Sagaidot Ziemassvētkus: kā klāt galdu?

24. decembris 2011 00:00
1127

Turpinot gatavoties šī vakara Ziemassvētku ballītei, ir jāpiedomā ne tikai pie mājas dekorēšanas, sevis lutināšanas un skaistu apģērbu piemeklēšanas, bet arī pie galda klāšanas. Ieskates, lai atrastu piemērotu ideju tieši savam svētku galdam.Turpinot gatavoties Ziemassvētku ballītei, ir jāpiedomā ne tikai pie mājas dekorēšanas, sevis lutināšanas un skaistu apģērbu piemeklēšanas, bet arī pie galda klāšanas. Tradicionāli, liela daļa no Ziemassvētku svinībām notiek pie galda: egle un galds - tie ir divi svinēšanas centri.

 

Ja pie egles rotājuma mēs piedomājam un cenšamies, lai būtu skaisti un mājoklī veidotos svētku atmosfēra, tad skaisti uzklāt galdu ir tik pat svarīgi, kā skaisti izrotāt egli un dekorēt dzīvokli. Bieži galda uzklāšanai uzmanība tiek pievērsta diezgan maz: parasti aprobežojamies ar salvetēm un galdaudu ar atteicīgu Ziemassvētku zīmējumu, svecēm... un galvenais galda rotājums ir ēdiens. Tas ir ļoti labi un visi to novērtēs, bet patiešām, ēst būs patīkamāk, ja arī galds būs uzklāts atteicīgi svētkiem.Interesanti: Vācijā un vēl dažās Eiropas valstīs ir skaista tradīcija: katriem svētkiem ir atbilstoši trauki. Cilvēki pārdomā majokļa rotājumu līdz smalkākajām detaļām. Kāpēc gan mums nesekot viņu piemēram?

 Ieskatīsimies fotoblogā, lai atrastu piemērotu ideju tieši savam svētku galdam!
{fotoblog:2104}

 Viktorija A., speciāli sieviesuklubs.lvSieviešu Kluba diskusijai:


Kādus klājumus tu izmanto Ziemassvētkos?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies