Sportiskākā Mājsaimniece 2015

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 21. maijs 2015 17:36
961

Tāds sadrūmis un vējains rīts, pieceļos nedaudz pēc astoņiem, meitai ar bēbīšu skoliņu sajucis guļamlaiks, tikai ap vieniem atlūza, savukārt es olimpiādei gatavojos, pielaboju pēdējos sīkumus tērpam, galīgi samiegojusies izdzeru rīta kafiju un prātoju, ka laika ir atliku likām līdz olimpiādes atklāšanai. Tā nu es padarīju rīta darāmos un, protams, pēdējā pusstundā skrēju pa galvu – pa kaklu. Jau laikus biju sarunājusi sev māsu kā pavadoni, kas pieskatīs manu aktīvo topošo divgadnieci. Kad ieradāmies „Spices” mājā un atvērās tās durvis, uzreiz bija jūtama pozitīva un gaiša enerģija, es aizmirsu par gulēšanu, par slikto laiku un paceltu galvu, smaidu sejā devāmies reģistrēties.

Ieraugot smaidīgos vadītājus es jau sapratu, ka diena tik tiešām būs izdevusies! Ļoti patika iesildīšanās, tā uzreiz lika noprast, ka viegli nebūs, jo vienā no mājsaimnieču uzdevumiem bija „Sportland Duelis”, pēc kura man šķita, ka tiešām ir jāsāk ar sportot. Mans rezultāts bija 43 km/h un es centos no visas sirds, tā ka atslēdzās viss ķermenis un darbojās tikai kājas, tai kura „uzsita” 56 km/h – „Cepuri nost!”. ;) Vēl mani iedvesmoja Ieva Ādamss uzdevumā „Dārzeņu rīta rosme”, kas par graciozu dāmu, enerģiska, dzīvespirecīga, laipna un sievišķīga būtne, tas udevumus man šķita diez gan viegls, jo kadu laiku ārzemēs praktizējos restorānā un ziemas klusajā periodā mums pavāre macīja griezt dekorācijas – sākot no šīm burkānu mezģīņu lapiņām līdz pat bezgalīgam fantāzijām. Arī ar pārējiem uzdevumiem tiku diez gan veiksmīgi galā, nedaudz paflirtēju ar vīrīšķīgo Andri Buli pie „Pizas torņa”, uzdevumā „Dāma sprta klubā” apskatīju jaunākos apģērus „Monton” veikala klāstā un, protams, netrāpīju nevienu bumbiņu katlā, jo temēju tikai uz 5punktniekiem. Taču kaklasaiti, atzīšos, es iepriekšējā naktī mēģināju desmitiem reižu, tādēļ uzdevumā „Mīļā palīdzi” tas bija tāds nieks vien. Uzdevumi bija ļoti aktīvi un pamācoši! 

20150520182621-54060.jpg


Apbalvošana bija ļoti sirsnīga! Es biju ļoti priecīga par sievieti, kurai ir astoņi bērni un viņa izskatījās vienkārši brīnešķīgi kopā ar savām meitiņām, tāpat es arī gribu uzslavēt Ingu, kura ar savu lielo ģimeni un mazajām dvīnītēm vēl spēj atrast laiku, lai uzšūtu kaut ko tik skaistu, viņas man ar saviem zaļajiem tērpiem atgādināja tādas kā īkstītes ar kičīgiem auskariem... Super! Balvas godam nopelnītas!

20150520182702-48772.jpg

Kad notika lielā lozēšana, mēs ar māsu nosmējāmies, ka nav nekādas iespējas, ka „Spices” vadītāja vispār pat pieskarsies manai kartiņai. Viņas atvadu runas laikā ik pa brīdim ar acīm pārlasīdama laimīgo anketu teica pie, ppp, pie... un tad,kad beigās nosauca - piecdesmit septiņi, es grābu pēc sava numura, lai pārliecinātos, bet man tā vairs nebija un es pilnīgi apjuku, bet māsa sauca: „Tā esi Tu! Tas ir Tavs numurs!” Un tad jau es vairs neko neatceros... fotogrāfi, apsveikumi, intervijas. Samulsums kā CSDD eksamenā! :D Lieliskas emocijas! 

Vai es esmu sportiska mājsaimniece - noteikti nē, ar sportu pēdējo reizi nodarbojos skolā, nu jau tie būs 6 gadi. Dažreiz saņemos un 3 dienas presīti „pakačāju”, bet tad uznāk lielais sliņķis - aizmirstas un 3 mēnešus nedaru neko. Taču mājsaimniece esmu gan, lai arī mācos tiešsaitē, visas dienas pavadu kopā ar mazo, tīru, gatavoju, kārtoju, adu, audzēju puķes utt. Sākt sportot noteikti nav nekad nav par vēlu, tā nu es savu visu slavenību izmēgināto balto bērīti noliku „teļļuka” degungalā, lai sēdēšanu dīvānā pie „Ugunsgrēka” es aizvietotu ar braukšanu.

20150520182445-70584.jpg

Mīļš paldies mīļajai māsai Laurai par pacietību izdabājot mazās Evelīnas iegribām - vai 30 reižu augšā/lejā brauktāt ar eskalatoru, dauzīties pa bērnu laukumiņu, skraidīt pa veikaliem, ķert „Lielo - dzelteno” basketbola talismani un krenķēties par miedziņu! 

Paldies, paldies visiem visiem rīkotajiem un sponsoriem! Pirmie 10 km jau ir nobraukti!

Šoreiz Fortūna bija manā pusē, taču mēs visas tik un tā jau bijām ieguvušas galveno dzīves balvu – ģimeni un mīlestību. Mīliet un esiet mīlētas!

Agnese

20150520182839-11415.jpg

P.S. Nekādi nevaru bildes dabūt laukā no fotoaparāta... diemžēl, nevaru padalīties ar tām.


Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā