SK...Sk... Sk... un Es.

Kerstyna
Kerstyna 30. augusts 2015 22:14
878

Es un Sieviešu Klubs.... Mīlestība jau gaaandrīz  2 gadu ilgumā. 

Stāsts, kurš sākās ar manu pirmo publikāciju SK – „Saruna viena – ne divu eklēru garumā” 2013. gada 2. septembrī . Tas bija pirmais no gandrīz 150 ierakstiem līdz šim brīdim, varbūt ir vairāk, apnika skaitīt :D

Bet tam visam ir priekšvēsture... Tas bija periods, kad jutos šausmīgi slikti, kāda persona ar dubļainām pastalām bija izbradājusies pa manu dzīvi, man bija nepieciešama mazliet cita dzīve, lai es atkal paliktu es pati.

VesmaSk ir mana Sieviešu Kluba krustmāte, viņa mani te ieveda... Un paties’ -  SK bija tieši tās zāles, ko dakters parakstījis.

Es  visu laiku kaut ko rakstu vai apdomāju ko rakstīšu, impulss bieži vien rodas visnegaidītākajos brīžos un tad tas, kas uz virtuālā papīra likts – nonāk arī SK.

Man šeit patīk publicēties vislabāk, jo šeit neviens nemeklē kaut kādus privātus zemtekstus maniem stāstiņiem, nerīko greizsirdības scēnas par maniem stāstiņu varoņiem... utt.

SK jau ir manas ikdienas sastāvdaļa. Ja neko nekomentēju, tas nenozīmē, ka nelasu.

Ļoti, ļoti svarīgas bija šīs virtuālā kluba reālo dāmu tikšanās. Mēs esam tik dažādas – dažāda vecuma, profesijas... ar dažādu dzīves pieredzi, skatījumiem un viedokļiem, bet mums ir kopsaucējs  - SK.

 Man patīk, ka SK neslimo ar „dzelteno kaiti”, nepublicē to, ko lielākā daļa „spamu portālu”publicē. Tas padara SK īpašu.

SK ir sieviete – kura vienlīdz interesējas par desertu, astrofiziku, romantiku un tehniku.  Mums viss ir interesanti, mēs gribam, lai ir interesanti, un ir interesanti.

Ir liels prieks būt vienai no SK satura veidotājām.

Ceru, ka SK  mūsu kopīgiem spēkiem būs ilgtspējīgs, kā tagad moderni teikt :D

 

Konkurss: Sieviešu Klubs un Es

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
ilzy 31. augusts 2015 14:02

(Y):)

Nikte 31. augusts 2015 12:11

(Y)(Y)(Y)(hi)(hi)

Linduchy 30. augusts 2015 22:47

(F)(Y)