Sievišķīgās dāvanas ceļo pie...

kintijasieviesuklubslv
kintijasieviesuklubslv 24. janvāris 2012 10:15
408

Kā katru Sieviešu Kluba blogeru dienu, arī šonedēļ apkopojam iesūtītos blogus, sūtām virtuālos paldies zvaigznīšu izskatā un trīs redakcijas simpātijām dāvinām īstas, sievišķīgas dāvaniņas. Ieskaties!

 

 

Pagājušajā nedēļā Sieviešu Klubā ir blogojušas 20 blogotājas un mūsu mīļais Armands. Kopā iesūtīti 46 blogi. Paldies jums visām un visiem par ieguldīto darbu un interesantajiem blogiem!

 

 

1 zvaigznīte - Juriste, Kristen, Armands, Austari, Pece, Kresila, Banderas, Minniite, Ieva, Eduks, Bbusa.

 

2 zvaigznītes - Laoletafashionblogger, Lauritta123, Liluu3, Cerite, Sniedzins24.

 

3 zvaigznītes - Vicky, Lana23.

 

4 zvaigznītes - Leksija.

 

5 zvaigznītes - Nosiguldas.

 

10 zvaigznītes - Taschinka.

 

 

Redakcijas simpātiju balvas šonedēļ dāvinām

 

Lana23 - paldies, ka uzsāki blogošanu Sieviešu Klubā! Priecājamies par tavu apņēmības pilno blogu - Par pārmaiņām! Lai izdodas īstenot visu iesākto un izsapņoto! Lanas23 blogu lasi šeit>> 

 Dāvinām tev Physiogel A.I.Creme - krēmu kairinātas ādas apvidu kopšanai atopiska dermatīta un niezošas, sausas ādas gadījumā.

 

Juriste - paldies par taviem vērtīgajiem blogiem, kas palīdz mums sievietēm izprast sarežģīto likumu valodu. Paldies par rakstu - Bērnu kopšanas atvaļinājums, pabalsti un darbs>> Dāvinām tev Listerine mutes skalojamo līdzekli. Gan noderēs ikdienā! :) 

 

 

Nosiguldas - prieks, ka atkal esi atgriezusies ar savām dārzkopju piezīmēm! Paldies par foršajiem blogiem! Dārzkopja aktivitātes lasiet šeit>> Dāvinām tev Compeed prettulzu rullīti, kas nepamanāmi palīdz novērst tulzas un nobrāzumus. Acumirklī samazina apavu beršanu. 

 

 

Apsveicam! Redakcija reizi nedēļā nosaka savas simpātiju blogotājas, kurām dāvina sievišķīgas un noderīgas dāvaniņas. Nākamais dāvanu saraksts jau pēc nedēļas - 31. janvārī. 

 

Pēc savām dāvaniņām varat nākt pakaļ uz Sieviešu Kluba redakciju no plkst. 9.00 līdz 17.00, Vīlandes ielā 1/9, ieeja no Elizabetes ielas, 5. stāvā.

 

Kintija, Sieviešu Klubs

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
pece 24. janvāris 2012 11:33

(F)

leksija 24. janvāris 2012 11:24

Pievienojos sveicieniem! :)

taschinka 24. janvāris 2012 11:16

Sveiciens meitenēm (F)

24. janvāris 2012 11:00

Sirsnīgi sveicu meitenes!
Taschinka - 10 blogi, cepuri nost! Tu esi varone! Tā turēt! (F)