Sāpīgs Sekss...

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 15. jūlijs 2013 00:00
2888

Vai nereti seksa laikā saraujies no sāpēm? Un šoreiz runa nav par kāju krampjiem vai sāpošu muguru. Ja sekss Tev sagādā sāpēs, tad pēc iespējas ātrāk konsultējies ar savu speciālistu, lai pēc iespējas ātrāk no seksa varētu gūt tikai un vienīgi baudu. Kamēr gaidi savu pierakstu, lūk, daži iemesli, kas sekss varētu būt sāpīgs.

                                            1

Pirms lasi nākošos punktus, kur apskatītas jau nopietnākas saslimšanas,  varbūt der vienkārši pamainīt seksa pozas. Ja tomēr šis padoms nepalīdz, tad lasi tālāk.

Vaginālā infekcija

Tādas ginekoloģiskas infekcijas kā piena sēnīte vai iegurņa iekaisums, seksu var pārvērst par mokošu nodarbi un tam tā nevajadzētu būt.

Endometrioze

Tā seksa laikā var izraisīt dziļas sāpes iegurnī, šī diagnoze lielākoties tiek noteikta neauglīgām sievietēm.

Epizotomijas rēta

Šīs rētas vienmēr ir nedaudz sāpīgas uzreiz pēc dzemdībām, bet ierasti pāris mēnešu laikā sāpes izzūd.

Sausums

Sausumam makstī var būt dažādi iemesli, piemēram, estrogēna trūkums krūts barošanas laikā vai pēc menopauzes iestāšanās. Tāpat sausums var parādīties arī atsevišķos cikla laikos. Ja maksts ir sausa tad jebkura kustība var būt sāpīga.

Vagīnisms

Vagīnisms ir ar gribu nesaistītas muskuļu kontrakcijas, līdz ar ko dzimumlocekļa ievadīšana ir apgrūtināta vai nav iespējama vispār. Tomēr lielākoties šīm sāpēm nav saistības ar fizioloģiju, bet gan ar psiholoģiskām problēmām.

Šādas problēmas nereti sastopamas, ja sieviete ir guvusi kādu seksuālu traumu- uzmākšanos vai izvarošanu.

 

Ne tikai sievietēm, bet arī vīriešiem sekss var izrādīties sāpīgs, tādos gadījumos ārsts vispirms meklēs problēmas virsnierēs vai urīnpūslī. Lūk, vēl daži iemesli, kāpēc sekss var būt sāpīgs.

Iekaisums prostatas dziedzeros

Pat tikai fantāzijas un sapņi var radīt nevajadzīgu šķidrumu, kā rezultātā dziedzeri tiek saspiesti. Arī pārāk asa pārtika un garas izjādes ar zirgiem vai braukšana ar riteni var būt par iemeslu, kāpēc mīlēšanās var būt apgrūtināta.

Seksuāli transmisīvās slimības

Hlamīdijas un gonoreja var izraisīt neciešamas sāpes sēkliniekos. Abiem partneriem būtu jāiziet pārbaudes, lai būtu pārliecināti, ka sāpēm nav nekāda sakara ar seksuāli transmisīvajām slimībām.

Epididimīts

Tas ir sēklinieka piedēkļa iekaisums. Citi šīs slimības simptomi ir sāpīga urinācija un ejakulācija. Nereti šī slimība iet roku rokā ar prostatas infekciju.

Sēklinieku vērpes

Vai sēklinieki ir pārāk brīvi vai atrodas zemāk nekā būtu vēlams? Šāda problēma īpaši raksturīga pusaudžiem, lai izvairītos no sēklinieku nāves, steidzami jāmeklē urologs.

Sēklinieku vēzis

Ja vīrietis ilgstoši izjūt sāpes vēdera apakšējā daļā vai smaguma sajūtu, drošāk nekavējoties konsultēties ar zinošu speciālistu.

Bet ir arī labā ziņā, lielāko daļu no šiem 10 simptomiem ir iespēja izārstēt ar pareiziem medikamentiem, tikai svarīgi šīs problēmas konstatēt pēc iespējas ātrāk. Agrīna profilakse un iejaukšanās ir garants ātrākai un efektīvākai slimības uzvarēšanai.

Avots: www.foxnews.com

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā