Sieviešu Klubā šovakar laikosim zeķes

kintijasieviesuklubslv
kintijasieviesuklubslv 6. janvāris 2011 11:00
531

Jau šovakar no plkst. 18 līdz 20 Sieviešu Klubā notiek seminārs „Pārvēršam vecās kleitas par jaunām“. Tajā ne tikai mainīsim savu kleitu dizainu, bet ļausimies arī tik sievišķīgajai nodarbai – zeķu mērīšanai! Starp citu, zeķes un rakstainas zeķbikses ir viens no šīs sezonas modes hītiem!

 

Foto no Sockbox arhīviem

 

Semināru vadīs foršā SockBox modes dizainere Inese Krūmiņa. Viņa kopā ar mums radīs jaunas idejas, kā pārvērst mūsu vecās kleitas jaunā izskatā. Droši vien arī tavā skapī ir drēbes, kuras tev ļoti patīk, bet ikdienā diez ko bieži kādu iemeslu pēc nenēsā. Tad nu šodien ir tā unikālā iespēja piedzīvot apģērbu pārvērtības. Inese Krūmiņa uz vietas semināra laikā ieteiks, kā tērpu vislabāk paša spēkiem varētu pārveidot.

 

Un kā punkts uz I būs zeķu defilē, kuru radīsim mēs pašas! Vienai no mums modes dizainere vilks dažādas zeķes un zeķbikses, šādi parādot dažādus veidus, kā šīs ziemas moderno aksesuāru vari iekļaut arī savā ikdienā.

 

Ja arī tu gribi ieskatīties tik sievišķīgajās zeķu, kleitu, svārku un citu apģērbu pārtapšanas aizkulisēs, vēl vari paspēt pieteikties uz semināru, kas notiks jau šovakar. Lai piereģistrētos, spied ŠEIT!

 

Uz tikšanos vakarā,

 

Kintija, Sieviešu Klubs.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies