Pusglāze…..

Autors: pece, 2010. gada 29. jūlijs, 08:00:00
Pusglāze…..

Šodien aizdomājos par to, ka uz katru lietu un notikumu mēs varam skatīties no dažādām pusēm – ielejam glāzē līdz pusei ūdeni – viens teiks, ka tā ir līdz pusei pilna, kāds cits, ka tā ir pustukša un abiem būs taisnība! Tomēr reizēm es nesaprotu, kāpēc cilvēki ir tendēti ieraudzīt slikto, nevis labo kādā notikumā, kāpēc gribas skatīties atpakaļ, bet nevis iet uz priekšu?

 

{smallpic:1}

 

Skan mazliet mīklaini, tāpēc mēģināšu konkretizēt, tāds piemērs no mana atvaļinājuma laika, esmu laukos, uzrodas negaiss, kārtīgs brāzmains vējš un stiprs lietus. Sagāžas puķu podi, dažas puķes apgāžas, dālijas tiek mazliet pierullētas, kartupeļu laksti sakrīt vālos. Postaža!

 

 

Viens metas visu ko var piekārtot un priecājas, ka viss beidzies un laiks normalizējies, otrs purpinādams staigā, un šūmējas par to, ka puķes aplūzušas, vējš visu saārdījis, ražas nebūs.

 

 

No vienas puses ir jau par ko kreņķēties, bet no otras puses vai tiešām ir vērts kreņķēties par lietām, kuras mēs nevaram ietekmēt?

 

 

Varbūt labāk saglābt kas glābjams un domāt par rītdienu, dzīvojot šodien, nevis pukstot un nīgrojoties par to kas bijis un kā bijis.

 

 

Galu galā mēs tak dzīvojam šodien. Tas, kas bijis tā ir pagātne- laiku atpakaļ tak nepagriezt un mēs nekad neuzzināsim par to kā būtu bijis, ja būtu bijis citādāk, bet tas, kas būs – tā ir rītdiena, nākotne, kura tikai vēl būs. Vismaz tā mums labpatīk domāt, lai gan tā var arī nekad nepienākt.

 

 

Varbūt dzīvot šodien, nevis kavēties domās par vakardienu un plānot rītdienu?

 

Kāda ir Tava laimes formula? Piedalies>>>>