Sieviešu Klubs tikai sievietēm??

hiperkeri
hiperkeri 23. maijs 2011 12:44
578

Ne tikai pieaicināto blogotāju -vīriešu skaits ir palielinājies mūsu klubiņa vidū:) neesat pamanījušas??

 es ik pa laikam redzu komentējam tādu keksu kā indijs,tad vēl ir iesaistījušies Aljosha(rakstā par vēnām) un Didzis:)

 

tie tikai mani novērojumi:) varbūt-vīrieši-atsaucās komentāros zem šī raksta-kāpēc jūs šajā lapā nāciet mūs izspiegot??;) un kā jūs te nonācāt?:)

 

un pārējām meitenēm-vai jūsu mīļotie nelūr jums gar plecu,kad jūs `jau atkal esat TAJĀ klubā`?(Cepums Cheery sīcītim par gada teicienu!:) )

 

Par sevi varu teikt tā-kad mājās sēžu pie datora,vienreiz pieķēru savu sīko brāli vienu rakstu nokomentējam manā vietā(un tas galīgi nebija manā leksikā:D:D:D),un savam mīļotajam dažreiz aizsūtu kādu sulīgo rakstu ar linku palīdzību(un tādu ir bijis ne mazums!:) ) pēdējā ideja,ko abi taisamies realizēt,pateicoties jūsu rakstiem-uz jāņiem,pateicoties šašliku marināžu apkopojumiem vienā blogā,ieteicu kopā marinēt savu šašliku un ar tādu doties svinēt:) mans mīlotais vienmēr ir atbalstošs pret manām iniciatīvām,taču varēja manīt,ka šī viņam ļooti  patika:)

 

tā kā-tagad jūsu kārta spiest SHARE button:)

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
egitazz 23. maijs 2011 21:37

Nu ir jau, kam tā nav tāla nākotne :D Ja salasa kopā piemēram SK, MK, personīgo blogu, FB, draugiem.lv, twitteri un velns sazin ko vēl - pilnīga aina par dienā paveikto :D

vavinna 23. maijs 2011 19:03

Manējais par lapu zina un sauc par daļēji atkarīgo tieši no interneta SK dēļ.:D pagaidām vēl neko īpaši sliktu nesaka, izņemot laiku, kas šeit tiek patērēts. Es gan vēlētos, lai man ir tiešām mana teritorija mans SK un vīrietim lai paliek piemēram Hokejs pie TV.

minniite 23. maijs 2011 18:29

pff viņš nemaz nezin par šādu lapu :D

madmozele 23. maijs 2011 17:42

Man tāpat,ši ir mana teritorija.... :D

mazaa raganina 23. maijs 2011 17:30

Nu, nē.Mans vīrietis mani ne tikai neizspiego, viņam neinteresē ko es te daru un man prieks ,ka tā!Tā ir mana teritorija!

hiperkeri 23. maijs 2011 15:43

egitazz-man šķiet,ka drīz tas būs pat kā normāla tendence-visas sievietes būs sadrukājušas par sevi,vīram nav vairs pat jājautā-kā tev gāja-bet piesēdīsies pie datora un palasīs sievas blogus:D:D:D:D:D
tas tā,skarbā , tālā nākotnē,protams!:D

egitazz 23. maijs 2011 15:37

Nu, kur gan lai vīrieši smeļas informāciju par to, kas interesē sievietes un no kura gala viņām "pieiet", ja ne vietā, ar izsmeļošu nosaukumu "Sieviešu klubs"? Jo sieviešu preses izdevumos (visādi cosmo un čupiņa ar sieviešu vaŗdos nosauktiem žurnāliem) par vīriešu pielabināšanu ir kaudzēm rakstu no visdažādākajiem aspektiem, bet vīriešu preses izdevumi vairāk orientējas uz hobijiem/auto/moto/tehnoloģijām ar ilustrējošiem sieviešu foto.

Tāpēc, dārgās dāmas, esiet max atklātas savās vēlmēs - ja nu jūsu vīrietis arī šeit ienāk smelties idejas un atbildes uz kādiem jautājumiem?

hiperkeri 23. maijs 2011 15:13

nēēēē,man gan šķiet,ka izspiego gan:D:D:D
jo viņiem būtu nevis Sabiedrības Krējums,bet Vēlie Kartupeļi:D:D:D

kintijasieviesuklubslv 23. maijs 2011 15:03

man jau šķiet, ka vīrieši šeit mūs neizspiego :) viņiem vienkārši pie mums patīk! :)