Rīgā durvis vērs fen šui zinātnes iedvesmota koprades telpa

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 21. novembris 2019 14:42
185

Jau 22. novembrī pašā Rīgas centrā tiks atklāts jauns koprades birojs UP Office, kas turpmāk būs pieejamas ikvienam freelanceprofesionālim un biznesa ideju autoram, kurš vēlas realizēt sevi un savus sapņus. UP Office reizē darbosies arī kā dinamiska, dažādu jomu speciālistus apvienojoša platforma, kas savedīs kopā potenciālos biznesa partnerus un pieredzes bagātus ekspertus, tādējādi sekmējot katra jaunā uzņēmēja izaugsmi. Zīmīgi, ka koprades telpu iekārtojumam par pamatu ņemta gadsimtiem senā fen šuimācība, kas mērķtiecīgi tiks pielietota arī UP Office biedru personības iezīmju analizēšanā un sadarbības veicināšanā.

Jaunatklātā biroja koncepta pamatā ir ideja par dzīvas enerģijas radīšanu telpās, kas nodrošina vidi dinamiskam, radošam un iedvesmas pilnam darbam. Tieši tādēļ UP Office telpu dizainā ir izmantots gan zonējums, gan atšķirīgas sienas krāsu gammas, kā arī dabiskās enerģijas avoti telpaugu, ūdens, uguns, zemes, akmeņu un metāla elementu formās. Dažādās biroja zonās dominē noteiktas enerģijas, kas ir piemērotas konkrētām darbībām, un katrs, kurš darbosies šajās telpās, varēs noteikt sev vēlamo darba virzienu, kā arī papildus būs iespēja analizēt savus dzimšanas datus, lai piemeklētu piemērotākos komandas biedrus veiksmīgai sadarbībai. Tāpat īpaša uzmanība tiks pievērsta arī datumiem, kad uzsākt nozīmīgus projektus un spert citus svarīgus soļus. 

Kopējā biroja telpu platība ir 250 m2, un no tiem 100m2ir lielā koprades telpa, kurā paredzētas aptuveni 30 individuālas darba vietas, taču plašā telpa ir viegli transformējama, lai tajā varētu norisināties arī dažādi pasākumi, kas pulcē krietni lielāku dalībnieku skaitu. Līdzās individuālajām darba vietām koprades birojā pieejamas arī sapulču telpas, on-line studija, izaugsmes konsultāciju kabinets, radošai sadarbībai piemērota virtuve, atpūtas jeb miera zona, kā arī plašs 5. stāva balkons ar skatu uz Rīgas panorāmu.

20191121144037-40594.jpg

UP Office dibinātājs un vīzijas īpašnieks ir Andris Urbāns, kurš ir pieredzes bagāts uzņēmējs, krīzes menedžeris un biznesa konsultants, bet biroja vadītāja un dažādu sadarbības projektu īstenotāja ir Agnese Žagata, kura iepriekš ir strādājusi valsts sektorā, veicinot uzņēmējdarbības attīstību Latvijā, taču tagad realizē pati savas biznesa projektu idejas, kā arī apgūst koučinga profesiju, lai sniegtu atbalstu citiem, kuri arī vēlas īstenot savus sapņus. Papildus komandas darbā ir iesaistīti arī tādi speciālisti kā astrologi Jānis Bēniķis un Inese Kukle, kouči Santa Ogriņa, Inese Millere, Kintija Barloti un citi. Lai izveidotu vidi veiksmīgu un vērienīgu projektu īstenošanai, regulāri notiek sadarbība arī ar fen šui eksperti Lindu Meškovu. 

“Ideja pielietot fen šui metodes ikdienas darbā radās, viesojoties Singapūrā un redzot to, cik ļoti šīs zināšanas tiek ņemtas vērā un kā tās strādā. Izrādās, ka arī pilsētu plānošana balstās uz fen šui principiem – ēku, strūklaku, panorāmas rata izvietojumam ir sava nozīme. Tāpat fen šui plaši pielieto daudzi veiksmīgi uzņēmumi, starptautiskas korporācijas un bankas. Arī Ķīnas valdībā attīstības plānošanā un biznesa veidošanā tiek nopietni pielietotas šīs zināšanas. Te arī top skaidrs, kā komunistiskas pārvaldes valsts var būt tik bagāta un veiksmīga. Atbilde ir vienkārša - ilgtermiņa plānošana kombinācijā ar dabas enerģiju izmantošana savā labā. Un tieši šie veiksmes stāsti iedvesmoja mūs veidot UP Office saskaņā ar fen šui,” stāsta UP Office dibinātājs Andris Urbāns.

“Sapratām, ka vēlamies īstenos savas ambiciozās biznesa idejas un darboties kopā ar līdzīgi domājošiem, uzticamiem augstas klases profesionāļiem, atbalstot cits citu. Secinājām, ka mūsu domu biedru pulks aug, arī ambīcijas vairojas un ir pienācis laiks savam birojam. Ņemot vērā biroja platību un to, ka mums patīk būt uzņēmīgu cilvēku vidē, šeit darba vietas nu varam piedāvāt arī citiem – tā radās ideja šo veidot kā koprades telpu. UP Office mērķis ir, lai katrs, kurš šeit darbojas, aug un realizē savu radošo potenciālu un biznesa ieceres, tāpēc mēs meklējam variantus, kā pieejamās zināšanās pielietot pēc iespējas praktiskāk, sniedzot reālu vērtību ikvienam biedram un iesaistītajam,” papildina biroja vadītāja Agnese Žagata.

20191121144134-14677.jpg

Ikviens interesents ir aicināts apskatīt un bez maksas izmēģināt jaunās UP Office telpas, lai izvēlētos sev atbilstošāko sadarbības modeli. Darba vietu iespējams izīrēt kā uz vienu, tā arī uz 10 dienām vai mēnesi ar brīvu piekļuvi birojam visu diennakti septiņas dienas nedēļā. Tāpat pieejams arī VIP abonements, kas sniedz iespēju sev rezervēt konkrētu darba vietu un par brīvu saņemt koučinga sesijas, savukārt par papildu maksu iespējams īrēt arī konsultāciju kabinetu, sapulču telpu un on-line studiju, kā arī telpās organizēt kopīgus pasākumus. 

UP Office koprades telpas atrodas Rīgā, Merķeļa ielā 21. Plašāka informācija par UP Office biroju pieejama mājas lapā https://www.upmovement.io/. Sekot līdzi platformas un biroja jaunumiem iespējams arī Facebook lapā: https://www.facebook.com/URBAN.professional.movement

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies