Sarunas ar mirušiem reiki seansa laikā

sandijasieviesuklubs
sandijasieviesuklubs 15. janvāris 2012 12:27
495

Nu jau kādu laiku apmeklēju reiki seansus. Tas ir ārkārtīgi relaksējoši un harmonizējoši, turklāt, palīdz labāk iepazīt sevi, ieraudzīt savu dvēseles attēlu simbolos un vīzijās. Man kā radošam cilvēkam reiki ir kā balzams - šo seansu laikā es kontaktējos ar savu kreatīvo pusi, nevairoties un neapspiežot to, palaižot brīvībā.

 

Ja kaut kas nospiež sirdi, reiki seansā tas noteikti iznāks laukā. Vai nu tu pati to pamanīsi kā sapni un simbolus, vai arī reiki meistars tev par to pastāstīs, jo šos simbolus jūs redzat abi.

 

Tā kā nesen mūžībā aizgāja tuvs mans ģimenes loceklis, smagās mocībās un ciešanās, mani interesēja, kā viņa tur jūtas, tajā pasaulē? Izrādās, nav labāka veida, kā sakontaktēties ar dvēseli, kā caur reiki meditāciju. Tas nav spiritisms, netiek saukti gari, dancināti šķīvīši, nekas okults nenotiek. Vienkārši caur mīlestības enerģiju, gaišām domām dvēseles satiekas ārpus laika un telpas, mūžībā, savās mājās. Dvēseļu pasaulē jau mēs esam vienoti, neskatoties kurš ir dzīves kurš nāves pusē.

 

Reiki meditācija, ko veicu SK meistares Ilzes vadībā, notika šādi. Es apsēdos uz krēsla, aizvēru acis, reiki meistare mani ievadīja kopīgā meditācijā. Tās laikā jāuzvizualizē gaišs aplis sev apkārt, kas veidojas no gaismas stara, kas nāk no debesīm. Kad tas izdarīts, un aplis ir izveidojies ļoti konkrēts , kā pulsējoša gaisma, palēnām jāsāk veidot tāds pats pretī, divi apļi - mans un pagaidām otrs, tukšais - pretī.

 

Tad šajā gaismas aplī jāieaicina aizgājēja dvēsele - tēls var parādīties uzreiz, bet var būt arī jāuzgaida. Viņš var nesēdēt sava apļa centrā, būt mazliet izvairīgs, vai tieši pretēji - taču tagad jau esam divi apļi, viena dvēsele pretī otrai. Tad šos apļus savieno bezgalības zīmē un ļauj gaismas enerģijai skriet pa gaismas robežu veidojot astotnieku. Vienā punktā mans un aizgājēja dvēseles apļi ir savienojušies - var sākties kontakts.

{smallpic:1}

Sarunas vārdos nav nepieciešamas, jo tā ir mīlestības, sirds enerģija, kas ļauj mums kontaktēties. Interesanti, ka aizgājējs var parādīties pilnīgi citā vecumā, nekā kad mira, jo arī smalkais ķermenis pēc nāves transformējas un tā tēls šajā aplī arī apliecina, kādā "stadijā" viņš tagad ir.

 

Interesanti vērot, ko šī dvēsele dara - vai vienkārši ir redzama, vai varbūt kaut ko vēstī, varbūt tikai sūta labvēlīgu enerģiju, bet, arī iespējams, ka viņa izjūt kādas ciešanas un tāpēc svarīgi sūtīt no savas puses šo mīlestības enerģiju un vieglumu dvēselei atpakaļ.

 

Es šādus kontaktus esmu veidojusi ar vairākiem ļoti tuviem, no dzīves jau aizgājušiem cilvēkiem. Vienā seansā es veicu milzīgu piedošanas aktu un saņēmu to pašu pretī. Citā - vienkārši pārliecinājos, ka viss ir kārtībā. Lai arī nāve ir šķīrusi mūs šajā dzīvē, kaut kur ir vieta, kur mēs varam savienoties un mūsu mīlestība ir mūžīga.

 

Šādi kontakti var sniegt ļoti lielu mierinājumu - abām pusēm. Pēc tam ir viegla, transcendentāla sajūta, it kā šī nāve nemaz neeksistētu, bet tikai pāreja. Miršanas process, īpaši, ja tas skar tuviniekus, var būt arī ļoti liels garīgs pārdzīvojums, kas dzīvē palikušajiem daudz ko māca -apzināties, kas mēs esam, kur mēs ejam, kādas ir mūsu dzīves, kā mēs "pieskaramies" viens otram, cik svarīga ir mīlestība....vienmēr.

 

Satiec un iepazīsti reiki Sieviešu Klubā, pie Ilzes Pavasares>>

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā