Sejas un ķermeņa masāža Sieviešu Klubā

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 2. jūnijs 2017 13:21
1713

Mēs katra esam dārgakmenis - neatkarīgi ne no kā, sieviete ir un paliek Dieva skaistākais veidojums. Un pret dārgakmeni jāizturas īpaši uzmanīgi, jāvelta tam īpašas rūpes. Kāpēc lai rūpes nebūtu masāža? Tas ir lielisks veids kā atpūsties un baudīt relaksāciju, turklāt - tā ir arī procedūra tavai veselībai!

Masāža ir pavisam īpašs un pat intīms brīdis, kad prāts pieklust, ķermenis atpūšas un var notikt tik ilgi gaidītā satikšanās pašai ar sevi! Sieviešu Klubs ar prieku iepazīstina ar mūsu jauno masieri Evitu Sundar, kuras pavadībā ikviena sieviete varēs izbaudīt pieskārienus, eļļu aromātus, mūziku un sveču gaismu!

Karaliskā sejas masāža ar sudraba/zelta mirdzuma krēmu

Ikviena sieviete pelnījusi atpūsties un justies kaut nedaudz kā karaliene, izbaudot patīkamu un karalisku atpūtu zelta rožu vai sudraba jasmīnu aromātu burvībā.

Attīroša skaistuma masāža sejai un dekoltē zonai.

Masāža limfas plūsmas veicināšanai,ādas tvirtumam un svaigumam ar zeltu un rožu ēterisko eļļu vai sudrabu un jasmīnu ēterisko eļļu saturošu krēmu. Tiek pielietots rožu vai jasmīnu destilāts,dziļi attīroša eļļa ar džodžobas vaska pērlītēm.

Masāžas ilgums 75.min 

Čampi galvas masāža

Dziļi atslabinoša plecu, kakla, galvas un sejas masāža. Tā iedarbojas nomierinoši, uzlabo miegu, mazina galvas sāpes un saspringumu plecos. Kā arī pozitīvi iedarbojas uz matu augšanu un izskatu.

Ilgums – 1.5 h 

Sejas masāža

Relaksējoša limfodrenāžas masāža ar īpaši piemeklētām eļļam uzlabo asinsriti un atbrīvo seju no saspringuma.Masāžas laikā tiek pielietoti arī akmentiņi.

Masāžas ilgums – 1 h

Aromapīlings

Dziļa sejas attīrīšana no mirušajām šūniņām, limfodrenāžas masāža. Kamēr seja izbaudīs masku, tiks masētas pēdas vai plaukstas.

Ilgums – 1.5 h 

Limfodrenāža

Lēna, dziļa, mierīga masāža visam ķermeniem. Uzlabo limfas plūsmu, pašsajūtu. Palīdz atbrīvoties no šlakvielām, uzlabo vielmaiņu.

Masāža Ilgums – 1.5 h 

Ajurvēdas Masāža

Masāža visam ķermenim ar īpaši piemeklētām eļļam, pielietojot punktu masāžu lieliski uzlabo pašsajūtu.

Masāža Ilgums – 1.5 h 

Medus Masāža

Skaistai, tvirtai, gludai ādai. Masāža ar medu visam ķermenim uzlabo asinsriti, atbrīvo organismu no šlakvielām.

Masāžas ilgums – 1.5 h 

Evita Sundar ir masiere jau ar vairāk kā 20 gadu pieredzi,kuras vaļasprieks un aizraušanās ir aromterapija, dabīgās kosmētikas gatavošana un joga. Evitas sirdslieta ir ajūrvēda un aromterapija, ļaujot klientam izbaudīt katru pieskārienu ar dažādām īpaši piemeklētām eļļām. 

20170404123805-60620.jpg

Dvēseles harmonija un miers- šādi var raksturot sajūtas pēc masāžām, jo prāts uz brīdi ir pieklusis, lai ķermenis spētu ieslēgt pašdziedinošo procesu sākšanps.

Cik maksā?

€ 40 stundā

Kur notiek?

Sieviešu Klubā, Vīlandes ielā 1-2, 1. stāvā, ieeja no Elizabetes ielas.

Kas vēl būtu jāzina?

Aizpildot pieteikumu, sadaļā: piezīmes, ieraksti, uz kuru procedūru vēlies pieteikties.

Pēc pieteikuma saņemšanas, Sieviešu Klubs ar tevi sazināsies, lai vienotos par procedūras dienu un laiku.

Piesakies masāžai šeit>>>

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies