Sieviešu Klubs un Jaunais Laikmets

kintijasieviesuklubslv
kintijasieviesuklubslv 11. novembris 2011 12:30
443

Gatavojot rakstus, intervijas un viedokļus par Jauno Ūdensvīra laikmetu, ne dienu nespēju nedomāt arī par sevi tajā. Vai es jūtu pārmaiņas? Kādas? Ko man šī laikmeta maiņa nozīmē? Tāpat esmu vienkopus izveidojusi dažādu speciālistu viedokļus. Brīvā brīdī aicinu palasīt un vienkārši padomāt... Neko vairāk, jo skaidrs, ka milzu pārmaiņas tā vienā dienā un uzreiz nenotiks!

 

 

Pateicoties savai pēkšņajai interesei par reiki, savām emocijām un iekšējām sajūtām pastiprinātu uzmanību pievēršu jau kopš vasaras sākuma. Katru reizi pēc seansa ir daudz lietu, kuru gribas pārdomāt. Tagad atskatoties uz pēdējā pus gada notikumiem un zinot ekspertu viedokļus, man ir skaidrs - līdz oktobra vidum patiesi no manas dzīves aizgāja tie notikumi un pat cilvēki, ar kuriem acīmredzot šajā mirklī esmu noslēgusi attiecības.

 

Ticu cēloņu un seku likumam, kurš virza mūs visu dzīvi. Ja šajā dzīvē vai kādā no iepriekšējām būšu ko sastrādājusi, atstrādāšu to tieši tādā pat veidā. Ne velti ir teiciens - ko darīsi citiem, tas pats tev nāks atpakaļ (oki, oki - precīzi šo teicienu neatceros, bet domu droši vien sapratāt, vai ne? :)

 

Nu un šodien, 11. novembrī, kad jogas pasaule svin Jaunā Laikmeta sākumu, es saprotu - esmu kaut kā pavisam jauna un nezināma priekšā. Kad attīrīju enerģiju pasauli no visa negatīvā (vai vismaz lielākās daļas) un to es tiešām daru ļoti mērķtiecīgi, ir noticis lūzums. Mistiski - tieši 22. oktobrī bija lūzuma punkts, bet dažas dienas pirms 11. novembra reiki nodarbībā uzzinu, ka esmu pamatīgi izmainījusies. Par šīm pārmaiņām man vēl grūti runāt, jo teikšu godīgi, nedaudz baidos, kā jau no visa jaunā, bet jūtu - šovakar Kundalini jogas nometnē, kurā kopā ar dažādiem garīgiem cilvēkiem (tostarp arī iesācējiem, kāda esmu es) meditēsim, intuitīvi sajutīšu, kas man jādara tālāk. Kā tieši turpmāk dzīvot, lai būtu harmonijā ar sevi un apkārtējo pasauli? Un vai patiesi materiālā dzīves puse aizvirzīsies tik tālu, ka man nešķitīs tā tik svarīga? Laiks jau rādīs, vai ne?

 

Aicinu arī jūs vakarā vismaz uz dažām minūtēm domās būt kopā ar Jauno Laikmetu. Mēs meditēsim ap astoņiem vakarā un piecos no rīta. Enerģētiski varam savienoties un laist labās domas pasaulē! Vairot pozitīvo, laimīgo un harmonisko! Šādi arī pašas uzņemot tik mierpilnās emocijas, pēc kā alkstam droši vien ikkatra, vai ne? :)

 

Bet nu piedāvāju atskatīties uz Sieviešu Kluba rakstu sēriju par Ūdensvīra laikmetu. Varbūt steidzīgajā nedēļā kādu feinu viedokli esi palaidusi garām? Uztaisi gardu tēju, ieslēdz mierīgu mūziku un ļaujies! Lai viss jaunais nes līdzi daudz prieka un pozitīvā! 

 

Kādēļ sācies kvantu laikmets? Lasi Meistara Kuthumi vēstījumu>>

 

Ko nozīmē Jaunais laikmets jeb 11-11-11 fenomens? Lasi Sieviešu Kluba vadītājas Sandijas pārdomas>>

 

Ko par Jauno Ūdensvīra laikmetu domā matemātikas profesors Andris Buiķis? Lasi viņa viedokli šeit: kas tam ir raksturīgs?   Vai fiziski jutīsim pārmaiņas? Kādēļ Jaunais Laikmets ir sieviešu laikmets?

Ko par Jauno Laikmetu domā taroloģe Kristīne Dunska? Lasi viņas viedokli šeit>>

Ko par Jauno Laikmetu vēsta ajūrvēda? Ajūrvēdas speciālistes Ingas Ruņģes viedokli lasi šeit>>

Ko par Jauno Laikmetu saka numeroloģija? Numeroloģes Ditas Blūmas viedokli lasi šeit>>

Ko par Jauno Laikmetu saka astroloģiskā pasaules karte? Astrologa Jāņa Bēniķa viedokli lasi šeit>>

Ko par Jauno Laikmetu saka kundalini jogas pasaule? Jogas speciālista Sanda Dūšeļa viedokli lasi šeit>> 

 

 

 

Kintija, Sieviešu Klubs

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kā tev patika šī rakstu sērija Sieviešu Klubā? Par kādām tēmām tu vēl turpmāk gribētu saņemt šādu tik padziļinātu informāciju?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies