Sieviešu Klubā jauna blogotāja - Katrīna Cinīte. Iepazīstamies!

12. oktobris 2011 00:00
613

Sveiki! Šoruden jūsu jaukajam blogotāju un komentētāju pulciņam pievienojos es – Katrīna Cinīte. Man šobrīd ir 22, beidzot esmu sapratusi, ko vēlos saniegt vai  vismaz  kādā virzienā dodos. Interešu loks man ir diezgan plašs, bet domāju, ka jums stāstīšu par mūziku, tehnoloģijām  t.i. datoriem, mazliet par biznesu un varbūt pat par mārketingu, kā arī to, kā tas viss savijas un saplūst ar manām ikdienas gaitām.

 

 

Šonedēļ manā soundtrekā neiztikt bet Ewert and Two Dragons, it īpaši viņu dziesmas – Good Man Down. Gaidot grupas koncertu novembrī, izdomāju paskatīties, kas viņiem ir jauns, tagad nespēju vien beigt klausīties.. :)

 

Taču vairāk par grupu un kāpēc es jums iesaku klausīties viņu mūziku..

 

Pirmoreizi par viņiem dzirdēju dažus mēnešus pirms Positivusa 2011 un biju pārsteigta, ka nebiju sākusi šo mūziku klausīties jau daudz agrāk..  Viņi skaitās akustiskā indī-roka pārstāvji, viņi ir no Tallinas(Igaunija.. ! J) un par spīti tam, ka pēdējā laikā ir parādījušās diezgan daudzi šī virziena pārstāvji, uzskatu, ka šeit tomēr var dzirdēt ko unikālu.. Klausoties Ewert and Two Dragons mūziku iztēlojos skandināvu mierīgās un vienlaicīgi mežonīgās  ainavas  ar liegām, tīrām līnijām, mazliet dzestru gaisu pavasarī un rudenī, spilgtu sniegu ziemā vai saulrietu vasaras novakarē.. Tā ir mūzika, kas liek justies labi un dod patīkamu enerģijas devu tikko no rīta atmostoties..

 

Vēl viens patīkams pārsteigums  ir tas, ka mūziķi neaprobežojas tikai ar popkultūrā redzēt pierastiem instrumentiem, kā akustiskā ģitāra, bungas un vokāli, bet izmanto arī elektriskās ērģeles, campanelli(no itāļu val. - zvani) un balalaikas īpatnējās skaņas, lai bagātinātu savu skanējumu.

 

Uz citas nots pārslēdzoties, šodien bija mana pirmā diena praksē... Rezultātā esmu ļoti pozitīvi noskaņota, kaut gan tikai ievadīju datorā pierakstus un mazliet patulkoju tekstu, domāju ka šī būs neatsverama pieredze manas karjeras meklējumos, taču vairāk par mācībām, praksi un jaunu mūziku uzrakstīšu nākamreiz..

 

Kāda mūzika tev patīk? Vai ir kādi jaunumi? Kāda bija tava sapņu profesija, kad tu mācījies trešajā klasītē? Vai tev patīk Ewert and Two Dragons mūzika?

 

Katrīna

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ivetta 12. oktobris 2011 13:24

Sveiciens! Man personīgi patīk Dj miksējumi, Trance (bet ne tas smagais trance), šis tas no LV - Candy, Dj Sveix, Tranzīts u.c. Kaut kas no nostaļģiskās, pārdomu izpildījumiem arī tīk - Alicia Keys, Michael W.Smith, Sarah Brightman u.c.
Būtībā mūzika man patīk dažāda. Vieglāk pateikt, kas nepatīk.

sandijasieviesuklubs 12. oktobris 2011 12:04

Paldies, sveika, prieks , ka pievienojies!
Nākamreiz pie bloga par mūziku droši liec attiecīgās mūzikas youtube klipa embed kodu klāt, tad būs arī "ilustrācija" un mēs visas varēsim noklausīties ar:)

smukaa 12. oktobris 2011 11:55

Sveika!Nav ne jausmas,kas ir Ewert and Dragons mūzika :^)

banderoso 12. oktobris 2011 11:04

(hug) Sveika!

svente 12. oktobris 2011 08:30

Sveicam mūsu pulciņā!!! :)

kintijasieviesuklubslv 12. oktobris 2011 07:34

prieks, ka esi mums pievienojusies! jūtu - jaunākie mūzikas apskati būs labie! Veiksmes! :)