Sieviešu Festivāls jau 5.martā - Online sieviešu kursi visas dienas garumā!

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 8. februāris 2021 14:04
357

Mīļās dāmas! Nav iemesla Sieviešu Festivālam nenotik -  šogad tiksimies 5.martā, ONLINE! Jau trešo pavasari Festivāla koncepts ir vienas dienas laikā sniegt sievietēm jaunas zināšanas iedvesmojošās lekcijās un meistarklāses, un, lielisku atpūtu, veltot laiku tikai sev! 5.marts būs diena, kad tiksimies online tiešraidē no sievišķīgas studijas, kur visas dienas garumā uzstāsies dažādi dāmu iecienīti speciālisti - “sieviešu kursi” būs visu dienu! Pārsteigumu balvas konkursos, atbildes uz individuāliem jautājumiem un dāvaniņas katrai Festivāla dalībniecei! Rezervē sev vietu šeit>>

Šajā pavasara ieskaņā Festivāla virstēma būs “RE-STARTS” - kā ieviest pozitīvas pārmaiņas dažādās sievietes dzīves jomās? Pandēmijas nogurdinātas, mēs - sievietes, gribam saņemties jaunam, veselīgākam startam - gan psihoemocionāli, gan attiecībās un seksualitātē, gan veselībā un veselīgos paradumos un skaistumā, gan mērķos un jaunās iespējās!

Gandrīz 10 stundu garumā  - sieviešu kursi visu dienu! 

Programmu esam sastādījuši tā, lai tēmas būtu izklāstītas vismaz 10 padziļinātās lekcijās (par vienas lekcijas cenu!), praktiskās meistarklasēs un iedvesmas sarunās. Festivālu moderēs dzīvesstila blogere un TV personība Rūta Dvinska!

Sieviešu Festivāla programma “RE-STARTS” sagatavota tā, lai palīdzētu mīļajām dāmām saņemties īstenot pārmaiņas - savā emocionāli psiholoģiskajā labsajūtā, uzturā, skaistumā, attiecībās, veselībā, seksualitātē!

Sieviešu Festivāla ONLINE Programmas odziņas:

tiešraidē no plkst.10:00 - 20:00

  • Jauna Es!” Kā ieviest jaunus paradumus savā dzīvē un gūt motivāciju jauniem mērķiem un pārmaiņām? - psihoterapeites Diānas Zandes lekcijaPadziļinātā lekcijā uzzināsim, kā sevi sagatavot pārmaiņām? Kā rast motivāciju uzsākt jaunas pozitīvas pārmaiņas? Kas psiholoģiski traucē izdarīt dzīvē vajadzīgās izmaiņas? Kā atrast sevī spēku iesākt kaut ko jaunu un izlauzties no rutīnas? 
  • “Uztura lielais pārmaiņu plāns” - sertificēta uztura speciāliste, topošā zinātņu doktore, wellness coworking space centra ReCure speciālistes Gunas Bīlandes lekcija. Ko darīt, ja diētas nestrādā? Kā saglabāt svara normalizāciju ilgtermiņā? Kādas veselības problēmas liecina par to,ja svars pieaug jeb diētas nestrādā? Kā rast motivāciju pārskatīt savu ēdienkarti un pielāgot to sava organisma patiesajām vajadzībām? Kas ir patiešām veselīga diēta un kā to uzsākt?
  • “Restarts pāra attiecībās” - psihoterapeita Andris Veselovska lekcija (“Attiecību skola”). Ko darīt, ja sanācis iestigt toskiskās attiecībās, no kurām, šķiet, nav izejas? Ko darīt, ja tā arī neizdodas izveidot pilnvērtīgas attiecības? Kā tikt pāri emocionāliem sarežģījumiem attiecībās, kas kādreiz šķita tik labas?  Kā saprast, vai attiecības vēl ir vērts glābt? Psihoterapeita Andra Veselovska praktiski ieteikumi un atbildes uz jautājumiem!
  • “Mērķis ir, bet kā ar motivāciju?” - rakstnieces un seriāla “Bezvēsts pazudušās” scenārija autores Leldes Kovaļovas iedvesmas saruna. Nepietiek tikai ar to, ka izsapņots kāds tāls mērķis. Kā to sasniegt? Kā motivēt sevi soli pa solim ikdienā strādāt pie saviem mērķiem? Talkā var nākt mērķu dienasgrāmatas! 
  • “Joga sievietei - dziļums, skaistums, atpūta!” - jogas terapeites Agneses Guļānes praktiska jogas nodarbība + lekcija. Joga sievietes labsajūtai, hormonālajam balansam un garīgajam spēkam. Uzsākt ikdienas jogas un meditācijas praksi patiesi spēkā ir ikvienai no mums, vienīgi nepieciešams kāds gids, kas palīdzēs šo praksi izveidot. Agnese Guļāne aicinās mūs brīnišķīgā ceļojumā - ar fiziski izpildāmiem vingrinājumiem, efektīvu meditāciju, gongiem. Izbaudīsim veselu stundu sievišķīgas jogiskās prakses!
  • “Sievietes veselībai nepieciešamie elementi” - ārsts-endokrinologs Maija Gurēviča, lekcija. Ārsta padomi par vitamīnu un elementu nozīmi ikdienas uzturā. Atbildes uz jautājumiem!
  • “Libido restarts jeb kā mīlēt atkal kaislīgi?” -  seksoloģes Kristīnes Balodes (projekts “Seksuāli Inteliģents”) iedvesmas saruna ar mākslinieku un vīriešu atbalsta platformas Tramplīns veidotāju Mārtiņu Krūkli. Kā seksuālo attiecību kvalitāti vērtē sieviete un kā -vīrietis? Kāpēc rodas atsalums seksuālajā sfērā? Kāpēc sievietes negrib, bet vīrieši grib par daudz? Vai ir iespējams mainīt savu “gribēšanu” un atdzīvināt libido? Kutelīgi jautājumi ar zinātniski pamatotām atbildēm!
  • "Restarts Tavam Instagramam jeb kā izveidot jaunu sociālo identitāti?" - Sindija Bokāne, @cindywonderlust IG kursu vadītājapastāstīs par pavisam praktiskām darbībām, kā ikvienai no mums izveidot savus sociālos kontus un kas jāņem vērā veiksmīgam Instagram profilam, gan sev, gan savam biznesam!
  • "Sievietes stress tulkojumā"- Dr.Lauras Valaines, ārstes-rezidentes psihoterapijā RSU Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas klīnikā, lekcija. Ko sievietes dzīvē nodara ilgstošs stress? Kā sev palīdzēt? Praktiski ieteikumi stresa menedžmentā.
  • Noslēguma šovs - Sieviešu Stendaps ar 3 humora pilnām sievietēm - Džemmu Sudrabu, Aivu Birbeli un Noru! Sieviešu Stendaps tradicionāli ir Sieviešu Festivāla daļa! Ar humoru paskatīsimies uz tipiskākajām sieviešu problēmiņām un pasmiesimies kopā!

Lekciju skaits vēl papildinās!!

Pēc tiešraides dienas katra dalībniece saņems pieeju arī pasākuma ierakstam - baudīšanai visas nedēļas nogales garumā! Sieviešu Festivāls savas dalībnieces lutinās arī ar dāvanām - katra pēc Festivāla saņems arī īpašu dāvaniņu maisu no Festivāla atbalstītājiem savos Omniva pakomātos!

Sieviešu Festivāls norisināsies jau trešo gadu. Pērn Festivālu apmeklēja ap 3000 sieviešu klātienē, Jūrmalā. Tradicionāli Sieviešu Festivāls ieskandina sieviešu dienu un pavasari!

Biļetes cena: 15.00 EUR 

Biļeti var nopirkt šeit:>>

Biļetes cenā ietilpst Sieviešu Festivāla Online 5.marta tiešraides programma + ieraksts un dāvaniņu maiss no Festivāla atbalstītājiem (*Omniva pakomātā, piegāde ietilpst cenā)

Sieviešu Festivāls Online būs skatāms 5.martā tiešraidē. Pirms tam uz epastu tiks atsūtīts tiešraides links!

Producē: Māmiņu Klubs, aicina STV Pirmā!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies