Redakcijas sveiciens pirmdienā!

2. aprīlis 2012 08:42
481

Nedēļas plānos portālam Sieviešuklubs.lv daudz darāmā - mēs sākam pavasara tīrīšanu un gatavošanos uz savas "mājas kosmētiko remontu" - proti, portāla pārtaisīšanu. Ir jau grūti šķirties no vecām un mīļām lietām, tomēr, kas tad tā par māju bez atjaunošanas!

Tāpēc saku lielu paldies, kas aizpildīja aptauju un izteica savu viedokli par portālu. Ja kāda no jums to vēl nav paguvusi, šeit ir saite uz anketu - aizpildiet, jo tas palīdzēs Sieviešuklubam.lv tapt labākam un jums saistošākam. Būs arī balviņa, ko nedēļas beigās izlozēsim no tām, kas aizpildījušas anketu - smaržīgs sveiciens no "Stenders"!

Portāls aprīļa un maija mēnesī piedzīvos būtiskas izmaiņas, kā mums pašiem, šķiet - tikai uz labu:) Pavisam drīz jums būs iespēja piedalīties Latvijas mērogam unikālā projektā, kā rezultātā sievietes kļūs vēl gudrākas, vēl pašapzinīgākas un zinošākas. Interesanti, ka par šādu lietu SK portāla aptaujā nobalsojušas PAR lielākā daļa portāla lietotāju. Mīļās, jūs jau to GRIBAT! Kas tas būs, lai paliek maza intriga, bet būs labi un interesanti.

Šajā pirmssvētku nedēļā, protams, daudz runāsim un stāstīsim par Lieldienām - šeit atradīsi gan noderīgus padomus olu krāsošanā, gan mājas izdaiļošanā, un, protams, receptes, receptes! Pavisam drīz portālā parādīsies Lieldienu pashas foto recepte soli-pa-solim, kas tapusi sadarbībā ar restorāna "Ostas skati" šefpavāru.

Un vēl, aicinām iesūtīt arī jūs savas Lieldienu receptes - pašas atraktīvākās saņems Kleenex Decor galda salvešu skaistās kastītes, ar ko izdaiļot svētku galdu! Iesūtiet savas receptes šeit un laimē!

Šonedēļ sāksim arī jaunu sadarbības rubriku ar "Psihosomatikas klīniku" - portālā blogos 10 Latvijas psihoterapeiti un psihiskās veselības eksperti! Nepalaid garām, jo kopā ar šiem augstas klases speciālistiem veidosim arī jaunu blogu konkursu "Manas attiecības" - gaidīsim jūsu stāstus par attiecībām (ar vīru, bērnu, māti, darba kolēģiem, un pašai ar sevi!), lai pēcāk ar speciālistu palīdzību rastu atbildes uz vissarežģītākajiem attiecību rakursiem.

Aprīlis būs arī blogošanas, jaunu blogeru un debiju mēnesis - portāls aicina ikvienu sievieti, kam ir ko teikt, kļūt par savas slejas autoru! Interesantākā blogere saņems arī veicināšanas honorāru - 20 latus, sievišķīgiem pirkumiem, kā arī mums ir krājumos daudz jauku balviņu - grāmatu, disku, kosmētikas, biļešu! Esiet aktīvas, rakstiet par savām interesēm, atveriet savus blogus šeit >> Man prieks, ka portālā savus blogus atver arī blogeres ar stāžu - ja jums ir savas blogu vietnes, zināt, ka šeit portālā jūs tās varat popularizēt, reizi pa reizītei iepostējot savus jaunākos rakstus ar linkiem uz saviem patstāvīgajiem blogiem.

Nedēļa sākas arī ar izmaiņām portāla redakcijā - mūsu mīļā un foršā Kintija dodas tālākās savas dzīves gaitās! Kā viņa pati saka - pārmaiņas nekad nav par sliktu, jo tās rosina personīgo izaugsmi uz tālākiem apvāršņiem. Katrā ziņā, Kintija jau nekur nepazudīs, tepat vien būs, un viņas rakstus varēsim lasīt arī turpmāk (gan šeit, gan citur), tikai portāla vadības groži un ikdienas darbi iet nost no viņas pleciem. Saku lielu lielu Paldies Kintijai,kas vadīja šo rozā kuģi ar izcilu atbildību un mīlestību!

Aicinu labi atpūsties un izklaidēties kopā ar portālu Sieviešuklubs.lv, un, protams, rast un dalīties padomos!

 

Vismīļākie sveicieni,

 


Sandija, portāla redaktore

Raksti man, ja gribi blogot portālā: sandija@sieviesuklubs.lv
Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Rebeka 4. aprīlis 2012 11:28

Tieši īstajā laikā esmu nolēmusi atkal pievērsties SK. Gaidu pārmaiņas... Arī ar mani notika lielas pozitīvas pārmaiņas. :)

smukaa 2. aprīlis 2012 20:17

Lai veicas! (hug) (F)

mammucite 2. aprīlis 2012 17:09

Lai Tev veicas Kintij un lai piepildās visas Tavas ieceres!:)

Noelle 2. aprīlis 2012 16:38

Apsveikumi Kintijai un ceru nu jau lasīt Kintijas kā SK blogeres blogus :) Cits statuss, un blogi arī noteikti būtu citā rakursā, ja vien, līdz ar jaunajiem izaicinājumiem, SK atliks laiciņš :) :)

plausha 2. aprīlis 2012 16:13

Esmu saintriģēta! Varbūt drīzumā varēsim skatīt Sieviešu kluba raidījumu TV3? (par ko es ļoti priecātos)

kintijasieviesuklubslv 2. aprīlis 2012 15:49

paldies meitenes par labajiem ceļavārdiem :) gan jau nekur tālu nepazudīšu :) speru soli tuvāk savam vispārdrošākajām sapnim :) noteikti tajā dalīšos. un mēs jau nešķiramies! :) vēl tiksimies :)

banderoso 2. aprīlis 2012 11:59

Man vienmēr ir patikušas pārmaiņas, tā kā gaidu ar nepacietību jauno SK :)

Veiksmi Kintijai jaunajā dzīves izaicinājumā (hug)

ilzepavasare 2. aprīlis 2012 11:42

Kā saka: "Karalis ir miris. Lai dzīvo Karalis!"
Vēlu - lai dzīvo jaunais Sieviešu kluba "karalis" - jaunā dzīve!
Un arī vēlu , lai dzīvo jaunais Kintijas "karalis"!
:)

Ivetta 2. aprīlis 2012 10:40

lai viss labi izdodas! Sveicieni Kintijai! Gaidīsim Tavus blogus.

ivetinna 2. aprīlis 2012 10:18

Lai veicas Tev, Kintija! (F) Mani ieintriģēja pārmaiņas. Gaidīšu ar nepacietību :)

Cerīte 2. aprīlis 2012 09:31

Sveicieni Kintijai un lai veicas.Lai veicas ari mums visām :)

2. aprīlis 2012 09:07

žēl, ka Kintija ej prom, taču dzīve nestāv uz vietas, jāiet uz priekšu!
ļoti interesanti, kādas pārmaiņas būs.
lai viss izdodas vislabākā veidā! (F)

pece 2. aprīlis 2012 08:54

Par pārmaiņām (F)

Viss, kas notiek, notiek uz labu, pat ja sākumā mums tā nešķiet!

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam