Sabiedriskā slodze u.c.

Kerstyna
Kerstyna 9. marts 2017 20:22
744

Tā  kā  ne tikai rūpējos par cilvēces veselību darba ietvaros, bet arī ārpus darba piedalos  sabiedrības kopējās labklājības stiprināšanā, tad šorīt nācās agri, jo agri celties un velties Valmieras virzienā.

Titulbildē ir redzama visai rātna Gauja un  saules apstarota baznīca... Sīmaņa? neesmu droša :D

Nu lūk, tātad es nobriedusi sabiedriski nozīmīgam darbam, no rīta tā ap 6:30 veros neta ziņās un redzu  -Pļaviņas ūdenī... Nopriecājos, ka mans ceļš šorīt ved citā virzienā, jo Gauja, iespējams , nav tik nejauka kā Daugava  .

7:00 biju busā, priekšā garš ceļš, iekārtojos uz pasnaušanu ( tas man busos ļoti labi sanāk). braucam... tad būss sāk līkumot, paveru acis , ieraugu pilsētu un padomāju, kāpēc viņš brauc iekšā Pļaviņās, tur taču plūdi!!! Tad ieraugu Smiltenes baznīcu un autoostu un saprotu, kur atrodos un saprotu arī to, ka ir obligātā kafijas pietura pienākusi.  Nopērku kafiju un dienas avīzes, iekārtojos un lasu... Lasu Neatkarīgo , nonāku līdz A. Daukštes slejai un izlasu "...Jo par amatpersonu lauzīšanos krievu mēlē WC plosās vietā un nevietā..." padomāju -  kāpēc, "nafig", kāds  pa WC plosās ... Izlasu vēlreiz, un tad man pielec, tas nav WC... Tas ir Valsts Valodas Centrs=VVC.... Padomāju, ka nu esmu galīgi jokaina šodien... ko gan darīšu Arodbiedrības sēdē uz kuru biju ceļā...

Tiem kas nezin, arodbiedrības pārstāv darba ņēmēju intereses visur, kur tas vajadzīgs, arī birokrātiski asiņainās cīņās ar darba devējiem. Mans darba dev;ejs , patiesībā ir Valsts, līdz ar to, kaut kādas izmaiņas var panākt tikai ilgtermiņā, tāpēc daži domā, ka  arodbiedrības neko nedara, bet darām un diezgan daudz...

Lai nu kā, biju uzdevumu augstumos, kas mani personīgi, ļoti priecē , jo jebkuram pilsoniskas sabiedrības pilsonim ir jāveic arī kaut kas sabiedriski nozīmīgs ... Latvijā gan vēl nav īsi pilsoniska sabiedrība, bet uz to ejam, kas arī ir labi.

Un protams, izjutu vēlmi sevi mazliet atalgot par šo darbu. Izstaigāju Valmieras kultūras centru Valletu, piemetu prātā, ka būs jāatbrauc kaut kad tieši  uz šo centru un tad devos mazliet ieturēties. 

 Te manas pusdieniņas :D

20170309202026-21065.jpg

Nu esmu mājās.. Jāsagatavo mazs "daidžests" kolēgām, par to, ko mēs darām un ko mūsu mīļais dienests nedara, kopumā diena ir izdevusies... manuprāt :D

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Kerstyna 12. marts 2017 09:59 pece

Nu, tas ir arī atkarīgs no cilvēku mentalitātes un audzināšanas . Latvietie vidējais , patiesībā neies ielās skandalēt un streikot. Un vēl, medicīnas struktūrās vispār streiks, tradicionālā izpratnē nav iespējams, tāpēc mēs savas lietas bīdām garās pārrunās. Ir jau šis tas dabūts gatavs, kaut vai izdienas pensijas NMP brigāžu darbiniekiem.

LosOjosVerdes 12. marts 2017 06:00

Pusdienas riktīgi labas:)

Ciao 10. marts 2017 10:00

Titulbilde skaista (L)

VesmaSk 10. marts 2017 09:27

WC ROFL - labais.ROFL

pece 10. marts 2017 09:10

LV jau tā arodbiedrību ietekme ir neliela.
Man ir šad un tad saskarsme ar LBAS un jāsaka, ka nezinu iemeslus, bet tie ļauži ir tādi bezviedokļa radījumi pārsvarā.