Sapņi, kas piepildās!

intasanta
intasanta 24. aprīlis 2012 16:26
4068
Dzīvoja reiz mākslinies un bija reiz tam sapnis... TIKT AR SAVIEM DARBIEM MUZEJĀ! Te ir stāsts par dažu sapņu piepildīšanos! Vesels koridors gleznu ... un ne tikai. Brīdis pirms. Gleznu izstāde apskatāma Aizputes Novadpētniecības Muzejā gleznu koridorā līdz 18.maijam, pēc tam lielajā izstāžu zālē! Ikviens un ikviena ir laipni aicināti pievienoties Viļņa Bulava vadītajai mākslas studijai. Nu jau ik- ceturtdienu plkst. 19.00 Aizputes vidusskolas mājturības klasē.
Un, šeit ir mākslas studijas vadītāja Viļņa Bulava BALTĀ PEONIJA. Skaisti! Ikviens un ikviena ir laipni aicināti pievienoties. Nu jau ik- ceturtdienu plkst. 19.00 Aizputes vidusskolas mājturības klasē. Šovasar esam ieplānojuši doties arī dabā. Plenērs būs! Gleznu izstāde apskatāma Aizputes Novadpētniecības Muzejā gleznu koridorā līdz 18.maijam, pēc tam lielajā izstāžu zālē!
Īstenībā šī izstāde ir oda visiem Aizputes novada rokdarbniekiem.Vai Jūs varat iedomāties segu, kas izšūta krustiņdūriena??? Paskatiet- šis ir tas veidojums! ROKDARBI! Izstāde apskatāma Aizputes Novadpētniecības Muzejā līdz 18.maijam.
Vai Jūs varat iedomāties, ka šis darbs ir veikts mūsdienās? Sega krustiņdūrienā... Izstāde apskatāma Aizputes Novadpētniecības Muzejā līdz 18.maijam.
Bet šo rokdarbu savā brīvajā laikā ir darinājis vīrietis. Nezinu, kā to pareizi sauc, bet krustiņdūriens tas nebija. Varbūt kāds spordšuvuma variants... (tas bija izšūts, nevis austs vai adīts). Izstāde apskatāma Aizputes Novadpētniecības Muzejā līdz 18.maijam.
Arī šis, šķiet bija vīrieša rokdarbs. Jau iekāroju ko tādu savā vasaras terasē! :) Izstāde apskatāma Aizputes Novadpētniecības Muzejā līdz 18.maijam.
Arī šie rokdarbi kārdināja aci. Lakats un pus-cimdi Izstāde apskatāma Aizputes Novadpētniecības Muzejā līdz 18.maijam.
Arī šie rokdarbi kārdināja aci. Lakats un krelles. Izstāde apskatāma Aizputes Novadpētniecības Muzejā līdz 18.maijam.
Bērzi rotaļājas. Un māksliniecei arī jautrs noskaņojums. Gleznu izstāde apskatāma Aizputes Novadpētniecības Muzejā gleznu koridorā līdz 18.maijam, pēc tam lielajā izstāžu zālē! Ikviens un ikviena ir laipni aicināti pievienoties Viļņa Bulava vadītajai mākslas studijai. Nu jau ik- ceturtdienu plkst. 19.00 Aizputes vidusskolas mājturības klasē.
Kādam sapnis īstenojas tieši šeit un tagad! Viena no jaunākajām mākslas studijas apmeklētājām ... nokļuva TV! LAI ARĪ JUMS IZDODAS... īstenot savu sapņus! Gleznu izstāde apskatāma Aizputes Novadpētniecības Muzejā gleznu koridorā līdz 18.maijam, pēc tam lielajā izstāžu zālē! Ikviens un ikviena ir laipni aicināti pievienoties Viļņa Bulava vadītajai mākslas studijai. Nu jau ik- ceturtdienu plkst. 19.00 Aizputes vidusskolas mājturības klasē.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ilze_Liekmane 25. aprīlis 2012 08:34

Skaisti :)

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam