Reģistrējies un bezmaksas saņem Sieviešu Kluba e-žurnālu

kintijasieviesuklubslv
kintijasieviesuklubslv 3. janvāris 2012 06:00
501

Turpmāk divas reizes mēnesī ikviena reģistrētā Sieviešu Kluba lasītāja savā e-pastā saņems mūsu e-žurnālu, vienu, kas veltīts tavam skaistumam, otru - veselībai. Nākamais izdevums jau 18. janvārī. 

 

 

Divi Sieviešu Kluba e-žurnāli jau iznākuši. Nu top nākamais. Šīs nedēļas e-žurnālu veltām imunitātes stiprināšanas un enerģijas vairošanas tēmām. Uzzināsim, kā pasargāt sevi no izdegšanas sindroma un ko savam organismam nodarām, ja iztērējam par daudz enerģijas rezerves?

 

Iepazīsties ar Sieviešu Kluba jaunāko projektu - e-žurnāliem!

 

Reizi divās nedēļās savā e-pastā saņemsi bezmaksas e-žurnālu, kurā uzzināsi visu jaunāko un aktuālāko par veselību un skaistumu. Viens Sieviešu Kluba e-žurnāls veltīts tavam skaistumam, otrs - veselībai. Kādi izskatās mūsu e-žurnāli? Pirmos divus vari vizuāli apskatīt šeit>>

 

Skaistuma Sieviešu Kluba e-žurnāls (šī izdošanas datums - 21. decembris)

 

 

Veselības Sieviešu Kluba e-žurnāls (paraugs)


 

 

Sieviešu Kluba e-žurnālus saņem tikai reģistrētās portāla lietotājas. Janvāra veselības e-žurnāls iznāca 4. janvārī (tā tēma - stiprini imunitāti un sargi sevi no izdegšanas sindroma), bet skaistuma e-žurnāls - 18. janvārī (tā tēma - problemātiska sejas āda un efektīvākās metodes ādas atveseļošanai). 

 

Februāra Sieviešu Kluba e-žurnālu iznākšanas datumi:


1. februārī - veselības e-žurnāls (viss, kas tev jāzina par un ap homeopātiju un savām emocijām);

15. februārī - skaistuma e-žurnāls (labākās pretcelulīta, pretstriju un pretgrumbu receptes);

29. februārī - veselības e-žurnāls (sievietes intīmā veselība un seksualitāte).

 

 

Kā mums radās ideja par pašiem savu e-žurnālu?


Sieviešu Kluba mērķis un misija vēl vairāk laimīgu, ar dzīvi apmierinātu un harmonisku sieviešu. Jā, ikviena no mums varam (un iespējams arī esam) mātes, sievas, meitas, darbinieces, draudzenes... Tomēr nevajag aizmirst, ka pirmām kārtām mēs esam sievietes, ar savām vēlmēm, mērķiem, sapņiem un reizēm arī kaprīzēm. Kopā ar Sieviešu Klubu uzdrošināmies dzīvot tieši tādu dzīvi, kādu pašas vēlamies, vai ne? 

 

Diendienā šo mūsu misiju jūtat gan Sieviešu Kluba interneta portālā, gan arī atnākot pie mums ciemos uz redakciju - vai nu pēc dāvanām, vai apmeklējot kursus, seminārus un mūsu nodarbības. 

 

Lai kļūtu vēl tuvākas jums, mīļās lasītājas, un piedāvātu jums iespēju teju vai "pasūtīt" kādus rakstus un kādas atbildes uz ekspertu jautājumiem vēlaties lasīt, esam radījušas Sieviešu Klubam papildinājumu - divus dažādus e-žurnālus. Vienu - skaistumam, otru - veselībai. Tā būs iespēja vienkopus izlasīt visu aktuālāko un jaunāko. Cerams, ka e-žurnāls arī tev patiks tikpat ļoti, kā mums pašām. 

 

Kā sevi pasargāt no gripas? Kādēļ nedrīkst atstāt nepamanītas izdegšanas sindroma pazīmes? Kādiem tautas līdzekļiem stiprināt savu imunitāti? Atbildes meklē jau šīs trešdienas Sieviešu Kluba veselības e-žurnālā. 

 

Vēl neesi reģistrējusies mūsu portālā? Vari vēl paspēt! Lai reģistrētos Sieviešu Klubā, spied šeit>>

 

Kintija Bulava, Sieviešu Klubs

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Par kādām tēmām tu gribētu lasīt Sieviešu Kluba e-žurnālos?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
deleted 2. janvāris 2012 12:35

Tagad ar nepacietību gaidīšu 4. janvāri (party)