Rudens iedvesmas konkurss

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2017. gada 13. septembris, 10:00:00
Rudens iedvesmas konkurss
Jau dzeltenais virpulis griežas
Un dvēsele savādi trīs,
Kad aizdegas rūkošās dienas
Pīlādžu ugunīs.
/J. Keičs/

Meklē iedvesmu rudenī un piedalies konkursā! Raksti blogus par lietām, vietām, notikumiem, garšām un cilvēkiem. Rudens veltes sātīgās, sildošās un krāsainās receptēs, rudenīgais dabas ietērps un tava skapja jaunumi, skumjas un pārdomas, prieki un piedzīvojumi. Pastāsti un parādi, kāds ir tavs rudens, kas tevi iedvesmo rudenī.
 
 Iedvesmojošākā bloga autore saņems dāvanu no izdevniecības Kontinents
 
Ketija Kellija "Tikai starp māsām"

20170907101425-19543.jpg

Pasaules bestselleru autore Ketija Kellija savij žilbinošu, sirdsgudru stāstupar mātēm un meitām, ģimenēm un draugiem. Romāns atklāj sievietes mīlestības dziedējošo spēku un drosmi ieskatīties acīs pagātnes notikumiem, lai ar jaunu elpu dzīvotu šeit un tagad. 

Kesija visu savu mūžu ir darījusi tikai to, kas ir pareizi. Atbildības nasta, kuru viņa pati sev uzvēlusi, ir tik liela, ka ar steigu jāmeklē risinājums.

Viņas māsa Koko ir veiksmīga uzņēmēja, bet privātajā dzīvē ļoti noslēgta. Negaidot romantiska vēsma iebrāžas viņas dzīvē kā jauns, skaists sākums.

Dramatisks notikums savulaik sagriezis viņu dzīves vērpetē, un māsas vēl nenojauš, cik tuvu ir gaidītā laime...

Tikai atšķetinot pagātnes mezglus, atklājas ģimenes kopības izjūta, kas caur laika pārbaudi izturējušiem noslēpumiem raisa patiesu uzticēšanos un mīlestību.

Kā pievienot blogu?

 

Konkursa blogus gaidīsim līdz 17. septembrim (ieskaitot).

20170319094751-96374.jpg

Piedalies konkursā! Mēs gaidīsim tieši TAVU blogu!