Pretpolu duets kurpju plauktā

Nymph
Nymph 15. maijs 2015 08:30
1470

Nu jau gandrīz uz vienas rokas pirkstiem nemaz nevar saskaitīt, cik mēnešus neesmu neko šeit rakstījusi, tomēr, kad runa ir par kurpēm - kā lai klusu stāvu maliņā? Nu, kā?

Es pat biju tik pārņemta ar domu uzrakstīt pieteikumu pavasara kurpīšu konkursam, ka izveidoju no saviem diviem nesenākajiem pirkumiem veselu kompozīciju. :) 

Un tagad vairāk par galvenajām varonēm - pilnīgi pretējiem savā būtībā apaviem, kuri šopavasar atrada ceļu uz manu kurpju plauktiņu un ir šeit uz palikšanu (uz zināmu laiku) :)

Kristāla (lakādas) kurpītes stāsts

Kas var būt košāks par koši melnu, spožu lakādu? Protams - nekas un nekad, ne par kādu naudu! Jo šīs fantastiskās kurpes nu beidzot ir tas, ko esmu burtiski izmisīgi meklējusi pēdējos pāris gadus un te viņas pavisam nejauši nonāk manās rokās pateicoties kādai manai kolēģei, kurai vienmēr pa rokai būs viss, ko kādam savajadzēsies. Tostarp arī skaistas kurpes :) Šīs skaistules tikušas iegādātas jau vairākus gadus atpakaļ, bet ilgi stāvējušas viņas draudzenes kurpju plauktā tā arī nevilktas, jo papēdis par augstu un ne visai ērtas. Gluži kā pelnrušķītes kurpītes tās tikušas pielaikotas neskaitāmas reizes un tās iekārojušas daudzas, bet pavisam negaidīti tās nonāca pie manis un derēja kā uzlietas - nu, vai nav Pelnrušķītes (Kristāla kurpītes) stāsts?

Neglītākie apavi visā Visumā

Vai nav ironiski? Pirms gadiem 5 ar putām uz lūpām apgalvoju, ka nav pasaulē izgudroti neglītāki apavi par kedām. Kurš gan tādas vispār varētu gribēt valkāt un kāpēc? Cik man tieši un kas būtu jāizdzer vai jāapēd, lai es ko tādu vilktu kājās, grūti pat iztēloties un visdrīzāk tas pat fiziski nav iespējams. Pat, ja kedas būtu pēdējie apavi uz pasaules, es visdrīzāk atteiktos tos vilkt. Un punkts. Lietas mainās... mainās un viss... "nekad nesaki -nekad" un citas gudrības šeit ir taisni vietā, jo tieši šajā pavasarī šīs tumši zilās Converse mīlulītes kļuva par manu apsēstību. Cerēju nomedīt kādas atlaides un tādu brīdi arī sagaidīju (jā, jā, vienas dienas pusdienu tiesu izdevās ietaupīt). Pat vīrs par mani iesmēja, atceroties manu kedu naidu! :) 

Nymph

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Nymph 21. maijs 2015 15:32 Shalako

Paldies! :)
Ar tiem sportiskā stila apaviem ir jāsadraudzējas, lai tos komfortabli valkātu, tur nu es Tev pilnībā piekrītu. Man bija tals ceļš līdz tam ejams, bet nupat esmu pietiekami noekipējusies arī ar šādiem pāris eksemplāros, lai var pieskaņoties un godīgi sakot, sāku justies arī ērti un saskaņoti tādos, bet, pie nosacījuma, ka arī apģērbs un aksesuāri ir atbilstoši. Citādāk - ni un ni! :)

vecsprofils 15. maijs 2015 22:50

Ļoti skaista kompozīcija bildei! (Y)(inlove)
Es gan ar kedveidīgiem un botveidīgiem apaviem tomēr nesadraudzējos. Bergenā biju braukusi ar botītēm bēšīgām, lai arī visu saskaņoju, bet nejutos savā ādā un pat kompleksoju, ka nav kurpes un izskatos pēc tizlenes ROFL:X

Nymph 15. maijs 2015 09:18 makvins

Paldies! :) Ilgi meklētas, tādēļ šķiet vēl jo skaistākas :)

Linduchy 15. maijs 2015 06:32

Ak, tās kedas :D
Pa smuko ;) (F)

mazaa raganina 14. maijs 2015 23:43

Melnās ir tiiiikkkk skaistas!(Y)