Sieviešu Kluba jaunajā portālā man visvairāk patīk..

ssfinkss
ssfinkss 18. jūlijs 2013 18:13
2205

Ir pagājis laiks, un ir klāt Jaunais Sieviešu klubs!

Viss jau ir tāpat, tikai vairāk strukturizēts. Pati lapa vairāk uzrunā lasītājas, jo jau pašā sākumā var redzēt, kur tad ir aktualitātes un jaunumi. Veselība, skaistums un mode, mājas lietas un izklaide, un arī psiholoģija. Tas jau viss ir tas, kas sievietes interesē. Bija jau labi arī iepriekš, bet nu pati web lapa izskatās mūsdienīgāka, modernāka un izteiksmīgāka.

Kā cilvēkam, kas ir ķerts uz vizualizāciju, man jau īpaši patīk fotoblogs. Pazuda smagnējība, bet tā vietā ienāca vieglums. Apskatāmās bildes apakšā ir redzamas arī pārējās bildes. Nav tā kā bija iepriekš, kad lēnāk pārgāja no vienas bildes uz otru. Un, skat, vēl viens ļoti pozitīvs moments: ja man patīk kaut kas, es „pa taisno” varu noreklamēt www.draugiem.lv vai arī tajā pašā www.google.com,  kur esmu reģistrēta, un kur man ir citi kontakti.

Un skat! vēl var pievienot video! Sen jau neko nebiju filmējusi un apstrādājusi. Tikai projektos ar to nodarbojos. Bet tas jau nekas, nebūšu es – būs citi. Bet varbūt arī es kādreiz atkal saņemšos. Tas tāds stimulējošs fakts, kuru ir vērts apdomāt!

 

Konkurss: Sieviešu Kluba jaunajā portālā man visvairāk patīk..

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
sandijasieviesuklubs 18. jūlijs 2013 18:23

Paldies Tev,ka esi kopā SK!