Starp mums,meitenēm jeb manā skapī kaut kas pietrūkst

hiperkeri
hiperkeri 27. maijs 2014 10:48
1466

Sveikas,dāmas! Iemesls,kāpēc es sadūšojos rakstīt šim samērā pikantajam konkursam- jo es uz veļu esmu tikpat traka kā uz šokolādi un balviņa ir samērā kārdinoša,jo veļas sievietes skapī nekad nevar būt par daudz. It īpaši- skaistas veļas. Un,līdz jūnija pirmajām dienām vēl ir mazliet laiks,kad es sakopošu savus `maija glābējus` (jā,tā sāk veidoties kā sērija. bet man pašai ir liels prieks tās gatavot:) ),un saviem faniem taču ir kas jāiebaro,lai nebūtu kurkšķošas smadzenes :D(labi,tas bija samērā jocīgi:D )

Tātad. Pie veļas!

- vai tev ir liela apakšveļas garderobe un cik lielu nozīmi tu tādai lietai piešķir
 
Man noteikti ir tik liela garderobe, lai es varētu izdzīvot tīrā veļā 1-2 nedēļas pēc veļasmašīnas saplīšanas, elektroapgādes vai ūdenspadeves traucējumiem. Varbūt tas ir daudz,bet maz tas arī nav-vismaz es noteikti ilgāk izdzīvotu nekā mana otrā puse:D Protams,ka tai ir liela nozīme- ja ir gadījies rītu steigā vienā veļā pa māju skraidīt (labā dienā- o la laā veļā sliktajā- vecajos šortos un pārāk daudz reižu mazgātā baltā tkreklu krūšturī.Jā,arī man ir bijušas TĀS dienas.vainīga!),pat veļa var pacelt vai absolūti sagraut rīta cēlienu- skaistā veļā vislabāk sakoordinējas dienas tērps. Skaistā veļā Tu jūties tvirtāka (jā,kaut kas tur ir),starojošāka. Labāka variācija par sevi. Un tāda Tu arī izskaties viņam!
- cik bieži šo garderobi atjauno
Jau pusotru sezonu nekas šajā lietā nav darīts, tāpēc man steidzami ir nepieciešama iespēja sev uzdāvināt ko jaunu un skaistu. Principā es ,iegādājoties komplektus, tos iegādājos go-to krāsās- lai pēc tam ir vieglāk piemeklēt biksītes,un tad pēc tam- ik mēnesi centos kādam no komplektiem uzdāvināt pāris biksīšu.
- vai tev ir grūti, vai viegli izvēlēties apakšveļu
es esmu izvēlīga, tāpēc samērā grūti. Taču esmu izmēros, kuriem piedāvājumi veikalos ir daudz, tāpēc tas ir relatīvi vieglāk kā citām dāmām. Taču process veļas veikalā man nekad nav sāpīgs(ja nu vienīgi-maciņam,taču tie vienmēr ir veiksmīgi ieguldījumi sevī),bet patīkams, lai cik grūta vai viegla šī iepirkšanās reize būtu.
- vai vienmēr pēc apakšveļu komplektos, vai tomēr dažkārt vien atsevišķus izstrādājumus
Gan- gan. Kā jau teicu- sākumā nāk apzināti komplekti, tad piemeklēju apakšas. Ir arī atsevišķi gadījumi, kad nopērku krūšturus kādai konkrētai kleitai, lai pielāgotos dekoltē līnijai,un apakšas tajos gadījumos var būt visdažādākajās krāsās,bet galvenais- lai raksts nekur nespīdētu cauri un otrais nosacījums- bezvīļu veļa. Diezgan traki, kad kādā pieguļošā kleitā sievietēm var pamanīt ciešās biksītēs iespiestu dibenu,tad tas veido ļoti dīvainu reljefu.Un tad es vienkārši nevaru neskatīties,tāpat kā uz sievietēm ar paranormāli lielām krūtīm. Tas ir jocīgā veidā fascionējoši.
- ko visvairāk ņem vērā apakšveļas izvēlē - ērtība, skaistums utt.
Visu. Tāpēc man ir ļoti ilgi veļas veikalu apmeklējumi. Bet tas vienmēr ir tā vērts.
- vai priekšroku dod noteikta fasona apakšveļai (piemēram, pērc tikai string biksītes)
Uhh.Bija man tas string laikmets,bija. Taču tas bija sen un nebija patiesība. Taču varētu teikt,ka arī tagad es iegādājos konkrēta tipa gan krūšturus,gan biksītes- izvēlos ne pārāk polsterētus krūšturus,taču man svarīgi, lai tās ir ar stingrām bļodiņām,nevis tikai ar mežģīnīti, lai ir konkrēts atbalsts. Esmu tajā vecumā, kad sakarā ar hormoniem krūtīm patīk mainīt izmērus un tajās nedēļās,kad tās ir pilnīgākas, tad nekas nevar būt nepieciešamāks,kā labi "turošs" atbalsts, it īpaši sportisku aktivitāšu laikā. Par biksītēm- komforts pirmajā vietā. Parastā piegriezuma fasons ir numur1,vēl man patīk bokseršortiņu tipa, dažkārt vēl parādās dažādi sašaurināti mežģīņu brīnumi, taču string tips būs pēdējais,kuru varētu paķert.
- vai tev ir kāda mīļākā krāsu gamma
o jā- bēšīgie līdz violetajam. Taču klasiskās vērtības manā skapī ir svēta lieta.
- kādam gadījumam tika iegādāta pati skaistākā apakšveļa
Svarīgam notikumam man pašai. Tā noteikti nebija Valentīndiena. Es biju nopirkusi nesen burvīgu ,garu, nopietnu vakarkleitu, tāpēc bija jāiet lūkot klāt nākoša veļa. Tā gan nebija piemērotā krāsā, taču viss bija štokos- fasons ideāls,nekas nerēgojās no apakšas, tā kā var teikt- veiksmīgs pirkums! 
Varu piebilst vēl ko personīgu,kam arī bijusi liela loma manā dzīvē- pirmo nopietno veļu es gāju pirkt viena- mamma man tādas lietas nemācīja,mums arī nekad nav bijušas ārkārtīgi tuvas attiecības(var teikt,ka viss sakārtojās tikai tagad, kad esmu pieaugusi un ārā no mājām),taču pirmo reizi es atceros ārkārtīgi spilgti- Internetā izlasīju par veikalu Effect Dzirnavu ielā( tagad tas ir pārcelts uz Čaka ielu,taču tajā es neesmu bijusi),un bija labas atsauksmes par servisu, tāpēc pirkties gāju uz turieni. Pārdevēja bija ļoti jauka, un uz nerviem nekrītoša, tāpēc piemērot vairākus variantus, nonācu līdz vienkāršam 35A baltam modelītim. Tikko tas bija atrasts, acīs iekrita arī kāds topiņš, kas turpat netālu karājās. No ārkārtīgi zīdaina auduma, ar vijolītēm. Protams,ka to man vajadzēja,un to es dabūju. Cenu ziņā, laikam viss kopā bija 10 lati. Pirmā pieredze ,varētu teikt, bija ārkārtīgi romantiska,un tā tas viss sākās:) 
 

Starp mums, meitenēm.. Piedalies konkursā un uzdāvini sev skaistu apakšveļu!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 28. maijs 2014 08:16 Catwoman

Cienu:)

Linduchy 27. maijs 2014 22:53

Tad es pirmā, kas izlasīja līdz galam :D (Y)

hiperkeri 27. maijs 2014 21:47

Mācaities8-|(devil)

Emmy 27. maijs 2014 21:02 hiperkeri

nē, nē pie vainas esam mēs un mūsu nenoturīgā uzmanība :D

hiperkeri 27. maijs 2014 20:59

Pie visa vainīgi tie daudzie jautājumi. Lai kārtīgi izteiktos ,pietiek ar vienu:D Tāpēc es izmēģinot produktus, parasti rakstīju par nedaudziem,lai nebūtu kosmisks penteris,kas nereti arī sanāca:D

hiperkeri 27. maijs 2014 20:58

ak nēē:D:D:D

Nikte 27. maijs 2014 20:07 Ema

Es nojuku pusceļā :D

Emmy 27. maijs 2014 18:27

Veiksmi konkursā ( atzīšos, visu rakstīto neizlasīju... :)