Sertificētas numeroloģes Aijas Stabiņas individuālā konsultācija

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 3. janvāris 2017 00:00
2977

Esi nonākusi dzīves strupceļā, kad nevari izlemt, kā būtu vispareizāk rīkoties? Gatavojies nopietna projekta īstenošanai? Plāno spert svarīgu soli savā dzīvē un vēlies noskaidrot, kad būs visatbilstošākais brīdis? Vēlies noskaidrot, saprast un sakārtot sevi un savas attiecības ar apkārtējiem cilvēkiem? Sieviešu Klubs sadarbībā ar profesionālu, sertificētu numeroloģi Aiju Stabiņu aicina uz numeroloģijas konsultācijām.

Konsultācijas laikā numeroloģe palīdzēs klientei izprast sevi, savas rīcības cēloņus un savas spējas. Tas ir lielisks veids, kā labāk iepazīt sevi - pieņemt sevi un dzīvot līdzsvarā ar sevi vai mainīties un pilnveidoties. Numeroloģe var palīdzēt pieņemt svarīgus dzīves lēmumus – gan par personīgo attīstību, gan privāto dzīvi, gan arī karjeru un uzņēmējdarbību.

Konsultācijās tiek sniegtas atbildes uz klienti interesējošiem jautājumiem. Precīzi, patiesi un skaidri uzdots jautājums ir veiksmīgas konsultācijas atslēga, tāpēc klientei ir jāsagatavojas konsultācijai, pirms tam priekš sevis skaidri noformulējot jautājumus. Ja tas ir iespējams, pirms konsultācijas ir jānoskaidro dzimšanas vieta un precīzs dzimšanas laiks, jo konsultācijās tiek izmantota arī astroloģija. Ja jautājumi skars citus cilvēkus, jāsagatavo visi nepieciešamie dati, lai tos spētu pateikt konsultācijā - piemēram, citu cilvēku dzimšanas dati, uzņēmumu reģistrācijas dati utt.


Numeroloģijas konsultācijas sniedz profesionāla, sertificēta numeroloģe Aija Stabiņa

20160405121830-49031.jpg

Aija Stabiņa - sertificēta numeroloģe, viena no "Latvijas Numerologu biedrības" (LNB) dibinātājām. Vada LNB, citu sadarbības partneru un pašas organizētos kursus un seminārus. Praktizējoša numeroloģe kopš 2008. gada. Konsultācijās izmato arī astroloģiju, kuru ir apguvusi patstāvīgi. 2009. gadā beigusi taroloģijas kursus. Visas šīs zinātnes ir cieši saistītas, papildina viena otru un sniedz dziļāku un plašāku redzējumu.

Akadēmiskā izglītība: sociālo zinātņu bakalaurs vadības zinātnē, LU 2009. gadā. Iegūtā izglītība palīdz sniegt konsultācijas uzņēmumiem, piemēram, personāla vadībā, motivācijā, mērķu uzstādīšanā un sasniegšanā.

Specializācija:

 • dzīves galvenie uzdevumi,
 • profesijas izvēle,
 • spējas un talanti,
 • saderības analīze (vīrs, sieva; padotais, priekšnieks; draugs, draudzene utt.),
 • nākamā dzīves gada aktuālās tēmas (parasti pirms dzimšanas dienas),
 • vārda izvēle, firmas nosaukuma izvēle,
 • nākotnes prognozes,
 • atbildes uz konkrētiem jautājumiem.

Numeroloģe nekonsultē veselības jautājumos.

Numeroloģe nav gaišreģe – nevar paredzēt nākotni un sniegt garantijas. Konsultācijām ir rekomendējošs raksturs. Katra kliente varēs pati brīvi izvēlēties, kā rīkoties ar konsultācijas laikā iegūto informāciju.

Kad notiek?

Piektdienās plkst. 14.00 - 20.00. Konsultācija ilgs aptuveni 1h

Kur notiek?

Sieviešu Kluba mājīgajās telpās: Vīlandes ielā 1, 1. stāvā, ieeja no Elizabetes ielas.

Kas vēl būtu jāzina?

Pirms konsultācijas nepieciešama sagatavošanās:

 • noformulēt sev skaidrus jautājumus, kurus vēlētos uzdot numeroloģei – konsultācijā tiek sniegtas atbildes uz konkrētiem jautājumiem, netiek runāts par vispārīgām lietām;
 • precizēt datus (dzimšanas dati, vieta, firmas reģistrācijas dati utt.);
 • konsultācijā droši var izmantot piezīmju blociņu, lai pierakstītu atbildes uz jautājumiem;

pēc pieteikma saņemšanas Sieviešu Klubs ar tevi sazināsies, lai vienotos par konsultācijas laiku.

Konsultācijas pieejamas gan latviešu, gan krievu valodā

PIESAKIES KONSULTĀCIJAI ŠEIT>>>

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies