Sieviešu Kluba iepazīšanās anketa. Esi pildījusi?

kintijasieviesuklubslv
kintijasieviesuklubslv 4. marts 2012 00:00
586

Turpinām Sieviešu Kluba tradīciju! Ja mūsu portālu esi pamanījusi tikai nesen, vēlies mūs vēl vairāk iepazīt un piedzīvot īpašo Sieviešu Kluba burvību, iepazīstini mūs ar sevi. Esam izstrādājušas jaunu iepazīšanās anketu! Aicinām to pildīt arī tās meitenes, kas jau reiz ar mums iepazinušās. Laiks iet uz priekšu, daudz kas mainās. Arī pašām būs interesanti apskatīties, kā mainījusies dzīve kopā ar Sieviešu Klubu. Ieskaties!

 

 

Foto: Istockphoto.com

Atšķirībā no daudziem citiem Latvijas interneta portāliem Sieviešu Klubā lepojamies ar to, ka veidojam draudzīgas attiecības ar katru portāla lasītāju individuāli. Jā, mūsu portālā var lasīt interesantas ziņas, atrast garšīgas receptes, saņemt speciālistu atbildes uz jūsu jautājumiem, iepazīt savas dvēseles skaistumu un unikalitāti, bet vēl pie mums Sieviešu Klubā var arī draudzēties... Dalīties savās emocijās, dienas pārdzīvojumos, saņemt atbalstu vai tieši pretēji - ar savu komentāru atbalstīt kādu citu, kurai tas tieši šobrīd ir vajadzīgs...

Tāpat Sieviešu Klubs regulāri rīko tikšanās vakarus, seminārus, radošās meistarklases, ballītes un pat velo braucienus. Jaunajai rudens sezonai plānu ir simtiem... Ticu - jums tie patiks!

Bet nu, lai veidotos ciešāka draudzība, laiks iepazīties! Jautājumi ir interesanti, tavu ikdienu un dvēseli atklājoši. Izmēģini! Kas zina, varbūt rakstot uz tiem atbildes uzzināsi ko pavisam jaunu arī pati par sevi? :)

Kas jādara, lai aizpildītu jauno Sieviešu Kluba iepazīšanās anketu? Pavisam vienkārši - pārkopē zemāk esošos jautājumus jaunā failā, uzraksti uz tiem atbildes un iesūti tos Sieviešu Klubam, spiežot šeit vai rakstot uz epastu: kintija.bulava@sieviesuklubs.lv

Lūk, iepazīšanās jautājumi! 

1. Kā tevi pazīstam Sieviešu Klubā? Kāds ir tavs niks? 

2. Kā uzzināji par Sieviešu Klubu?

3. Cik sen jau pie mums viesojies?

4. Kādi ir tavi sievišķības ieroči?

5. Kas ir tās trīs lietas, kas tevi visvairāk raksturo? Kādēļ?

6. Stunda tikai sev... Ko tajā dari? Un vai izdodas laiku sev atvēlēt katru dienu?

7. Kādi ir tavi hobiji? Kā pie tiem tiki?

8. Ideāls sestdienas rīts... Kāds ir tavējais?

9. Kā tu sevi redzi Sieviešu Klubā? Ko gribētu darīt? Kādu savu rakstura īpašību caur to attīstīt?

10. Kas tevi var saraudināt? 

11. Ko dari brīžos, kad sirdī uz ilgāku laiku iegūlušas bēdas, skumjas, apātija, bezcerība un pārējās prieka traucējošās emocijas?

12. Tava ikdiena pirms un pēc Sieviešu Kluba... Kā tā mainījusies? Kā Sieviešu Klubs mainījis tavu dzīvi?

13.  Uz kādu dzīves svarīgo jautājumu šobrīd meklē atbildes?

14. Kas ir tavs harmonijas noslēpums?

15. Kādus izaicinājumus met šim gadam - 2012.tajam? Ko jaunu vēlies sevī atklāt? Iemācīties? Uzzināt? Varbūt kaut kur aizbraukt?

16. Bez kā pilnīgi noteikti nav iedomājama tava dzīve?

17. Kāds bija tavs pirmais iespaids par Sieviešu Klubu?

18. Tava dzīve pēc pieciem gadiem... Kādu to redzi? Kādi ir tavi sapņi un vēlmes, ko vēlies piepildīt?

19. Kādus rakstus, intervijas, fotopadomus, konkursus, seminārus un citus jaunumus tu gribētu redzēt Sieviešu Klubā? Laiks taviem ieteikumiem un idejām...

20. Tavs novēlējums mums visām pārējām Sieviešu Kluba meitenēm...

Atceries pievienot savai vizītkartei arī fotogrāfiju. Nevēlies pievienot savu? Liec tādu bildi, kas visvairāk šobrīd raksturo tevi! :) Tad tikai pamato savu izvēli :)

 

Apdomā jautājumus un ķeries pie darba! Gaidām tavu iepazīšanās anketu! Ja vienreiz jau esi to pildījusi, nekas, šī ir citi jautājumi, citas izjūtas un, protams, citas atbildes :)

 

Kintija, Sieviešu Klubs

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
avokado 4. marts 2012 10:37

Būs jāaizpilda.

4. septembris 2011 19:25

esmu ar sieviešu klubu vairāk ka gadu, laikam ir pienācis laiks iepazīties.. :))

3. septembris 2011 19:22

Būs reiz jāsaņemās un jāaizpilda anketa :)