Praktiski padomi: ienesam dabas elpu mājoklī

28. februāris 2012 07:00
829

Dzīvojot lielā pilsēta, gribas atrast miera un klusuma stūri atpūtai pēc saspringtas dienas. Taču daudziem nav iespējas regulāri braukt pie dabas vai dzīvot ārpus pilsētas. Tieši tādiem pilsētas iedzīvotājiem dizaineri no visas pasaules izgudro iespējas "ievest dabu" pie sevis mājās. Kā padarīt pilsētas dzīvokli par miera un dabas stūri? 

Lai mājokli padarītu par miera ostu, galvenokārt ir jāpiedomā pie krāsām un detaļām. Daudzi cilvēki izvēlas iekārtot savus dzīvokļus post-modernismā, loft stilā vai kādā citā urbānistiskā stilā, taču pat to, ienesot nedaudzus elementus, var padarīt mājīgu un ļaut dabai runāt caur to, kas veido īpašu atmosfēru un vienotības ar dabu sajūtu. Dabas elementi mājoklī sniegs tuvības sajūtu ar dabu, kā arī vizuāli palielinās telpu un dos plašuma un svaiguma sajūtu.

Ja arī esiet no tiem, kas ir noilgojies pēc dabas – kas atteicas ne tikai uz pilsētas iedzīvotājiem, jo arī dzīvojot pie dabas gribas savienot mājokļa interjeru ar vidi, lai veidotu harmonisku atmosfēru dzīvei, – tad piedāvājam ieskatīties foto blogā, lai iedvesmotos nelielām pārmaiņām savā mājoklī.

{fotoblog:2276}

Viktorija A. speciāli SieviešuKlubs.lv

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kā tu savās mājās ienes pavasari?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
tenisone 27. oktobris 2012 11:00

man pietiek ar ziedošiem un zaļojošiem augiem dzīvoklī,ar lodžijas apstādījumiem vasarā-ziemā puķu kastes piepildu ar priežu zariem

kintijasieviesuklubslv 28. februāris 2012 13:25

(Y) super ieteikumi! paldies!