Skaties Positivus festivālu tiešraidē!

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 15. jūlijs 2013 10:00
1186

No 14.jūlija ikvienam pieejams jauns interneta produkts "www.pieci.lv" un aplikācija "Pieci", kas veidoti ar mērķi nodot festivāla sajūtu pirms "Positivus", kā arī festivāla laikā.

Produkts "Pieci" ir par brīvu un radīts ar Latvijas Radio (LR) iniciatīvu, iesaistoties mobilo sakaru operatoram "Tele2", "Positivus", "Inbox.lv" un dīdžejam Tomam Grēviņam.

LR valdes loceklis Jānis Siksnis norāda, ka LR izaicinājums ir rast veidu, kā sabiedriskā radio veidotajam saturam piesaistīt gados jauno auditoriju vecumā no 15 līdz 30 gadiem. Ar pilotprojektu "pieci.lv" ir atrasta iespēja uzrunāt šo jauniešu daļu un pierādīt, ka LR var piedāvāt interaktīvu un aizraujošu saturu tajās tehnoloģiskajās platformās, kur šie jaunieši gūst informāciju.

"Pateicoties ieinteresētiem partneriem, varam rādīt priekšzīmi, kā iespējams sadarboties valsts finansētam uzņēmumam un komercsektoram, turklāt darīt to veidā, kas pilnībā atbilst sabiedrisko mediju darbības tendencēm citur pasaulē. Šis ir pirmais nopietnais solis pretim modernam, jauniešiem domātam sabiedriskajam medijam, un šis pilotprojekts būs arī lieliska bāze cita veida satura piedāvāšanai mūsdienīgā "iepakojumā"," atzīst Siksnis.

"Tele2" komercdirektors Jānis Spoģis atzīmē, ka "Tele2" fokuss ir radīt jaunus un inovatīvus produktus, ko novērtē un lieto uzņēmuma klienti, tāpēc sadarbībā ar citiem dažādu nozaru līderiem piedāvā mūsdienīgu interneta produktu "Pieci", kas ļaus izbaudīt "Positivus" festivāla muzikālo noskaņu.

"Turklāt mums ir īpaša dāvana - interneta radio klausīšanās mobilajā tālrunī no aplikācijas no 15.jūlija līdz 31.jūlijam visiem "Tele2" un "Zelta Zivtiņas" klientiem būs bez maksas," piebilst Spoģis.

"Positivus Music" valdes loceklis Ģirts Majors skaidro, ka katra aktivitāte mūzikas mediju laukā dod neatsveramu ieguldījumu mūzikas dzīves popularizēšanā. Redzot profesionāļus un resursus, kuri iesaistīti šī projekta veidošanā, viņš nākotnē sagaida, ka "pieci.lv" kļūs par autoritatīvu mūzikas kanālu.

"www.pieci.lv" ir jauns produkts, kas ietver interneta platformu un to papildinošu klausāmu aplikāciju, kas nav ierobežota kādā konkrētā formātā. Pieslēdzoties internetam, to var lejupielādēt un lietot datorā, telefonos un planšetdatoros. Patlaban klausāmo aplikāciju var izmantot tālruņos ar "Android" operētājsistēmu, savukārt tuvākajās dienās būs pieejama arī aplikācija "iPhone" tālruņiem.

"Inbox.lv" pārdošanas nodaļas vadītājs Andis Kulinskis stāsta, ka tehnoloģijas ir mūsdienu dzīves neatņemama sastāvdaļa, tāpēc dažādi mediji apvienojas, lai radītu kaut ko jaunu un interesantu. "Esam pārliecināti, ka arī radio un mobilās industrijas kopdarbs ieinteresēs ļoti daudzus no mūsu teju 800 000 lielās auditorijas."

"Esmu pārdzimis jaunā formātā - kopā ar jaunu aplikāciju un mājaslapu. Uzgriez "pieci.lv" - šo vasaru esmu nolēmis pavadīt tur un sniegt klausītājiem vislabākās festivāla sajūtas," aicina bijušais "Radio 101" dīdžejs Grēviņš.

Nedēļā pirms "Positivus" aplikācijas lietotājiem būs iespēja klausīties labākos pēdējo gadu festivāla koncertierakstus. Tāpat šī gada festivāla laikā notiks īpašas tiešraides, ko ar savu neatkārtojamo rokrakstu veidos un piedāvās Grēviņš.

Jaunā aplikācija tika prezentēta ar iepazīšanās video, kuru iespējams noskatīties "http://www.youtube.com/watch?v=EBPTxywX7Sw&feature=youtu.be".

Kā ziņots, savas pastāvēšanas septītajā gadā pirmo reizi mūzikas un mākslas festivāls "Positivus" Salacgrīvā notiks trīs dienas - no 19.jūlija līdz 21.jūlijam.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Rebeka 15. jūlijs 2013 22:44

Tas mini Grēviņš ir baiss ja tā godīgi... Bet ideja laba...:)

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam