Smaidu no lūpām man neatņemt!

rozhuks
rozhuks 15. jūlijs 2010 22:56
584

Turpinu savu ikdienas Laimes stāstu..

 

Trešdiena-Jāāāā-tā bija tikai un vienīgi mana diena,kurā es jutos ļoti ļoti laimīga,viegla kā vējš,nekam piesaistīta un nepar ko atbildīga-Jūs prasīsiet kāpēc-lasiet ->

 

Bija jau kādu nedēļu nolemts ka šajā foršajā dieniņa man būs brīva-brīva no kā-no visa:mājas pienākumi-ēst gatavošana,tīrīšana,bērna pieskatīšana un vīriņa samīļošana-es biju brīva kā putns!

 

Mani uz to visu izvilka mana draudzenīte!

 

No rīta pamostoties,tas ir mazulīte mani pamodināja...Izdarījām visas ikrīta procedūras un tad sēdāmies mašīna pie draudzenes,lai aizvestu meitiņu omei!

 

Jā!!!!=)))))Atdodot mazulīti omei iedodot visas instrukcijas,sēdos mašīnā,beidzot nevis kā šoferis,bet gan kā pasažieris!!Logs atvērts,vējiņš pūš katru matiņu uz savu pusi,malkoju minerālūdeni,jo bija ļoooti karsts,sutīgs,maldos iekšienē savās domās,pļāpāju ar draudzeni un klausamies kolosālu mūziku,taču smaids tai pat laikā no lūpām nepazuda ne mirkli,jo iekšienē viss trīcēja no brīvības aiz laimes...

 

Kur es devos? Shopingā(no sākuma)!!!!Jap, ieshopingojāmies tā pa īstam, atstājot abas ar divām nullītēm  labu sumiņu Alfas veikaliņos!Tā kā sen neesmu braukājusi iepirkties un kur nu vēl bijusi Alfā,tādēļ tieši izlēmu doties uz turieni, un nezinot, kas notiek veikalos-man paveicās. Sākusies jau laikam kādu laiku atpakaļ ir izpārdošana!!

 

Super kurpītes,drēbītes un visādus citus nieciņus sapirkušās,devāmies paēst!

 

Kur lai iet? -laižam uz Čili Picu-sen nav būts,bet neieturējāmies tur pat Alfa,bet gan devāmies uz centriņu!

 

Pasēdējušas,papļāpājušas,atpūtušas,pielikušas vēderus ar garšīgām picām un  iemalkojot vīniņu devāmies Forumcinemas, uz filmu Sex un lielpilsēta 2,kaut vai biju jau internetā noskatījusies,nolēmu,ka uz lielā ekrāna būs daudz,daudz labāk un ar iespaidiem foršāk!Piebildīšu:Tās kurām nepatika šī filma,te forumos vēl nesen rakstīja par filmu Sandija, es teikšu vienu-filma ir izdevusies!!!

 

Filma laba,ļoti laba,jā piekrītu aktrises vecākas palikušas,taču tik un tā šis brīnišķais četrinieks ir fenomenāls=)Nu labi pietiks par šo!

 

Tā nu diena mums pagāja gandrīz vai. Bet tā kā laiks vēl bija ap 19 vakarā pirms doties uz mājām,mēs nolēmām ieiet kafejnīcā Vecrīgā,kur es nobaudīju atsvaidzinošo piparmētras saldējuma ar rumu-salikums labs un gards!Ņam,ņam!

 

Superrrr!Es biju tik ļoti ar pozitīvismu piepildīta,tik laimīga,ka man pat bija sajūta,ka visi man nāk pretī un smaida:)

 

Tā nu devāmies uz stāvvietu pakaļ mašīnai,lai dotos uz mājām!

 

Ceļš...Krasta iela...Mašīnas....Lielie veikali...Reklāmas...Daugava...Maskavas iela...Daudz māju...pa vidu LABA mūzika...Cilvēki....Un jā...Lietus...Visi skrien....Cits stāv...Mitrs gaiss...Mežs...Salaspils...Mājas!

 

Izkāpjot no mašīnas,man palika tik viegli,lietus lāses skāra manu  seju,manu apģērbu,sāku palikt slapja,draudzene sauc-ejam,ejam,bet es stāvu un izbaudu šo tik ļoti silto,patīkamo un tik ilgi gaidīto lietiņu...

Pulkstens bija jau ap 21,skatos,ka gaismas mājās vēl nedeg,Vīrs vēl nav paspējis atbraukt mājās,jo bija apsolījis iebraukt savāk meitiņu pie omes...Nāku iekšā,ieslēdzu gaismu,metu nost drēbes slapjās,turpat-koridorā,eju tālāk,slēdzu gaismu istabā UN tur,tur priekšā stāv rožu  pušķis-mmmm,skaists!


Es no pārlaimības gandrīz vai paģību...Taču man tad kā ar akmeni ar pieri...kur tad ir man Romeo-ir-stāv vannasistabā,neļaujot man pateikt neko,prasa-"Vakarapelde vai vanna?"...Es "Vakarapelde=)))"

 

Tā  nu mēs aizbraucām izpeldēties...Ezers mierīgs mierīgs,bet ūdens kā tējkannā,vien pievieno tējas garšu kādu vēlies,cukuriņu vai citrona šķēlīti un izbaudi to!!!

 

Tacu nē man bija tomēr ar savu mīļoto pusstundiņa-pelde,sasildīšanās un pakaļ metiņai!

 

Ehhh,beidzot es sajutu to fantastisko sajūtu,kad bērniņš tev skrien klāt un samīļo,jo ir ļoti saskumis,neredzot gandrīz vai kā 12 sundas savu mammīti...

 

Paldies vārdi omei,ka varēja uz viņu paļauties...5 minūtes ceļā un esmu es mājās!!!

 

Neko nedarīju,man neļāva..ielika gultā pie tv uzcēla kājiņas manas u zspilveniem-augstāk,lai atpūšās-vīna glāzi rokās,zemenes bļodiņā,blakus vīriņš pabaro mazulīti,aiznes uz viņas gultiņu..Es tik paspēju pielekt kājās,aizskriet iedot saldu bučiņu uz nakti un tālāk  kaifot,izbaudīt šo nenormāli izdevušos dieniņu...

 

Es biju tik forši atpūtusies,relaksējusies,tik daudz redzējusi,ka man bija tik liels nogurums,bet man vīrs izteica komplimentu-Tev smaids laikam līdz rītam nenoies no lūpām!!!Un jā tā arī bija!


Es aizmigu,ieelpojot dziļi jo dziļi,smaidot un tik laimīga un apmierināta ar visu kā bērnībā=)))

 

Es šādu dienu biju gaidījusi vairāk kā divus gadus-paldies Jums, mani mīļie, ka Jūs man esat!!!

 

Uzraksti arī Tu par savu laimīgo dienu programmā "Laime"

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
rozhuks 17. jūlijs 2010 12:20

VIESI : Es Rīgā nodzīvoju 15 gadus un esmu dzimusi Rīga UN man viņa neriebjas!!!Interesanti ar ko es tevi aizskāru,tad laikam vien var noprast ka tu tik tiešām nesaproti ĪSTO jēgu laukos,un jā piebilstu,ka es nedzīvoju laukos,bet gan Salaspilī,un tie nu tik tiešām nav lauki!!!!!
Laukiem ir savs labums-un kā vēl!!!!
VIESI-tu vienkārši nesaproti-pilsētas labumus un lauka labumus!!!
UN jā es NESŪDZOS!!!!

17. jūlijs 2010 10:06

Atvainojos nevis sandijai ,bet rozhukam!

17. jūlijs 2010 10:04

Sandijai! Tad ko tu dari pilsetaa ja tev taa nepatiik? Brauc uz saviem laukiem un dziivo tur! es dievinu savu pilseetu Riigu un esmu tajaa dzimusi, augusi! Atvainojos bet tieshaam riebj ja sitaa suudzas! nepavelti tak uz Riigu atpeeries!

rozhuks 16. jūlijs 2010 19:00

Sandija: katru dienu iet šopingot,uzskatu ka ir stulbi!Tās jau laikam ir tādas,kuras atbraucot uz jebkuru lauku teritoriju vien nosaka: "Te smird!" =)))
Piedodiet par izteicienu!!!
Tacu tik tiešām es vēl joprojām atceros šo jauko dienu!

rozhuks 16. jūlijs 2010 18:58

Nu jā tev tas,Sandriņ,ir nedaudz savādāk,es labprāt vēlētos kaut vai ar ģimeni aizbraukt pie kādas draudzenes ciemos uz laukiem-mmm,aizmirst par visām pilsētas būšanām,atcerēties kā ir ieelpot svaigu gaisu nevis pilsētnieka izpūtējgāzes!!!

sandrulish 16. jūlijs 2010 16:37

Jā Lieņuk - pilnībā tevi saprotu un zinu šīs laimes izjūtas - man ir ļoti līdzīgi, kad vīrs palaiž mani uz vairākām dienām uz Rīgu atpūsties no ikdienas, tikmēr rūpējas par mazo, un es tikmēr varu mierīgi aizbraukt uz jūru, satikties ar draudzenēm un vienkārši no visa atpūsties,.,,,,tas ir vienkārši brīnišķīgi....reizi vai divas mēnesī man tiek tā laime, kas nedēļas nogali pavadu tikai SEV....:):):)

rozhuks 16. jūlijs 2010 11:49

Paldies,paldies,man jau ieplanojuši šādu dieniņu ir augustā vēl=)))
Par shopingiem īsti nezinu,jo vairāk pirkt neko nevajag-viss ir pietiekami,bet tacu atpūta kino un kafejnīcā-jāāā,tas gan=)

bucis 16. jūlijs 2010 11:40

mmmmmmm kā es ta gribētu. super tev dieniņa bijusi.novēlu vel tādas piedzīvot:)

rozhuks 16. jūlijs 2010 10:43

Jā,mīļās,ši diena man bija no sird vislabākā,kopš...kā jau rakstīju!

sigucis 16. jūlijs 2010 09:26

Super! Paldies, ka padalījies ar savu laimes stāstu.

sniedzins24 16. jūlijs 2010 09:06

ja es a rkad lasiju acu prieksa iztekojos to visu ka vinjai gajis :)

sandija 16. jūlijs 2010 08:58

Tiešām, kad lasīju šo blogu, es pilnīgi iedomājos , cik jauka tā diena ir bijusi, absolūta bezrūpība! Es arī iedomājos par to, ka droši vien ir taču sievietes, kuras katru dienu var iet ar draudzenēm šopingot vai sēdēt kafejnīcās - viņām tā ir ikdiena. Bet laime rodas no tā, ka tas ir reti un skaisti..:)

sniedzins24 16. jūlijs 2010 08:47

loti jauka, laime spilna diena tev bijusi :) forsi, man prieks :)