Septembra blogu konkurss

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 4. septembris 2019 12:17
649

Lai arī cik ļoti negribētos atvadīties no vasaras, tomēr septembrī var just rudens elpu. 

Vēlies radoši izpausties, uzrakstot kādu blogu Sieviešu Klubam? Raksti un piedalies blogu konkursā!

Konkursa uzvarētājai dāvināsim Katrīnas Pankolas grāmatu “Centrālparka vāveres pirmdienās skumst” ;)

20190904121616-82857.jpg


Blogu konkursa tēma nav ierobežota - raksti par sev tuvu tēmu. Nopietni vai nenopietni blogi, izklaides un atsauksmes blogi, receptes vai rokdarbi, modītes vai mājas lietas, pūkainie mīluļi vai tehniskas lietas, ceļojumu apraksti un citas tēmas - izvēlies sev atbilstošāko!

Blogus gaidīsim līdz 30. septembrim! 

Par grāmatu:

Dzīve bieži mēdz izklaidēties. Tā mums pasniedz briljantu, kas noslēpts metro biļetē vai aizkaru krokās, nomaskēts kādā vārdā, skatienā, mazliet muļķīgā smaidā.  

Katrīnas Pankolas stāstu vērpjamais ratiņš dūc dienu un nakti. Tiek radīti romāni, kuriem sievietes visā pasaulē seko līdzi aizturētu elpu. Galvenie varoņi piedzīvo brīžus, kad pamats zem kājām vienkārši izzūd, liekot tiem meklēt izeju no nekurienes, lasīt dzīves atstātās zīmes, pamanīt iespējas un atrast mīlestību. 

Notikumu centrā atrodas pati dzīve visā tās krāšņumā – vienubrīd kā grezns salūts Elizejas laukos, citkārt kā skumja elēģija Centrālparka pirmdienās. Šajā grāmatā ir viss – dvēsele, humors, cerība! 

Žozefīnes dzīvē beidzot vajadzētu iestāties harmonijai – pārdzīvojusi savas dzīves lielākās drāmas, viņa varētu nesteidzīgi nodoties rakstīšanai. Un tomēr nekas nenotiek kā pasakā, kurā „viņi dzīvoja laimīgi mūžam”...

Piedalies konkursā! Mēs gaidīsim tieši TAVU blogu!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies