Sirsniņdienas pārsteigumi, kas novedīs līdz gultai!

sandijasieviesuklubs
sandijasieviesuklubs 14. februāris 2012 06:49
2258
Nav noslēpums, ka bauda iet caur vēderu un gadu tūkstošiem sievietes savus vīriešus ir burtiski ieēdinājušas. Valentīndiena būs vispiemērotākais laiks, kad gatavot patiešām seksīgi un pat šo kārdinošo Ievas ābolīti vari pasniegt, ar nepārprotamu nozīmi: Esi mans! Mīli mani! Tagad un tūlīt!
Ja savam mīļotajam cilvēkam gultā no rīta pienesīsi šādas brokastis, rīta "cēliens" ir neizbēgams! Netici? Pamēģini! Tikai esi gatava, ka viņš Tevi iegāzīs gultā ar visām olām
Gādīgākas mājasmātes un sievas, kas savu mīlestību mūžam ir spējušas izteikt tikai caur siltām pusdienām (un kā gan viņi viņas par to mīl!), no darba savu mīļoto sagaidīs ar zupas šķīvi - vienkārši, bet tomēr seksīgi!
O, te jau kaut kas smalkāks! Jūras veltes ir izcili afrodiziaki, un ja Tev slinkums gatavot kaut ko mega sarežģītu, vari izlaist stāvēšanu pie plīts -vien saliec vajadzīgās sastāvdaļas īstajā formātā, glāze auksta šampanieša, kopīga vanna un tālāk - tas lai paliek starp jums!
Lai mīlas priekos izvairītos no fiasko, izmēģiniet jauno seksa toniku "Adam&Eva" ar makas augu, kas "mīkstu dara cietu"! Dabīgais augu vitamīnu komplekss ir jālieto abiem, jo derēs tieši seksa un kaislību tēmas aktualizēšanai Viņai un Viņam! Seksa toniks satur daudz vērtīgu un dabisku vielu, tādu kā makas augs, žeņšeņš, C vitamīns, kofeīns, Magnijs, u.c. Viss, lai atjaunotu savus mīlas spēkus! * Nopērkams Latvijas aptiekās!
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
annete 14. februāris 2012 12:33

Labs (Y)

sandrulish 14. februāris 2012 09:43

:D -super tekstiņi- ar humoru!