Sieviešu radio programma no 12. līdz 16.aprīlim!

12. aprīlis 2010 00:00
361

Katru darba dienu LR1 studijā laikā no 15:00 līdz 16:00 Tu vari klausīties Sieviešu radio par un ap sievietēm interējošām tēmām- sākot ar bērnu audzināšanu un beidzot ar sievietes pašapziņu!

2

 

Pirmdiena, 12.aprīlis "Māmiņu Klubs"-TOPOŠO VECĀKU SKOLA MĀMIŅU KLUBĀ

 

Šodien raidījumā Māmiņu klubs kopā ar Kristīni Virsnīti skaidrosim, kas jāzina topošajiem vecākiem, pirms bērnu pārvest mājās no dzemdību nodaļas? Kā sagatavot bērna pūriņu un kādas zināšanas šobrīd gaidību laikā topošajiem vecākiem sniedz ārsti un vecmātes? Ielūkosimies Māmiņu Kluba Vecāku skolā!

Māmiņu klubā aicina Kristīne Virsnīte.

Studijas viesis būs vecmāte Inese Kampuse, pediatre Ieva Tauriņa.

 

Otrdiena, 13.aprīlis "Veselības Klubs"- ALERĢIJAS

Veselības Klubā runāsim par alerģijām. Ne tikai par tām, kas kā apsārtuši vaigi un aizlikts deguns nomoka pavasara alerģiju upurus, bet arī par tām, kas parādās pavisam maziem bērniem. Alerģijas ir iespējams ārstēt- par drošākajiem un efektīvākajiem veidiem uzzināsiet Aijas Kažokas vadītajā Veselības Klubā!

 

Veselības Klubā aicina Aija Kažoka!

Studijas viesis būs Veselības centra 4 dermatologs Raimonds Karls.

 

Trešdiena, 14.aprīlis, "Sieviešu Klubs"- SIEVIETES UN SERIĀLI

 

Sieviešu Klubā visas daiļās dāmas un sirdī sievišķīgās būtnes aicina psiholoģe Sanita Aišpure, jo runāsim par pavisam romantisku un pagalam aušīgu tēmu kā sievietes un seriāli!

Sieviešu Klubā aicina Sanita Aišpure!

Sieviešu Kluba īpašā viešņa būs aktrise Zane Daudziņa.

 

Ceturtdiena, 15.aprīlis "Ģimeņu Klubs"-CEĻOŠANA AR BĒRNIEM

Ģimenes Klubs aicina vecākus ceļot kopā ar bērniem. Plaukst pavasaris, arī vasara nav aiz kalniem, bet Latvijā un tepat Baltijas valstīs vēl ir tik daudz neredzētu vietu! Kā saņemties kārtīgam ģimenes ceļojumam, klausieties Ģimenes Klubā.

 

Ģimenes Klubā aicina Mairita Znotiņa

 

Piektdiena, 16.aprīlis "Gardēžu Klubs"- ZIVIS

Piektdien aicinām visus makšķerniekus un viņiem uzticīgos pavārus ieklausīties zivju receptēs. Gardēžu Kluba recepšu moto ir ātri, lēti un vienkārši!

Gardēžu Klubā aicina Kaspars Zlidnis

Studijas viesi būs diētas ārste Lolita Neimane

 

Ja arī Tev ir ko piebilst pie šīm tēmām, nekautrējies - raksti komentāros! Vai zvani tiešraidēs! LR1, plkst.15  -16!

 

1

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies