Stilistes Daces ieteikumi par šā brīža frizūru modi

20. aprīlis 2010 00:00
463

Stilistes Daces Grīnbergas praktiskie semināri par skaistumkopšanu Sieviešu Klubā jau ir izpelnījušies dāmu atsaucību.

Kā saposties vakaram? Frizūra un grims - knifiņi, kā sapost sevi ballītei? Piesakies semināram šeit=>

 

Sandijai ar Kristīni paredzēts izgājiens vakarā - viens neliels pasākums ar balvu pasniegšanu, bet negribās pārāk sapucēties, lai nav par traku, bet tomēr - lai izskatās labi!

 

Saucām palīgā Daci, lai pusstundas laikā sapoš mūsu galvas un uzliek grimu!

 

Stiliste Dace: "Nevajag saspringt par to, kas tagad ir modē, vai nav. Matus jāveido šā kā tā. Sandijai izmantoju matu taisnotāju, bet Kristīnei - ar šo pašu taisnotāju ieveidoju lokas un saspraužu tās. Modē šobrīd ir struktur'ti mati - nepavisam gludi, bet gan gofrēti vai ar faktūru, taču ne visām dāmām tas piestāv."

 

{pic:1}

Dace Kristīnei tasa lociņas!

 

Dace stāsta, ka griezumiem tagad vajadzētu izvēlēties ģeometriskumu. Tas uzreiz pavisam vienkāršus matus un parastu griezumu padara stilīgāku.

 

Nu tā...arī mēs esam sapostas un varam doties izklaidēties!

{pic:2}

 

Daces vadītais seminārs par to, kā pašām iemācīties sevi sataisīt vakaram, notiks jau 29.aprīlī.

 

Pieteikšanās šeit!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
inny 22. aprīlis 2010 20:32

Es katru rītu mazgāju, fēnoju un taisnoju, bet līdzekļu arsenāls matiem arī nevājš, lai mati baigi nebojājas :)

22. aprīlis 2010 20:30

man negribās taisnot :) Tikai gribās zināt ko foržu no savām lokām var uzveidot.

dacns 22. aprīlis 2010 20:00

ir jau ari ķīmiskā matu taisnošana, kas aptuveni pusgadu turās

22. aprīlis 2010 12:22

Man jau arī patīk, bet vienīgā frizura ko taisu ir kā Aspāzijai.

happy2012 22. aprīlis 2010 12:06

man draudzenei ir arī tadas cirkas kā Ievai-viņa arī vienmēr gruzās par to..bet man pašai pat ļoti gribetos tādas cirkas.Man patīk!

emmucis 22. aprīlis 2010 11:46

Būtu superīgi, ja katra darba diena varētu sākties ar to, ka kāds profesionālis sataisa matus un grimu. Tad, droši vien, atkristu problēma ar to, ka "šodien es kautkā ne tā izskatos" vai "nē, atvaino, šovakar nevarēšu nekur iet, jo šausmīgi izskatos"

22. aprīlis 2010 11:19

Godīgi sakot- neesmu nemaz pārliecinata , ka vēlos taisnot. Taisni mati ir tik daudzām... Un tas laiks kas tiek patērēts šim bezjēdzīgajam darbam. Esmu salonos taisnojusi. Ja ārā ir mitrs gais, tad jau pa ceļam uz mājām man atkal uz galvas ir sprādziens makarona fabrikā :D Drīzāk gan gribētu atklājumus matu sakārtojumu pasaulē.

muuna 22. aprīlis 2010 11:11

man vislielākais atklājums pēc Daces semināriem, ka taisnotājs nav domāts tikai matu taisnošanai, bet ar to var ieveidot superīgas lokas, tikai jābūt labam tam aparātam :)

sancchha 22. aprīlis 2010 10:56

Pameklē tagad ir labi šampūni matu taisnošanai

22. aprīlis 2010 09:02

Ceru , ka rudenī arī vēl būs. gribētos gan zināt ko ar savu matu ērkuli iesākt. man ir dabīgi cirtaini, biezi un nu ari paaugušies. Vīrs jau smej- ja vēl audzēšu garākus, netikšu pa durvīm iekšā :D Taisnot- tas ir vāks uz eszera, pāris stundu smaga darba, kas pēc nepilnām 3h izčib vējā. Bet ja kur jāiet- izmazgāju matus un ļauju dabīgi izžūt un tad tādas lokas! Bet gribās jau ko pamainīt.....