Praktiski padomi: plaukti no groziem

30. jūnijs 2014 02:31
1421

Plauktu un skapīšu jautājums vienmēr ir aktuāls, jo gribas, lai mēbeles būtu ne tikai funkcionālas, bet arī skaistas un oriģinālas. Piedāvājam interesantu un lētu plauktu veidošanas variantu.

Lai mums visiem savos majokļos dzīvot būtu ērtāk, netērējot milzīgu naudu iekārtām, dizaineri centīgi piedomā pie maksimāli lietderīgas katras detaļas izmantošanas. Piemēram, sen iecienītie groziņi, kuri tiek izmantoti kā organizātori. Šoreiz mums piedāvā no organizātoriem izveidot... plauktus! Tas ir salīdzinoši nedārgs variants, kā arī diezgan oriģināls. Kā to dabūt gatavu?

Galvenais ir izdomāt, kādā stilā gribas šos plauktus: kantrī, modernā vai vēl kādā citā. Tad jāizmēra siena pie kuras tie stāvēs. Nākamajā solī ir jāuzmet shēma, kā likt grozus: vienu uz otra vai arī dažviet liks grozu grozā. Jāpieverš uzmanība arī tam, lai veidojums būtu stabils, tāpēc jāatrod piemēroti savienojumi.

Kad plānošana ir pabeigta, jāizvēlas grozus. Būtiski izvēlēties grozus ar taisnām malām, jo sāvādāk tie neturēsies kopā, slīdēs. Izvēloties grozus, jāķeras pie plauktu veidošanas. Ja gribas, lai būtu cauri redzama siena, tad groza dibenu nāksies izgriezt. Turoties pie izstrādātā plāna, tiks izveidoti skaisti, unikāli un oriģināli plaukti.

Lai izdodas!

Viktorija A. speciāli SieviešuKlubs.lv

Par bildi paldies http://jutehome.com

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kā tu mājās izmanto dažādus grozus? 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Noelle 30. jūnijs 2014 08:44

Mjā, gribēju rakstīt tiesi to pašu, ko Makvins... :)

mazaa raganina 30. jūnijs 2014 08:26

Viss jau ir labi,skaisti utt,bet pēc manas pieredzes-putekļu krātuve nr.1! Ja plauktu var noslaucīt, tad grozos putekļi ielien pinumu vietās un tur arī paliek.