Sieviešu Festivāls jau 5.martā - Online sieviešu kursi visas dienas garumā!

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2021. gada 8. februāris, 14:04:37
Sieviešu Festivāls jau 5.martā - Online sieviešu kursi visas dienas garumā!

Mīļās dāmas! Nav iemesla Sieviešu Festivālam nenotik -  šogad tiksimies 5.martā, ONLINE! Jau trešo pavasari Festivāla koncepts ir vienas dienas laikā sniegt sievietēm jaunas zināšanas iedvesmojošās lekcijās un meistarklāses, un, lielisku atpūtu, veltot laiku tikai sev! 5.marts būs diena, kad tiksimies online tiešraidē no sievišķīgas studijas, kur visas dienas garumā uzstāsies dažādi dāmu iecienīti speciālisti - “sieviešu kursi” būs visu dienu! Pārsteigumu balvas konkursos, atbildes uz individuāliem jautājumiem un dāvaniņas katrai Festivāla dalībniecei! Rezervē sev vietu šeit>>

Šajā pavasara ieskaņā Festivāla virstēma būs “RE-STARTS” - kā ieviest pozitīvas pārmaiņas dažādās sievietes dzīves jomās? Pandēmijas nogurdinātas, mēs - sievietes, gribam saņemties jaunam, veselīgākam startam - gan psihoemocionāli, gan attiecībās un seksualitātē, gan veselībā un veselīgos paradumos un skaistumā, gan mērķos un jaunās iespējās!

Gandrīz 10 stundu garumā  - sieviešu kursi visu dienu! 

Programmu esam sastādījuši tā, lai tēmas būtu izklāstītas vismaz 10 padziļinātās lekcijās (par vienas lekcijas cenu!), praktiskās meistarklasēs un iedvesmas sarunās. Festivālu moderēs dzīvesstila blogere un TV personība Rūta Dvinska!

Sieviešu Festivāla programma “RE-STARTS” sagatavota tā, lai palīdzētu mīļajām dāmām saņemties īstenot pārmaiņas - savā emocionāli psiholoģiskajā labsajūtā, uzturā, skaistumā, attiecībās, veselībā, seksualitātē!

Sieviešu Festivāla ONLINE Programmas odziņas:

tiešraidē no plkst.10:00 - 20:00

Lekciju skaits vēl papildinās!!

Pēc tiešraides dienas katra dalībniece saņems pieeju arī pasākuma ierakstam - baudīšanai visas nedēļas nogales garumā! Sieviešu Festivāls savas dalībnieces lutinās arī ar dāvanām - katra pēc Festivāla saņems arī īpašu dāvaniņu maisu no Festivāla atbalstītājiem savos Omniva pakomātos!

Sieviešu Festivāls norisināsies jau trešo gadu. Pērn Festivālu apmeklēja ap 3000 sieviešu klātienē, Jūrmalā. Tradicionāli Sieviešu Festivāls ieskandina sieviešu dienu un pavasari!

Biļetes cena: 15.00 EUR 

Biļeti var nopirkt šeit:>>

Biļetes cenā ietilpst Sieviešu Festivāla Online 5.marta tiešraides programma + ieraksts un dāvaniņu maiss no Festivāla atbalstītājiem (*Omniva pakomātā, piegāde ietilpst cenā)

Sieviešu Festivāls Online būs skatāms 5.martā tiešraidē. Pirms tam uz epastu tiks atsūtīts tiešraides links!

Producē: Māmiņu Klubs, aicina STV Pirmā!