SK - tā ir vieta, kuru mēs veidojam kopā!

sandijasieviesuklubs
sandijasieviesuklubs 8. marts 2012 09:46
422

Sieviešu Klubs "piedzima" man, bet "auklējat" jūs! Tā es varētu raksturot savas attiecības ar SK. Dzima ideja un arī tapa realizācija, bet tas,kāds būs šī rozā kuģa kurss, atkarīgs no mums visām.

Ikdienā esmu portāla vadītāja, apkrāvusies ar miljons darbiem, projektiem, bērniem, mājas lietām, un kaut kur pa vidu, arī ES - darbs ar sevi. Tieši pateicoties Sieviešu Klubam es savos nu jau drīzumā 33 gados esmu patiesi kļuvusi par sievieti, vismaz apzinājusies sevi šajā lomā.

Atceros, kā pašā portāla sākumā mēs rīkojām blogu konkursu "1 stunda tikai sev!" - cik tas bija  nenormāli grūts uzdevums atrast dzīves trakajā skrējienā to vienu nieka stundu sev! Es tiešām lauzu sevi! Lasot jūsu blogus, sapratu, ka ne es vienīgā latvju zeltene, kas mocās ar problēmu - laika atrašanu sev, savai iekšējai pasaulei, savai sievišķībai.

Nu jau pagājuši 2 gadi. Es redzu, kā esmu pati mainījusies - nu jau tās ir vairākas stundas dienā tikai sev. Regulāras meditācijas, joga, treniņi, mīlestība, skaistums, prieks, radošā dzīve - varu apgalvot, ka pateicoties šo divu gadu intensīvajam darbam ar sevi caur Sieviešu klubu, esmu sākusi sevi arī realizēt kā sieviete (un nevis kā apkrauta darba ķēve).

Tieši jūsu pieredze, dalīšanās, pārdomas, sievišķības noslēpumi likuši man daudz ko pārdomāt savā dzīvē un pamazām atļauties būt laimīgai un pilnīgai sevī.

Viens no maniem dienas svarīgākajiem pienākumiem šobrīd ir saruna pašai ar savu īsto ES! Tas nav viegli - atklāt savu būtību sev pašai, godīgi, bez meliem. Bet es nevaru citādāk. Tieši dēļ tā, ka man ir Sieviešu klubs, man IR jābūt laimīgai sievietei, kas spējīga darīt laimīgus arī citus, savus tuvākos.

Varbūt skan patoss, bet, mēs esam viens liels tīkls. Tūkstošiem degošas gaismiņas, kas saslēgtas vienotā tīklā. Šis nemanāmais, bet tomēr ļoti stiprais tīkls pamazām mainās, caur sevis mainīšanu uz labo uz apkārtējā transformāciju. Ja mājās ir vismaz viena laimīga, priecīga un realizējusies sieviete, tur nevar ienākt nekas slikts!

Vīrietis viņu nēsās uz rokām, bērni mīlēs un apskaus, kaimiņi cienīs un sabiedrībā viņa uzziedēs un mirdzēs kā rets, skaists zieds. Sieviete kā vērtība! Pilnīga pati sevī. Mierā ar sevi. Savas vērtības apziņā un dzīves gudrībā.

{smallpic:1}

Kāpēc mums, lai ziedētu, ir vajadzīgas citas? Tieši dēļ tā, ka kopīgi ceļot īsteno sievišķo enerģiju pasaulē, mēs to padarām labāku. Ar to, ka nekonkurējam, bet palīdzam cita citai. Ar to, ka īstajā brīdī paceļam garastāvokli bēdu māsai un parādām gaismu. Ar to, ka pretī mūslaiku agresivitātei, degradētai seksualitātei, vardarbībai mēs varam likt savu maigo mīlestības un sapratnes spēku.

Ja mēs apzināsimies savu īsteno sievišķības būtību, mēs kļūsim katra par nesatricināmām dzīves karalienēm! Tā ir Austrumu gudrība par sievišķo Šakti enerģiju, kas visu transformē un piepilda ar dzīvību. Pat, ja šobrīd kāda no jums ir ielīdusi šaurā kaktiņā un paslēpusi noraudātu vaigu pelēkā džemperī, tas viss var un tam vajag mainīties. Atklājot to, kā darbojas sievišķā, kosmiskā enerģija, tā liks pacelties jebkurai nokārtai galvai.

Šis ir arī Jaunais Laikmets un man gribas domāt, ka Sieviešu Klubs pēc savas būtības un misijas ir izteikts Ūdensvīra laikmeta vērtību nesējs:

- iekšējais skaistums!

- dzīves gudrība!

- palīdzība!

- prieks par esošo!

- pozitīvu domu spēks un liela liela liela Ticība labajam pasaulē!

Es gribu teikt, meitenes, jums Paldies, ka esat šeit "saslēgušās". Paldies dārgajām un nenovērtējami čaklajām SK redakcijas meitenēm, kursu veidotājām un gudrajām dāmām, kas mūs ik pa laikam pamāca kaut kam jaunam.

Mainīsimies uz augšu!

 

Jūsu Sandija

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
ine 8. marts 2012 16:29

(F) (F) (F) (F) (F)

leksija 8. marts 2012 12:25

(F) (F) (F)

kintijasieviesuklubslv 8. marts 2012 10:03

Tik skaisti un mīļi pateikts! Paldies Tev par rozā kuģa - īpašās sieviešu pasaules - radīšanu! Sieviešu Klubs ir vide, kur katrai sievietei atrast un tuvāk iepazīt pašai sevi. Nenovērtējams ieguvums katrai, kas kaut tikai reizi dienā vai nedēļā ieskatās www.sieviesuklubs.lv. Sveicieni svētkos! (F)