Sieviešu Klubs tevi sveic Jaunajā gadā!

1. janvāris 2012 11:00
337

Tik tikko mēs katra, ar savu klusu cerību sirdī, esam sagaidījušas Jauno 2012.gadu! Arī Sieviešu Kluba redakcija vēlas sveikt tevi Jaunajā gadā, un ir sagatavojusi kādu īpašu vēlējumu... 

 

 

 

Aizvadītajā gadā Sieviešu Klubs daudz rakstījis par sevis garīgo izzināšanu, par savas būtības iepazīšanu, dziļākajiem dvēseliskajiem atklājumiem, par ticību sev un kaut kam augstākam, bieži vien tik nezināmam un grūti saprotamam.

 

 

Pavisam nesen Sieviešu Klubā notika Eņģeļu seminārs, kurā katrai tā dalībniecei bija iespēja iepazīt savu Sargeņģeli. Jā, mums katrai tāds ir! Neizsakāmas laimes brīžos viņš priecājas kopā ar mums, lielās skumjās sniedz atbalstu, bet izmisuma un bezpalīdzības brīžos palīdz saskatīt pareizo, mums ejamo ceļu.

 

 

Sieviešu Klubs katrai no jums Jaunajā 2012.gadā vēl izjust, kā tas ir, ka jums ir kāds, kurš sargā! Un vienalga, vai tas ir kāds īpašs, jūsu dzīves cilvēks, vai gluži netverams, citas realitātes tēls.  

 

 

Lai nākamais gads jums ir laimīgs, mīlestības, ticības un miera pilns!

 

 

Kad tu būsi laimīga,
Viņš vienkārši klusi ies Tev līdzās,
bet kad ar tevi notiks kāda ķibele,
Viņš paņems Tevi uz  rokām un
   nesīs tik ilgi, kamēr  Tu atgūsi spēkus un atkal būsi stipra...
Lai sargā  Tevi tavs Sargeņģelis,
kad nolaidīsies Tavi spārni...

 

 

Sandija, Kintija un Līva, Tavs Sieviešu Klubs

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
avokado 1. janvāris 2012 04:18

Sveiciens visām jauno piedzīvojumu gadā. Vecās,labās atmiņas neaizmirstam!