Sieviešu Klubā intervija ar Ziemassvētku vecīti

kintijasieviesuklubslv
kintijasieviesuklubslv 17. decembris 2010 13:00
1862

Sieviešu Klubam izdevās starp svētkiem noķert Ziemassvētku vecīti un pat uzaicināt viņu uz nelielu sarunu. Noskaidro, kādas šobrīd ir bērnu pieprasītākās dāvanas un svētku svinēšanas tendences. Arī tu vari pieteikt šī salavecīša viesošanos savās mājās!

 

Foto: publicitātes foto. 

Kādus svētku scenārijus piedāvā, ja tevi uzaicinātu ciemoties Sieviešu Kluba meitenes?

Svētku scenārijus radām, iepriekš izrunājot to ar pasūtītājiem vai arī iekļaujamies pasākumu organizatoru izplānotajās norisēs. Bērniem ir trīs programmu kategorijas - no 2-2,5 līdz 4, no 5 līdz 7 un no 7 līdz 12 gadiem (max vecums). Varam svētkus vadīt gan latviešu, gan krievu, gan arī angļu valodās. Pieaugušie var izsaukt nerātno vecīti, kurš iesaistīs pikantās rotaļās un bārstīs piparotus jokus, kā arī iespējams pat striptīza priekšnesums. Tad gan jārēķinās ar papildus izmaksām. Tad cena būs Ls 50.

 

Kādēļ ir vērts nolīgt vecīti? Šobrīd tomēr valstī ir grūti laiki, daudzi droši vien vēlēsies ekonomēt.

Salavecītis ar pieredzi un takta izjūtu iekļausies svinībās kā gaidīts viesis un ļaus namamātei pilnībā atslābināties svētku priekiem. Aktieri no profesionālajiem teātriem izmaksātu divreiz dārgāk, bet nebūtu divreiz interesantāki. Ja vēlaties, lai bērni jūs neatpazīst, neatšifrē pēc balss, skatiena vai rokām un netiktu izbojāts prieks un ticība Santaklausam, uzticiet šo uzdevumu svētku māksliniekiem.

 

Vai Ziemassvētku vecīša ciemošanās mājās ir dārgs pasākums?

Izsaukumu cenas kāpa no 2004. līdz 2008.gadam, sasniedzot Ls 30 līdz 50 par vienu izsaukumu bērnu ballītē, taču 2009.gadā krīzes ietekmē notika cenu korekcija un tās nokritās par 50%.  Šogad cenas ir stabilizējušās. Jārēķinās ar 15 līdz 30 latu izmaksām (dārgāk, ja ciemošanos grib ieplānot 24. un 31. decembrī).

 

Kādas šogad ir Ziemassvētku svinēšanas tendences?

Tendences ir tādas, ka latvieši vairāk nododas Ziemassvētkiem, bet krievu tautības iedzīvotāji vairāk mīl Vecgada vakaru. Taču iesakām vecīti nesaukt visģimeniskajā vakarā - 24.decembrī, bet kādu dienu vai divas agrāk vai vēlāk, jo 24.12 ir pārslodze un uz visām mājām vecīši var nepagūt. Pirmajiem zvanītājiem priekšroka attiecībā uz 24.12.

 

Kādu dāvanu sarakstu šogad esi saņēmis no bērniem?

Dāvanu sarakstā no bērniem tradicionāli figurē mājdzīvnieki, Sony Playstation konsoles, portatīvie datori, videokameras, fotoaparāti, grāmatas, zīmola drēbes, mobilie telefoni, ar rāciju vadāmas automašīnas un dārgā segmenta lelles, princešu kleitas meitenēm. Tikai nevajadzētu dāvināt mēbeles, jo vecīša kamanas nav bezizmēra... Un uz otro stāvu privātmājā uznest divus vai trīs maisus un vēl biroja krēslu vai bērnu gultiņu būtu pagrūti... Ja bērni vēstulē lūdz pagādāt brālīti vai māsiņu, šo pieprasījumu noteikti pāradresējam "Stārķu piegādes dienestam mājās".

 

 

Kur atrast Ziemassvētku vecīšus?

 

Studijā "Hops" - iepriekšējām rezervācijām ne vēlāk kā piecas dienas iepriekš - Aira - mob.27003037, studijahops@gmail.com.

 

Ātrās rezervācijas uz vecīšu privātajiem numuriem:

Gatis Smīdinātājs (mob.27590665)

Aivars Rotaļvedis (mob.27875716)

Arvīds Latviskais (mob.27088687).

 

Kintija Bulava, www.sieviesuklubs.lv

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kādu dāvanu sarakstu ir sarakstījuši tavi bērni? Mīļotais vīrietis? Un galu galā tu pati?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Aggie 17. decembris 2010 15:32

...pie mums vecītis ierodas naktī, kamēr visi guļ, un saliek dāvaniņas zem eglītes... pamostoties no rīta mūs sagaida pārsteigums... ;)

13. decembris 2010 22:28

Kā vecītis spēj piegādāt visas dāvanas. To vēl nebīju lasījusi.
http://neogeo.lv/?p=6220

intasanta 11. decembris 2010 17:10

Vecītis- striptīza dejotājs... Super! Savos laukos gan gribētos ko tādu:)

11. decembris 2010 10:55

Stārķu dienests :D Labs

11. decembris 2010 10:06

Izklausās ļoti profesionāls Ziemassvētku vecītis.