Smaržu notis katrai sievietei

nosiguldas
nosiguldas 17. jūlijs 2013 16:36
2049

Sieviete ir lielākais dabas brīnums un daba tai dod labāko, ko var sniegt, cilvēks ir iemācījies to sakārtot skaistā smaržu buķetē un ieslēgt pudelītē, tas tapēc, lai sieviete to varētu baudīt pēc iespējas ilgāk.

Bewitching Lavender-  viņa ir sieviete, kas zina ko vēlās no šīs dzīves, viņa stingri turās uz kājām, prot visu uztvert un izvērtēt ar nelielu skepsi, viņas smaids ir sulīgs kā laims un rūgtens kā rūgtais apelsīns. Zem šīs maskas slēpjās tā meitene, kas kādreiz bija kā trauslais ģerānijas zieds. Viņai nav sveša brīnuma burvība un vietas, kur dzīvo laumiņas.  Bet viņa nebēdā, viņu raksturo briedums un elegance, kas to papildina ar gaistošo lavandas smaržu.


 

Intense Patchouli- Viņa ir kundze brieduma gados, kas ar savu šarmu prot aizraut sev līdz. Viņas moto ir tikai pārbaudītas vērtības. Kā labs konjaks ar katru gadu viņa kļūst arvien noturīgāka, viņas recepte ir  rozes burvība un pačūlijas smarža. Viņas dzīvo gūstot baudu, ar pilnu krūti ieelpojot dzīves saldo vaniļas garšu.

 

Sparkling Verbena- Viņa ir kā maza dzirkstelīte, skrien pa dzīvi, ņemot to, ko liktenis dos. Viņa ir pavisam jauniņa un  tik daudz gribās izbaudīt. Nedaudz no viena, nedaudz no otra, viņa ir kā trausls ziediņš, bet tas netraucē viņai spuroties pretī dzīves grūtībām. Brīžos, kad viņa ieslīgst pārdomās, viņu apņem Lavandas smarža un ziedu zilais mākonis. Viņa ir romantiķe, kas gaida savu lielo mīlestību.

20130726092146-83531.jpg

Florame smaržu konkurss

20130726092203-34906.jpg


Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies