Šodien Sieviešu Klubā mīlas TARO vakars

kintijasieviesuklubslv
kintijasieviesuklubslv 9. marts 2011 10:00
612

Vēlies uzzināt, kādēļ tava mīlas dzīve nav tāda, kādu to vēlētos? Ko darīt, lai jau esošās labās attiecības tikpat labas saglabātu līdz pat vecumdienām? Kādēļ ilgstoši esi bez attiecībām? Nāc uz Sieviešu Kluba mīlas TARO vakaru, kur ieskatīsimies, ko par personīgo dzīvi var atklāt TARO kārtis. 

 

Māra Veidemane, taroloģe, kura vadīs semināru mīlas TARO vakars

 

 

TARO kārtis atklāj tev šobrīd esošos aktuālos notikumus simbolu pasaulē. Ir jāuzdod konkrēts jautājums un kārtis tiešām atbildēs. Piemēram, kādēļ ilgstoši esi attiecībās viena? Kādēļ iepazīsties vienmēr ar neīstajiem? Kādēļ iepazītie vīrieši vienmēr attiecībās agri vai vēlu sāk pārmērīgi lietot alkoholu un reizumis arī izrādīt agresiju pret tevi?

 

TARO kārtis zina atbildi! Atliek tikai pareizi nolasīt simbolu valodu. Un to lieliski pieprot Sieviešu Kluba taroloģe Māra Veidemane. Viņa skaidro, ka bieži attiecībās neiet tā, kā vēlētos, jo ir nobloķētas kādas enerģijas. To kāds izdara apzināti. Pietiek vien ar to, ka ilgstoši tevi apskauž! Arī tas atstāj enerģētiskas sekas un var ietekmēt tavu privāto dzīvi. 

 

Daudz nopietnāk problēmu jārisina, ja attiecībās neiet kāda uzlikta lāsta dēļ. Domā, vai maz mūsdienās kāds ar ko tādu vēl nodarbojas? Diemžēl nodarbojas gan! Dziednieki un zīlnieki teju katru dienu saņem lūgumu uzlikt kādam lāstu, lai viņam neveicas. Ne visi dziednieki pilda šo lūgumu. Bet ir ļoti daudzi, kas naudas dēļ gatavi uz visu. 

 

TARO kārtis spekulācijas ar tavu enerģētisko lauku atklās diezgan precīzi. Tiesa gan, tās nespēs noņemt lāstu un līdzsvarot tavu enerģiju, bet norādīs problēmas cēloni un tad jau tālāk vien atliks izdomāt pareizāko risinājumu

{smallpic:2}

Vēlies uzzināt, kādi ir tavas privātās dzīves zemūdens akmeņi? Jau rīt nāc uz Sieviešu Kluba mīlas TARO vakaru! Lai pieteiktos uz to, spied ŠEIT!

 

Kintija Bulava, www.sieviesuklubs.lv

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Ko par savu privāto dzīvi tu gribētu sīkāk uzzināt? 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam