Slinkums un knibināšanās.

Kerstyna
Kerstyna 14. jūnijs 2017 13:49
1395

Nepacietīgi rauju vaļā iepakojumu... jau trešo... Gribu ātrāk redzēt, vai patiešām tas būs tik liels kā katalogā solīts. 

O jā... Ļooti plašs darba lauks. Salieku visu uz galda un esmu gatava ķerties klāt, kad pie savas auss dzirdu kašķīgu balstiņu:

- Un kas tas ir? Un ko tu te taisies darīt? Un ES????

Man galva sāk viegli džinkstēt no šiem daudzajiem jautājumiem, bet zinu, ka labāk būs atbildēt tūlīt:

 -Tas ir mans jaunais hobijs! beigu galā, es jau esmuizveidojusi divas bildes, bet tu pamani tikai trešo! Un es gribu izklaidēties... un tu vari gulēt man uz pleca, ja vēlies.

- Tas taču nav darbs?  Ar dziļām aizdomām balsī mans Slinkums noslīd no mana pleca blakus jaunajai bildei un pabaksta to ar ķepiņu. 

 - Nē, tas nav darbs, tā ir izklaide, kas neprasa daudz aktivitātes...

-Man patīk tādas izklaides , noņurd Slinkums un uzkāpj uz attēla lipīgās daļās un pielīp - Ņem mani nost, tūlīt pat!!!

-Nu tas nav tik vienkārši, tu esi pielipis mozaīkas vietā , man tas šķiet mazliet uzjautrinoši, bet es izliekos, ka esmu noraizējusies, un aizmirstu, ka viņš redz man cauri.

-Izbeidz, tūlīt izbeidz jautroties un dabū mani nost! Mans Slinkums paliek pavisam pikts, sāk mainīt formu un krāsu..unn plokš! Viņš ir jau pats atlipis no bildes.

- Nu re, pat pēdas nepalika, saku es  un gatavojos ķerties pie darba, bet manā rokā iecērtas asi nadziņi.

-Man nepatīk, ka tu nodarbojies ar man tik bīstamām lietām!

- Bet es tomēr to darīšu, un tu vari turēties tālāk, ja tev  kaut kas nepatīk.

- Tu to gribētu gan , nosmīkņā mans Slinkums un apvijas man ap kaklu, bet es palikšu un pieskatīšu tevi, jo man šķiet, ka tu vakar tomēr pārāk vēlu atnāci gulēt, bet varbūt tas bija jau pārāk agri no rīta? 

Tā nu mēs abi noliecamies pār manu jauno bildi, laiku pa laikam mans Slinkums izsaka domu, ka varētu beigt un doties un gultu darīt kaut ko citu, bet visā visumā viņam tomēr patīk, ka es sēžu vienā vietā un nenēsājos apkārt, man arī patīk, šī nodarbe ir gandrīz tāda pat meditācijas forma kā adīšana.

P.s. Mazs paskaidrojums, par ko stāsts. Man vienmēr ir patikušas mozaīkas, maza varēju stundām sēdēt un likt bildītes. Pužļu periodā liku puzles diezgan azartiski, bet tas ar laiku apnīk. Un tad es atklāju Alii express līmējamās bildes. Nu jau man top trešā. Es nezinu, ko ar viņām iesākšu, bet man patīk process.

20170614134935-62394.jpg

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
rasas 15. jūnijs 2017 07:57

o, cik interesanti! :)