Skaists interjers bez liekiem izdevumiem

25. aprīlis 2012 14:30
1080

Ja gribas uztaisīt remontu vai mainīt interjeru mājoklī, bet biedē izdevumi, šīe padomi domāti tieši tev!

Plāno budžetu

Šis padoms liekas tik pašsaprotams, ka pārsteidzoši ātri tiek aizmirsts. Pirms iesākt jebkādu lielu projektu, kur paredzēti izdevumi, jāpieverš liela uzmanība budžeta plānošanai, lai beigās nepaliktu ar puspabeigtu remontu, bez mēbelēm vai tamlīdzīgi. Jāsastāda tāme, kur jāieraksta visi punkti: būvmateriāli, grīdas, sienu un griestu apdares materiāli, mēbeles, aizkari, dekori un celtieku algas, ja tiek izmantoti to pakalpojumi.

Apsver prioritātes

Kādas ir prioritātes? Dārgs grīdas segums, koša sienu apdare vai mēbeles, kas pievērsīs sev visu uzmanību? Plānojot budžetu, jāpieverš uzmanība tam, lai finanses būtu prātīgi sadalītas pēc mantu prioritātes, bet uzmanies, lai starpība starp tiem nebūtu pārāk liela. Jocīgi izskatīsies dārga grīda no eksotiska koka un lētas mēbeles, aksesuāri.

Salīdzini cenas

Zelta likums: neiepērcies pirmajā veikalā, ko apmeklē. Apmeklē vairākus veikalus un salīdzini cenas. Tikai tā tu vari iegādāties materiālus par visizdevīgākām cenām.

Uzmanies ar atlaidēm

Katrs, kam patīk šopings, zina par šo psiholoģisku faktoru, kura dēļ uz atlaidēm tiek iegātās nevajadzīgas mantas. Tāpēc, ejot uz veikalu, kur ir atlaides, pērc tikai to, ko vajag un pēc kā atnāci. Sāvādāk pastāv risks atnākt mājās ar dekoriem un, vēl sliktāk, mēbelēm, kas pavisam nepiestāv interjeram.

Atsakies no nekvalitatīvām mantām

Diemžēl vai par laimi, cena ne vienmēr nosaka mantas kvalitāti. Pat pērkot dārgu mantu uzticamā veikalā, pastāv iespēja iegādāties nekvalitatīvu produktu. Tāpēc, pirms pirkšanas, jāparliecinās, ka prece kalpos ilgu laiku. Ja tās ir mēbeles, tad jāparbauda materiāls, savienojumu vietas, furnitūra. Būvmateriāliem, kā arī mēbelēm, obligāti jāatbilst Eiropas drošības standartiem. Sāvādāk pircējs riskē iegādāties ne tikai nekvalitatīvu produkciju, bet pat bīstamu veselībai un dzīvībai.

Sarunā cenu par darbiem

Ja tiks aicināti profesionāļi būvdarbiem, uzreiz jāsarunā darbu cena. Ja meistars piedāvā apmaksu pa stundām, labāk sākt meklēt citu celtnieku, jo pastāv risks maksāt par meistara pīpēšanu, atpūtu un pļāpām darbā laikā.

Ja ir jautājumi par interjera dizainu – jautā un saņem atbildi no Interjera kluba.

Viktorija Aizkalna speciāli SieviešuKlubs.lv

Par bildi paldies http://www.cronterpools.com/tag/improvement/

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kā lielus darbus plano tu?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
25. aprīlis 2012 21:13

tiešām? ļoti labi, būs pie viņiem jāaizbrauc. paldies par informāciju (F)

svente 25. aprīlis 2012 20:39

Viņiem ir dārza mēbeles.

25. aprīlis 2012 16:49

viņiem taču nav terases mēbeles, tikai tās, kas domātas iekšā likt.

svente 25. aprīlis 2012 16:47

K-rauta padārga, bet kvalitāte ir pieņemama, Depo - lēts, bet kvalitāte bieži vien klibo. Vēl pie Gaisa tilta ir Optimus mēbeles - nav dārgs un kavlitāte pieņemama. www.optimus.lv

25. aprīlis 2012 15:59

padomāju, un manuprāt optimālakais variants būtu k-rauta vai depo, ja negribas tērēt lielo naudu. esmu saskarusies no terases mēbelēm no k-rautas, tīri ok kvalitāte, dizains un cena.

sandijasieviesuklubs 25. aprīlis 2012 14:41

paldies, labi padomi!
Man jautājums - kurā veikalā iesaki meklēt mēbeles terasītei? Un kādas labāk izvēlēties? Lai nebutu šausmīgi dārgi