Sapņu piepildījums mūsu pašu rokās

nosiguldas
nosiguldas 30. oktobris 2012 00:00
621

Kāds ir teicis, ka tāpēc tas ir sapnis, lai nepiepildītos. Es tam nepiekritīšu. Cik sevi atceros vienmēr ir bijuši sapņi, kurus gribējies piepildīt. UN TIE PIEPILDĀS.

Kad biju pavisam maziņa, sapņoju, ka būšu mīlēta, man būs trīs bērni, mans sapnis piepildījās. Gribēju būt skolotāja, gribēju strādāt par izmeklētāju, vēlējos, lai mani novērtētu kā profesionāli un tā tas notika.

Es vienmēr esmu gribējusi savu māju un dārzu un tas man ir. Man ļoti patīk ziedi, augi un es gribēju uzzināt ko vairāk par floristiku, tas man izdevās - es pabeidz kursus, kas man ļāva daudz lietas, kas ir mums apkārt ieraudzīt citās krāsās.

Es ļoti gribēju kļūt nedaudz sievišķīgāka un uzzināt vairāk par sievišķiem noslēpumiem. Es ļoti gribēju atgriezties pie iespējas būt skolotāja un es to izdarīju. Es esmu skolotāja un vadu stundas, kuras skolā es nekad nepasniegtu. Man ir iespēja vismaz pāris reizes nedēļā satikt fantastiskas sievietes un kopā ar viņām iegrimt skaistumkopšanas procedūrās.

Lai sapņi piepildītos, ir jāuzdod sev jautājums, ko es daru, lai tas notiktu?

"Divi dievi sēdēja uz mākoņa malas un viens teica otram, klau paskaties uz to cilvēku, viņš tik grūti strādā, bet tik un tā ir nabags, pat kurpes ar zāli piesietas, iedod viņam kaut nedaudz naudas. Otrs atbildēja, ko tu man agrāk neteici un nometa uz ceļa maisu ar zelta naudu. Vīrs ieraudzīja maisu, lai nesaplēstu savas jau tā beigtās kurpes, akurāti pārkāpa pāri maisam un devās prom..."

Cik bieži ir tāpat ar mums, kad iespējas un izaicinājumus dod katra diena, tikai reizēm tāpēc, ka bail, vai slinkums mēs nepaceļam to, kas nolikts mums pie kājām.

Es cenšos izmantot katru iespēju, jo dzīve te, uz zemes, ir tik īsa un man nebūt negribās, lai kādreiz sēžot uz mākoņa maliņas, es skatītos uz leju un domātu - kāpēc es to nepamēģināju, kāpēc neizdarīju? Tagad mans lielākais sapnis ir ziemas dārzs un es zinu, ka man viņš būs. Kā? pagaidām nezinu, bet būs noteikti.

nosiguldas

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
kalliope 30. oktobris 2012 11:36

tā ir - sapņi piepildās, ja tiem patiešām tic. un domā pozitīvi.
man patīk šis piemērs:
Brauc vīrietis trolejbusā un domā - man ir tik slikts darbs, maza alga, priekšnieks negodīgs, sieva nevīžīga un vispār dzīve tik slikta... Vīrietim uz pleca sēž sargeņģelis un pieraksta: slikts darbs, negodīgs priekšnieks, nevīžīga sieva... Raksta un pie sevis domā - viņam tas viss jau ir, kāpēc viņš grib vēl? Bet nu, ja prasa, tad jādod ir...