Spoguli... nesaki man neko.

Autors: Kerstyna, 2017. gada 30. maijs, 11:11:10
Spoguli... nesaki man neko.

Spogulim ne vienmēr var ticēt.... Spogulis ne vienmēr taisnību saka, Spogulis glaimo, Spogulis veltas cerības dod. Spogulis ir nežēlīgi tiešs...

Man nepatīk spoguļi interjerā, man nepatīk lieki spoguļoties, Spogulis nav mans labākais draugs, tikai lieta, ko reizēm lietoju. 

Titulbildes spogulis atrodas manā vannas istabā un ir viens no diviem spoguļiem manā mājā :D otrs spogulis atrodas puiku istabā, viņiem patīk spoguļoties vairāk kā man. 

Visnežēlīgākais un patiesākais Spogulis manā dzīvē ir bijis spogulis slimnīcā, procedūru istabā.. virs izlietnes.  Tas parādīja visu, ko negribi redzēt - iekritušus vaigus, lokus ap acīm, rūpju rievu pierē, bālo seju un mazliet pietūkušos plakstiņus...  tas parādīja, kāda esi, lai lieki neglaimotu sev, kaut gan jaunībā mani nogurums drīzāk izdaiļoja - jo vairāk strādāju, jo labāk izskatījos. Tagad pēc 20 darba gadiem nogurums mani vairs neizdaiļo, padara tikai līdzīgu vecam nīgram bruņurupucim...

Tā kā ikdienā krāsojos maz, vai nemaz, tad sevi spogulī pētu reti, tikai tik, lai sakārtotu matus un paskatītos, vai ar apģērbu viss kārtībā.

Iespējams, ka tā ir  pat pārāk vienaldzīga attieksme pret savu ārieni, bet es kaut kā diezgan labi iztieku bez spogulēšanās ikdienā... Varbūt tāpēc, tajās retajās reizēs, kad redzu sevi visā augumā kādā spogulī, man patīk tas ko redzu :D Jo es to neredzu bieži.

Bet tāpat - es Spogulim nekad neuzdodu sakramentālo jautājumu, jo Spogulis ne vienmēr taisnību saka. 

 

Konkurss: Laiks pie spoguļa

20151008140647-14371.jpg

Zvaigzne ABC moto ir: “Labas grāmatas – gudrāki lasītāji!”.