Saliekot jūniju pa gabaliņam

Autors: Linduchy, 2016. gada 1. jūlijs, 00:34:24
Saliekot jūniju pa gabaliņam

Sveiciens vasarā! Laiks salikt kopā jūnija gabaliņus :)

Mēdz teikt, ka ir jāatvadās no vecām lietām, lai atbrīvotu vietu jaunam sākumam. Jūnijā tieši to arī izdarīju – gan fiziskā, gan psiholoģiskā ziņā. Un palika vieglāk...

Bet nu apzināti ieslaucīšu mēslainē visus nejaukos jūnija gabaliņus. Tādu bijis diezgan, taču pie tiem es vairs nevēlos kavēties. Nost visu nejauko!

20160630192257-43858.jpg

Mēneša prieks – MAGONES

Dievinu šīs sarkanās puķes. Braucot pa Zemgales ceļiem, mani sajūsmināja nebeidzami labības lauki un ziedošas magones malās. Ne vasaras tveice, ne pamatīgs negaiss nespēja mani apturēt no došanās magonēs. Fotogrāfiju jūra un fantastiskas atmiņas liek pasmaidīt ik reizi, kad pārskatu bilžu galeriju. Pārņem laimes sajūta ... jā, es ticu, ka tu esi patiesi laimīga, ja spēj priecāties par ikdienas sīkumiem un dabas skaistumu :)

20160630192326-15160.jpg

Deserts manai dvēselei

Lai pabarotu savu dvēseli ar kaut ko garšīgu, jūnijā ieplānoju dažus kultūras pasākumus un izbraucienus.

20160630192410-16678.jpg

Smilšu skulptūru festivāls Jelgavā bija vienkārši fantastiski iedvesmojošs. Un Laurim Reinikam uz skatuves arī nebija ne vainas. Un man nav kauns teikt, ka šis nebija pirmais Laura Reinika koncerts, kuru apmeklēju – un fanoju pirmajās rindās :D Netraucēja pat pamatīgais aukstums un lietus.

Uzjautrinošs brīdis man gadījās Lietuvā. Dažas dienas pēc Jelgavas koncerta braucu uz Lietuvu. Pērkot ziedus veikalā, pārdevējai iezvanījās telefons. Un zvanu meldiņā nebija neviens cits kā „skrienošais Laurītis“ – smaids un gatavs temats sarunai :D

20160630192515-47886.jpg

Nelielā pierobežas pilsētiņa Žagare man asociējas ar ļoti patīkamām bērnības atmiņām - omes sarūpētie gardumi, visskaistākie ziedi viņas mājas dārzā, sajūsma par milzīgo bļodu Svētes upē. Lietuvas ome man bija īpaši mīļa – mācīja rokdarbus. Atceros, ka viņas mājā vienmēr bija skaisti izšūti galdauti, vienmēr viss tīrs un kārtīgs. Pēc kapiņu apkopšanas devāmies baudīt “ķiršu pilsētas” kultūras programmu, gardo maltīti un ķiršu kokteili. Garšīgs ēdiens “lauku stilā” – lēnā garā baudījām vakaru, klausoties dzīvo mūziku pašdarbnieku izpildījumā. Nu un tad, ka brīžiem dziedājums bija visai šķībs, toties cepums par centību :D

20160630192534-94264.jpg

Neizpalika arī fotosesija pie kārtējās pils - šī varētu kļūt par piļu vasaru :D Jūnijā mūsu maršrutā sanāca Vecauces pils.

20160630193317-52463.jpg

Kosmētikas plaukts

Jūnijā lutināju ne tikai savu ādu, bet arī vīram tika pamatīgs prieciņš – Amway HYMM produkti. Produktu sērijai piemīt vīrišķīga, atsvaidzinoša un neuzbāzīga smarža. To sastāvā ir alveja, E vitamīns, kumelītes, fenheļa sēklu ekstrakts u.c. Kārdinošs aromāts uz vīrieša ādas saglabājas visu dienu. Kāda no produktu sastāvdaļām ir riktīgs brīnumlīdzeklis, jo aizkavē jaunu bārdas rugāju ataugšanu.

20160630192555-39834.jpg

Vīra slēdziens – šiem produktiem NAV trūkumu. Mans slēdziens – vīrs kārdinoši smaržo, nekairina manu sejas ādu ar durstīgiem bārdas rugājiem. Produktu cena ir salīdzinoši augsta, bet to kvalitāte ir tā vērta. Noteikti varu ieteikt iegādāties šos produktus, ja vēlies palutināt savu vīrieti.

20160630192644-97174.jpg

Savu sejas ādu lutināju ar mitrinošu auduma sejas masku MISSHA Bamboo. Saku godīgi, pirmo reizi izmēģināju auduma maskas. Elastīgais maskas audums ir ērti uzklājams uz sejas un cieši pieguļ ādai, nodrošinot mitrināšanu. Grūtāk būs tām, kuras ir pieradušas skriet apkārt pa māju ar sejas masku. Man sākumā arī tas bija pārbaudījums, bet tad piespiedu sevi nomierināties un vienkārši pagulēt šīs 15-20 minūtes. Kad iemācies atslābināties, tad šo laiku var lietderīgi izmantot domu sakārtošanai plauktiņos. Vispār man jūnijs tāds riktīgs domu kārtošanas laiks sanācis :D Bet par masku – ļoti labi veic mitrināšanas funkciju. Sejas āda pēc produkta lietošanas izlīdzinās un iegūst veselīgu mirdzumu. Efekts saglabājas vairākas dienas. Maska palīdz noņemt pietūkumu, ja tāds ir radies, kā arī uzlabo mikrocirkulāciju un nostriprina kapilārus. Lielisks produkts – iesaku!

Gastronomiskās izvirtības

Jūnijā, neskatoties uz karstumu, šo to tomēr es gatavoju virtuvē. Vasara manā virtuvē nav iedomājama bez ogām un augļiem. Ogas ir visur – pie putras, salātos, vakarā ar biezpienu vai jogurtu, vai vienkārši “pa pliko”. Un šokolādes kūka ar ķiršiem manam mazajam brāļadēliņam. Labi, nav jau vairs nekāds mazais – patiesībā jau galvas tiesu pāraudzis mani. Bet man viņš tāpat vienmēr paliks mazais mīļums. Jāsteidz baudīt ogu sezona :)

20160630192714-91307.jpg

Jūnija misija – kreptīgas maltītes vīram, lai atgūtu zaudēto svaru. Un kas gan var būt labāks par jaunajiem kartupelīšiem ar svaigām dillītēm un sulīgām gaļas šķēlītēm? Jā, tas ir mana vīra favorītēdiens.

Mēneša izskaņā tapa pildītas paprikas – ļoti sātīgs ēdiens, kuru var baudīt gan siltu, gan atdzisušu. Ideāls variants ballītei – var sagatavot iepriekš. Lai kaut nedaudz kompensētu kaloriju daudzumu, pāri tika kaisīts TRIKATA Light siers :D

Peldēšanās atkarība

Visu jūniju mani īpaši priecēja Jelgavas pilsētas pludmale – labiekārtota, tīra un plaša. Beidzot varu izbaudīt vasaras peldes. Dzīvojot pie jūras, tikai retu reizi bija tik silts ūdens, lai ieietu tajā bez zobu klabināšanas. Upē ir cita lieta – manai roņa dabai perfekta ūdens temperatūra :D

20160630192739-29647.jpg

Filmu skatīšanās iespējas pagaidām ierobežotas – kinītī noskatīta vien Krāpšanas ilūzija. Patika šī maģisko triku filma, kurā viss balansēja uz iespējami-neiespējamā robežas, un nemitīgi bija jāuzdod sev jautājums – nu kā tas ir iespējams?

Izlasīto grāmatu sarakstu arī papildināja vien tikai viena grāmata – izdevniecības Jumava izdotais skandināvu detektīvs “Es ceļoju viena”, par kuru atsauksmi varējāt lasīt jau iepriekš.

Bet nu, pietiks man te terorizēt klaviatūru, jāspiež publicēšanas poga un jāskrien uz pludmali – baudīt vasaru.

Tieši to arī novēlu jums visām jūlijā –

baudiet, baudiet un vēlreiz baudiet! Lai arī kas tas būtu – ogas, saldējums, ceļojums, saulrieta pelde, sekss vai vēss kokteilis ar krāsainu saulessardziņu. Baudiet šodien un tagad, neatlieciet baudu uz vēlāku laiku!

Linda

20160630193017-50255.jpg