Praktiski padomi, kā ieviest lielāku kārtību mājās

10. februāris 2012 09:42
913

Interjers, kā arī stils, veidojas no detaļām. Lai padarītu savu mājokli par īpašu vietu, kas atspoguļo tavu personību, ir nepieciešams piestrādāt pie sīkumiem. Bērna istaba ir īpaša vieta mājoklī un ar vislielākām iespējām radoši izpausties noformējumā. Piedāvājam dažus knifiņus apģērbu skapja noformējumam un organizācijai.

 

 

Dažreiz grūti motivēt bērnus, kā arī dažus pieaugušos cilvēkus, likt savas drēbes skapī, it īpaši kaut kādā noteiktā kārtībā. Kā arī zināms, ka bērniem patīk spēles. Kas tad traucē padarīt apģērbu likšanu skapī par spēli? Tam vajag pavisam maz: nepieciešama vēlme, fantāzija un nedaudz laika.  

 

 

Patīkami atvērt skapi un pierasto, garlaicīgu piekaramo vietā redzēt paša rokām dekorētus pleciņus, kuri sanummurēti pa sadaļām. Veidot sadaļas vajag pārsvarā pašdisciplīnai, lai nejauktu kopā ziemas apģērbus, vasaras kleitas un formālus apģērbus. Līdzīgu principu pielieto arī bērnu apģērbu skapī un tas var krietni atvieglot dzīvi vecākiem.

Nepieciešamās lietas šādam organizatoram: pamatne, vēlams koka, dekoratīvais papīrs un līme, krāsa, trafarets, otiņa. Trafarets var būt gan pirkts, gan paštaisīts: atkarīgs no paša vēlmēm.

 

 

Pirmajā solī no dekoratīva papīra izgriežam atbilstoša izmēra un formas figūras, kuras līmēs uz pamatnēm. Šinī posmā ir ļoti svarīgi darbu veikt rūpīgi, jo, ja izmērs vai forma nebūs precīzi, vai tās būs ne pārāk labi pielīmētas, tad arī kopējais izskats organizātoram pasliktināsies.

 

Nākamajā posmā taisam numurus vai uzrakstus, kurus līmēsim vai krāsosim uz pamatnēm. Izgriežot mazas detaļas no papīra, labāk izmantot speciālo papīra nazi, jo tas ļauj rūpīgāk un smalkāk izgriezt visu nepieciešamo. Izgriezto pielīmējam uz pamatnes. Ja ir vēlme, var rakstīt tekstu vai ciparus ar roku, izmantojot piemērotas krāsas. Viens-divi un organizātors ir gatavs!

 

Pakaramos var dekorēt jebkurā veidā, galvenais, lai dekors netraucētu un nebojātu apģērbus un, ja tiek izmantoti organizātori, būtu labi, lai tie savā    starpā saskanētu. 

Visvienkāršākais variants ir uzlīmes vai no papīra izgriezti un pielīmēti nelieli zīmējumi vienā stilā. 

 

 

Ja organizātors tiek taisīts bērna istabai, ir labi iesaistīt bērnu veidošanas procesā, lai bērnu ieinteresētu un kopā pavadītu laiku.

 

Tā dažos soļos un ar minimālu piepūli var pat pierastu lietu padarīt oriģinālu un interesantu. 

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kā tu rūpējies par kārtību savās mājās?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
kintijasieviesuklubslv 10. februāris 2012 16:27

dikti skaisti tie pakaramie! Izskatās arī vienkārši uztaisīt :)