Sejas un roku masāža

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 26. maijs 2016 00:00
16245

Maiga un saudzīga sejas masāža veicina sejas ādas mikrocirkulāciju, stimulē vielmaiņas procesus ādā, atslābina saspringtos mīmikas muskuļus. Sejas āda iegūst veselīgu krāsu, elastību, svaigumu. Sejas masāža padara elastīgu zoda daļu, tvirtākus plakstiņus. Izlīdzina pie deguna un lūpām grumbiņas. Piedod visam organismam kopējo atjaunojošo iedarbību, kā arī nostiprina imūnsistēmu. Vai vēlies ko tādu izmēģināt? Tu, pavisam noteikti, esi to pelnījusi! Nāc uz Sieviešu Klubu un palutini sevi!

20131114221610-55261.jpg

Procedūra sevī ietver – sejas attīrīšanu, tonizēšanu,  masāžu ar dabiskām eļļām, sejas maskas uzlikšanu un sejas krēma uzklāšanu. Procedūra lieliski attīra un nomierina sejas ādu.

Procedūra atjauno sausu sejas ādu, izlīdzina mazas grumbiņas un novērš ādas lobīšanos. Tā palīdz veidot jaunu, dziļi mitrinātu, elastīgu un gludāku sejas ādu.

Masāža ir viens no veidiem, kā atgriezt harmoniju dvēselei un miesai

Masāžas tiek veiktas ar persiku kauliņu eļļu,  vīnogu kauliņu eļļu, kokosa eļļu, kakao sviestu. Eļļas padara ādu elastīgu un vienlaicīgi to arī bagātīgi mitrina un baro.

  • Āda tiek atbrīvota no atmirušajām šūnām, neskarot dzīvās šūnas
  • Sejas ādā uzlabojas asinsrite
  • Sejas āda saņem vairāk skābekļa un vieglāk tiek izvadītas šlakvielas
  • Āda kļūst maiga un tvirta
  • Atjaunojas veselīga ādas krāsa, tā iegūst mirdzumu

Sieviešu Klubā sejas masāžu veiks Kristīne Bērziņa- dūla un manikīre!

20130314144814-26262.jpg

Kā kosmētiķe  Kristīne Bērziņa strādā jau  6 gadus, vadot savu privātpraksi Jūrmalā un Rīgā. Pirms dēliņa piedzimšanas viņa strādāja ar grūtniecēm un jaunajām māmiņām- veicot skaistumkopšanas procedūras pie viņām mājās.

Pašlaik, lielu daļu Kristīnes dzīves aizņem mācīšanās Dūlu skolā, kā arī praktisko zināšanu apguve P.Stradiņa slimnīcā - dzemdību nodaļā - asistējot vecmātei dzemdībās, krūts barošanā, kā arī, sniedzot emocionālu atbalstu topošajām un jaunajām māmiņām. Kopš 2012. gada novembra, viņa konsultē grūtnieces individuāli, sagatavojot un atbalstot tās dzemdībās.

Procedūras laikā kabinetā valdīs mierīga un patīkama gaisotne, fonā skanēs mūzika un dzerot siltu tēju ikvienai  būs iespēju atslēgties no ikdienas rūpēm un veltīt laiku sev!

 Sagādā prieku un patīkamas sajūtas, uzdāvinot dāvanu karti uz sejas masāžām!

Kad notiek?

Pirmdienās un ceturtdienās no 10.00-20.00, viena procedūra ilgst 50 minūtes

Kur notiek?

Sieviešu Kluba mājīgajās telpās Vīlandes ielā 1-3, 2. stāvā, ieeja no Elizabetes ielas

Cik maksā?

€ 20, abonements 5 reizēm € 86

Kas vēl būtu jāzina?

Pēc pieteikuma saņemšanas Sieviešu Klubs ar Jums sazināsies, lai vienotos par procedūras laiku. 

PIETEIKTIES NODARBĪBAI>>>

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies