Sieviešu Klubam aprit 1 mēnesis!

Autors: , 2010. gada 8. aprīlis, 00:00:00
Sieviešu Klubam aprit 1 mēnesis!

Šodien Sieviešu Kluba portālā ir īpaša diena. Mēs ar Tevi esam jau veselu mēnesi! Līdzīgi kā pirmajā dzīves gadā bērniem vecāki atzīmē katra mēneša jubileju, arī mēs vēlamies apsveikt sevi un arī jūs ar šo jubileju!

{smallpic:1}

Kā es šodien jūtos? Vienā vārdā sakot- gandarīta. Gandarīta par šo pirmo mēnesi, ko esam pavadījušas kopā gan priecīgos brīžos, gan, uzmundrinot viena otru, skumīgākos mirkļos. Bet mēs esam kopā! Un es tiešām jūtu, ka ar katru dienu šeit iegriežas arvien jaunas un jaunas sievietes, kuras vēlas zināt vairāk un dalīties arī ar citiem! Arī man Sieviešu Klubs ir kā jauna pasaule, kurā vēlos iedziļināties, jo iepriekš vairāk biju pilnas slodzes mamma, nedaudz piemirstot par sievišķīgām lietām, bet šis pavasaris ir atnesis patiešām patīkamas pārmaiņas manā dzīvē un es un visas Sieviešu Kluba redakcija vēlamies šādas pārmaiņas ienest arī Tavā dzīvē!

 

Mēs esam vēl tikai ceļa sākumā un neesam jums pastāstījuši pat daļu no tā, ko vēlamies parādīt un izdarīt, bet mēs cenšamies, katru dienu publicējot vidēji 17 jaunus rakstus, kas rosinātu arī Tev izteikties, domāt un izteikties arī pašai!

 

Neliels statistikas rezumē par iepriekšējo mēnesi:


- gandrīz 1500 reģistrēto Sieviešu Kluba biedreņu

- apskatītas 327,890 lapas

- vidēji pavadītais laiks portālā vienā reizē: 7 minūtes

- kopējais apmeklētāju skaits: 57'205

- biežāk skatītās tēmas - receptes, veselība, māja


Tāpēc neaizmirsti ienākt arī rīt, parīt, pēc nedēļas un pēc mēneša! Mēs esam tepat, Tev līdzās, lai sniegtu padomu, jaunus iespaidus, uzmundrinātu vai vienkārši kopā paklusētu!

 

Kristīne, Sieviešu Kluba redaktore

PS. Ja neesi reģistrējusies, izdari to ŠEIT, jo tikai reģistrētās biedrenes saņem īpašas Sieviešu Kluba īsziņas savā e-pastā, kur ir iespējams laimēt arī dažādas dāvanas!

 

PS2. Vienmēr Tavus ierosinājumus gaidu uz savu e-pastu kristine@sieviesuklubs.lv!