonija.

4./5. marts 
4.LEKCIJA: ĶERMEŅA PROPORCIJAS UN ĢEOMETRIJAS LIKUMI APĢĒRBĀ. Sieviešu un vīriešu figūru tipi un to raksturojums. Piemērotākie silueti katram figūras tipam un kļūdas, kuras nedrīkst pieļaut. Ģeometrisko līniju un mēroga nozīme apģērbā un aksesuāros. 

11./12. marts
5. LEKCIJA: FORMU UN APJOMU IZVĒLE APĢĒRBĀ. Apģērba dizains un tā konstruēšana notiek pēc konkrētiem ģeometrijas likumiem. Izvēloties dažādus apģērba siluetus mēs varam mainīt sava ķermeņa proporcijas. Šodien modē apjoms un oversize, iemācīsimies ar tiem pareizi strādāt. 

18./19. marts
6.LEKCIJA – KRĀSU KOLORĪTI. KRĀSU NOZĪME MŪSU TĒLĀ. Vai apģērba krāsai ir nozīme. Kāpēc ir svarīgi noteikt savu krāsu paleti. Kā noteikt savu krāsu kolorītu un saprast, kuras krāsas un toņi labāk piestāv. 

25./26. marts
7. LEKCIJA: KRĀSU KOMBINĒŠANA APĢĒRBĀ. Lielākā daļa no mums baidās no krāsām, it īpaši no vairāku krāsu kombinācijām apģērbā. Iepazīsimies ar krāsu kombinēšanas likumiem un iespējām, izvēloties piemērotāko sev. 

1./2. aprīlis
SVINAM LIELDIENAS

8./9. aprīlis
6.LEKCIJA – GARDEROBES VEIDOŠANA PĒC KAPSULU PRINCIPA. Apģērbu komplektēšanas pamatlikumi. Formula optimālam apģērbu skaitam. Kā pareizi iepirkties – desmit veiksmīgas iepirkšanās likumi. 

15./16. aprīlis
9.LEKCIJA – SHOPPING GUIDE RĪGAS VEIKALIEM. Veikalu klasifikācija pēc cenas, kvalitātes un figūru tipiem. Veikalu kolekciju stilistika un aktualitāte atbilstoši modes tendencēm. Kur meklēt somas un apavus? Rīgas veikalu slēptās pērles.

22./23. aprīlis
10.LEKCIJA – AKSESUĀRI. Aksesuāru spēks un aktualitāte mūsdienīga imidža dizainā. Aksesuāru izvēles principi un orientieri. Modes tendences un pārbaudītas vērtības. 

29./30. aprīlis
11.LEKCIJA – FRIZŪRA, LABĀKAIS AKSESUĀRS. Matu griezuma izvēle atbilstoši matu struktūrai, sejas ovālam, ķermeņa proporcijām. Matu kopšanas līdzekļi un to izvēle. Matu veidošana un veidošanas līdzekļi. Kā orientēties krāsu paletēs. Matu krāsošana un sava toņa izvēle. 

6./7. maijs 
SVINAM MAIJA SVĒTKUS

13./14. maijs
12.LEKCIJA – IKDIENAS MAKE-UP. I DAĻA. Vai ir nepieciešama dekoratīvā kosmētika ikdienā? Par un pret. Kādiem produktiem ir jābūt ikdienas dekoratīvās kosmētikas somiņā. Tonālie un koriģējošie līdzekļi. Toņa izvēle. Tekstūras specifika. Dabīga izskata noslēpums – veiksmīga produkta izvēle un pareizā uzklāšanas tehnika. Sejas vaibstu izcelšana un korekcija. 

20./21. maijs
13.LEKCIJA – IKDIENAS MAKE-UP. II DAĻA. Uzacis – svarīgākā sejas detaļa. Pareiza forma, koriģēšana, kopšana. Acis un to izcelšana ar dekoratīvās kosmētikas palīdzību. Dažādas iespējas un tehnikas. Lūpu krasas izvēle, tekstūru un toņu dažādība. 

27./28. maijs
14. LEKCIJA: TEKOŠĀS / NĀKAMĀS SEZONAS MODES TENDENCES. Lai veidotu mūsdienīgu stilu, jāseko modei. Iepazīsimies ar aktuālām sezonas tendencēm un izvēlesimies sev piemērotāko.

Kur notiek?

Adrese: Rīga, Lāčplēša iela 18, stilistes studija. 

Kad notiek?

Nodarbības notiek latviešu valodā, reizi nedēļā. Kurss sākas 2018. gada 11./12. februārī. Beidzas 2018. gada 27./28. maijā.

1) svētdienās no 15:00 līdz 17:30 
2) pirmdienās no 18:00 līdz 20:30

Cik maksā?

Nodarbību cikls maksā 350,-EUR. Cena ir spēkā līdz 2018. gada 14. janvārim, veicot apmaksu pilnā apmērā. No 15. janvāra kursa cena ir 400,-EUR.

Norēķinus var veikt gan skaidrā naudā, gan ar pārskaitījumu. Kursa cenā ir iekļauti: ilustrēta brošūra ar lekciju kopsavilkumu, tēja, kafija. 

Piesakies nodarbībām šeit>>>
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 1. februāris 2018 13:37 rasas

Raksts ir aktualizēts šodien, bet publicēts jau janvārī ;)

rasas 1. februāris 2018 13:31

1.feburārī publicēts ar cenām no līdz 14.janvārim? :)